Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Elfy z różdżkami hym... tego jeszcze nie było

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie się zarezerwowałem.

Jutro się teleportuje do Rivendell.

A Rivendell jest na Ziemi czy na innym świecie?

 

Mam pomysła, może by tak zrobić taki fantazyjny temacik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to wyczekujemy Sowy. Jak sie dostaniecie pozdrówcie ode mnie Jęczącą Marte


Właśnie się zarezerwowałem.

Jutro się teleportuje do Rivendell.

A Rivendell jest na Ziemi czy na innym świecie?

 

Mam pomysła, może by tak zrobić taki fantazyjny temacik?

Rivendell nie jest na ziemi tylko w śródziemiu to inna kraina stworzona przez Tolkiena :)

Nie ładnie kaleczyć tak cudowną książkę.

Proszę bardzo załóż temacik można popisać o tym i o tamtym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wiem, że Rivendell jest w śródziemiu, Ziemia to miałem namyśli planetę, świat

A śródziemie kojarzy się mi tak, jak region dla mnie to kraina.

 

Tam gdzie Potter :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oby się do Hogwartu dostać, dom to już drugorzędna sprawa. Ale jak coś Gryffindor lub Revenclaw ( cholera jak to się pisało? ). Marzy mi się też mapa Huncwotów :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mapa Huncwotów i peleryna niewidka a wyruszę zwiedzać cały Hogwartu.Na 95% zostałam bym Puchonem :) a jak nie to Gryfonem ale muszą mnie powołać do drużyny w Quidditcha.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Do jakiego domu w Hogwarcie chcielibyście trafić? ^^

 

Mi odpowida Ravenclaw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jakiego domu w Hogwarcie chcielibyście trafić? ^^

 

Mi odpowida Ravenclaw.

 

Mi również.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem gdzie bym chciała, ale najbardziej chyba pasuję do Puchonów

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ta co siedzi po nocach

Godzina 0:00 to środek dnia, nie wiem o co Ci chodzi :P

 

E tam środek, to dopiero POCZĄTEK :devil:, ja wtedy żyć zaczynam XD

 

Ja też nie wiem gdzie bym chciała (byle tam trafić ^^), ale pewnie z charakteru najbardziej pasuję do Hufflepuffu. A Gryffindor jest przereklamowany, już lepszy Slytherin :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hufflefuff rządzi :devil:

 

Dokładnie!

http://p.twimg.com/AygbjXHCEAAYWHV.png:large

 

Może to zła teoria ale ja trochę utożsamiam podział na domy i te charakterystyczne kolory dla każdego z nich z czterema typami temperamentu wg. Hipokratesa i Galena. Ale to takie naciągane jest, niemniej: Gryffinor - cholerycy, Hufflepuff - melancholicy, Ravenclav - sangwinicy, Slytherin - flegmatycy.

Najbardziej podoba mi się, i wydaje się też najbardziej zgodne, przypasowanie melancholik - Hufflepuff.

 

Zresztą ja, jako enneagramowy typ 4w5, w dość dużym stopniu pasuję do opisu melancholika... Zresztą kiedyś w testach mi tak nawet wyszło: najwięcej cech typowych dla melancholika, sporo flegmatyka, choleryka jakieś pojedyncze, a z sangwinika to chyba nic nie miałam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, no ja ponoć też jestem melancholikiem, przynajmniej tak twierdzą testy... wcale mi się to nie podoba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Evi nie martw się, ja podobno jestem aspołeczna, chociaż czasami odzywam się do nieznajomych i bywam zbyt wesoła jak na normalnego człowieka :P. To tylko głupia klasyfikacja, bo nawet ostatni tchórz może wykazać się odwagą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego ja się nie bawię w te głupie podziały :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Evi nie martw się, ja podobno jestem aspołeczna, chociaż czasami odzywam się do nieznajomych i bywam zbyt wesoła jak na normalnego człowieka :P. To tylko głupia klasyfikacja, bo nawet ostatni tchórz może wykazać się odwagą.

 

eh, tylko najgorsze jest to, że spora część tego co tam piszą mi się zgadza. i to mi się najmniej podoba, bo jakoś flegmatycy i melancholicy wydają mi się strasznie nudnymi osobami i niesympatycznymi. i nie chcę taka być. a wychodzi na to, że w sumie to taka właśnie jestem. psychologia mnie przeraża :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tam widzę w melancholikach wrażliwość, empatię, którą trzeba umieć w nich odkryć i docenić, a ci którym się to uda mogą zyskać na prawdę wspaniałego przyjaciela ;)

 

Temperement niestety jest niezmienny, ale pociesza to, że charakter jak najbardziej, więc można w sobie pewne cechy wypracować.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostawić was dosłownie na kilka godzin - a tyyyyle postów nieprzeczytanych xd


Nigdy nie oddawaj tabletu w niepowołane ręce ;_; ostatni przesłuchany przeze mnie utwór zabija xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.