Jump to content
Adrian

Galeria Adriana

Recommended Posts

Jakiś czas temu przepuściłem midi przez biblioteki orkiestrowe i powstało to:

 

 

Mój wkład polegał wyłącznie na doborze instrumentów. Mimo to spodobało mi się i oto się z Wami dzielę. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

moondance.jpg

 

Ilustracja do utworu Moondance - od niego zaczęła się moja przygoda z Nightwishem. Przedstawiłem Plamena Dimova jako dyrygenta, ponieważ brał udział w nagrywaniu partii skrzypiec w tej piosence. ;)

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plamena rysowałeś od zera, od białej kartki, czy tam pod spodem jest zdjęcie?

Jeśli rysowane od początku do końca, no to podziwiam :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Plamena rysowałeś od zera, od białej kartki, czy tak pod spodem jest zdjęcie?

Jeśli rysowane od początku do końca, no to podziwiam :)

Dobre pytanie. :) Malowałem od zera. Obok ustawiłem sobie zdjęcie-referencję by uchwycić jak najwięcej cieni i szczegółów. Miałem spory problem z ustami.. praktycznie zawsze mam. A wielu mówi, że to nosy są trudne... ;)

 

"Podmalówek" nie robię bo w ten sposób nie jestem w stanie się niczego nauczyć. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

co za zdolna bestia :D :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"In Nature's Arms". Po 3 miesiącach walki z brakiem weny... ;)

 

inna_by_olebinci-d7ygvec.png

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna praca, poprzez mocno nasycone barwy bardzo charakterystyczna. Ciekawa jestem co "miałeś" w duszy projektując ją?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1000 za rękę, jeśli była rysowana 'ręcznie', a nie jest tylko zamalowanym zdjęciem.

Genialnie wyszły też cienie na włosach, ale zgadzam się z Nymph, że usta i to takie dziwne coś, między ustami a nosem (Co z tego, że jestę biologię, i tak nie wiem jak to się nazywa... xD) jest trochę... No, jakby za długie? Albo jest dobre, tylko nos za mało odstający...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialne! Chyba tylko, jak poprzedniczki, przyczepię się nieco do twarzy. Jest nieco nie-simone'owa. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu się nie otwiera x_X

A tak. To z DA. Mój komputer nawet po formacie zachował awersję do tej strony. Chyba zmienię przeglądarkę. Albo... Kto ma pomysł, czemu deviantart nie otwiera się w Google Chrome? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malowanie twarzy to nie lada wyzwanie. ;) Zwłaszcza znanych osób - fani dopatrzą się najdrobniejszych błędów. :D Niestety moje oczy po wielu godzinach tworzenia już się przyzwyczaiły do tego obrazu. Dlatego ważne jest Wasze świeże spojrzenie, ponieważ wiem nad czym powinienem popracować. :)

Myślę, że winny jest tutaj zarys drugiego policzka, który trochę zniekształca twarz i nos. Czasami drobny cień ma spore znaczenie.

 

Piękna praca' date=' poprzez mocno nasycone barwy bardzo charakterystyczna. Ciekawa jestem co "miałeś" w duszy projektując ją? [/quote']

"We all are dying in nature's arms...", jak to śpiewa Simone w "Natural Corruption". ;)

Zmieniłem paletę z zimnych granatów na ciepłe pomarańcze i czerwienie z dwóch powodów: chciałem spróbować czegoś innego, oraz dlatego, że nadchodzi jesień - moja ulubiona pora roku. :)

 

+1000 za rękę' date=' jeśli była rysowana 'ręcznie', a nie jest tylko zamalowanym zdjęciem. [/quote']

Nie zamalowuję zdjęć bo niczego się w ten sposób nie nauczę. :) Malowanie tej dłoni zajęło mi najwięcej czasu ze względu na te wszystkie cienie i detale. Cieszę się, że Ci się podoba - jest progres biorąc pod uwagę moje wcześniejsze twory. :)

 

Dziękuję Wam za komentarze. Mam nadzieję, że nie dopadnie mnie znó brak weny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się ta zieleń porastająca Simone i tło z którego się wyłania. Wygląda to magicznie: te drobinki unoszące się w powietrzu i pasma światła, i jest trochę cienia... Zadbałeś o szczegóły. Robiłeś ten rysunek w Photoshopie lub innym programie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również uważam, że z ustami jest coś nie tak. I dłoń trochę za mało smukła. Ale poza tym - wow! Uwielbiam małe elementy w twoich pracach! Sukienka i te piękne plamki w jesiennych barwach na dole - piękne !!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości tutaj zajrzałam i po prostu jestem pod WIELKIM wrażeniem, koszulka jest nie do opisania, jest bezcenna.

Wszystkie rysunki, no nie mam słów, a Simone rządzi. Będę tego samego zdania co tutaj inne wypowiadające się koleżanki, coś jest nie tak z ustami, ale mało zwracam na to uwagi. Muszę powtórzyć jeszcze raz: nie ma słów, żeby opisać twoje tutejsze wyczyniania. :)

Mogę ci mówić mistrzu? :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mogę ci mówić mistrzu? :D

 

Oj, do bycia mistrzem jeszcze sporo mi brakuje. ;) Niemniej jednak pięknie dziękuję za Twój komentarz! Aż się zarumieniłem. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Poemat Martwego Chłopca" - zainspirowane jedną z najpiękniejszych piosenek NW:

 

dbp.jpg

 

Przegenialne!!! :happy: Pożyczyłam sobie na pulpit, bo pasuje idealnie ;)

"Samotna dusza oceanu" jest świetna i podoba mi się też Tarja "Left in the dark".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portret koleżanki. Dodałem troszeczkę od siebie i tak oto powstał elf z krainy Wiecznego Lodu. :)

 

kdf2_by_olebinci-d848xin.png

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny portret, tym razem La Vero - znajomej z NW Week.

 

vero-portrait.png

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypomina mi Helene Bonham Carter :D

 

Hahaha, rzeczywiście! Coś w tym jest. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vero nigdy nie byla szczegolnie piekna, ale twoj rysunek ma 'to cos' :)

A mi przypomina Kate Winslet w Titanicu. No, minus blond wlosy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.