Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

ja dziennie coś około 100 mam ale wszystkiego nie czytam. Tylko to co ma mnie zainteresować

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ciebie "lekki" mróz, u nas coś poniżej 10 kreski :D

Wszystko ładnie, jak się w podróż nie musi jechać... Szczególnie ze "słodkim ciężarem" oblodzonymi i (jak dziś rozmawiałam ze swą rodzicielką) nieodśnieżonymi drogami.

 

Ale nie przeczę, popatrzeć jest na co ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie tragiczna pogoda. Śnieg nie pada co najmniej od tygodnia, więc to co zostało po opadach przypomina wielkie, zbite szare skały, a do tego mróz trzyma taki, że nawet w domu zimno; o świecie zewnętrznym nie wspominając. Jeszcze ostatnio zamiast śniegiem, sypie małymi igiełkami lodu.

Be. :(

Zaczynam pragnąć wiosny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas codziennie mamy dostawę nowej 1-2 centymetrowej warstwy białego puchu. Nawet mróz mi nie przeszkadza gdy jest tak cudnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umie ktoś może sensownie wyjaśnić transmisję bezprzewodową w oparciu o normę CSMA/CA? :confused: Pan od informatyki chce mnie zniszczyć takimi pracami domowymi.

Póki co znalazłam tylko milowe strony z wyjaśnieniami napisanymi komputerowym bełkotem. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z takim offem do Was: jaki jest dobry, bezpłatny hosting zdjęć? Na używanym dotąd przeze mnie imageshacke'u chcą teraz adres e-mail O.o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja z takim offem do Was: jaki jest dobry' date=' bezpłatny hosting zdjęć? Na używanym dotąd przeze mnie imageshacke'u chcą teraz adres e-mail O.o [/quote']

http://img.nopaste.pl/ - polecam, sam korzystam. Jeśli chcesz robić galerie to chyba nie ma tam takiej możliwości.

 

Umie ktoś może sensownie wyjaśnić transmisję bezprzewodową w oparciu o normę CSMA/CA? :confused: Pan od informatyki chce mnie zniszczyć takimi pracami domowymi.

Spytałem kolegę co studiuje informatykę. Chyba sam nie wiedział o co chodzi. :D Jesteś na jakimś ścisłym profilu? Ja na infie miałem obsługę Gimpa i Worda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z takim offem do Was: jaki jest dobry' date=' bezpłatny hosting zdjęć? Na używanym dotąd przeze mnie imageshacke'u chcą teraz adres e-mail O.o [/quote']

http://img.nopaste.pl/ - polecam, sam korzystam. Jeśli chcesz robić galerie to chyba nie ma tam takiej możliwości.

 

Dzięki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przepraszam Beate i resztę kilka dni będę nieobecny. Mam ważny wyjazd i nie będę miał dostępu do neta.

nadrobię jak wrócę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przepraszam Beate i resztę kilka dni będę nieobecny. Mam ważny wyjazd i nie będę miał dostępu do neta.

nadrobię jak wrócę :)

 

Ja Ci wybaczam (szczególnie, że przez ferie też mnie (chyba) nie będzie :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spytałem kolegę co studiuje informatykę. Chyba sam nie wiedział o co chodzi. :D Jesteś na jakimś ścisłym profilu? Ja na infie miałem obsługę Gimpa i Worda...

 

Absolutnie nie jestem! Jestem na humanie :-D (żadnych odpowiadających mi klas językowych nie było) . Pracę takową dostałam w ramach kary za nie przyniesienie na lekcje wtyku RJ45, do którego na owej lekcji mieliśmy podłączać kable w parach. :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy urodziny w kalendarzu na forum są dodawane z automatu, czy robi się to własnoręcznie?

Pytam, albowiem "moja" data jest już zajęta i nie wiem, czy się podpiąć :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilija - wyjdź z tej szkoły. I nie wracaj. Ja nawet ni miałem informatyki - tylko technologię informacji xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy urodziny w kalendarzu na forum są dodawane z automatu, czy robi się to własnoręcznie?

Pytam, albowiem "moja" data jest już zajęta i nie wiem, czy się podpiąć :P

 

Własnoręcznie. Forum nie wie kiedyście się urodzili. :D

 

Nie szkodzi, że ktoś już ma Twoją datę. Może być nawet dwieście osób urodzonych tego dnia i nic się nie stanie (jak mniemam chodzi Ci o kalendarz). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie szkodzi' date=' że ktoś już ma Twoją datę. Może być nawet dwieście osób urodzonych tego dnia i nic się nie stanie (jak mniemam chodzi Ci o kalendarz). [/quote']

Najwyżej będzie to potencjalna data zlotu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrowienia z Berlina :) Nawet tu maja coś takiego jak internet xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar "Lir Irish Bar" piwo same się nie wypije :)

Ojejku chce Królewskie za 3 zeta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 użytkowników aktywnych w ciągu ostatnich 15 minut: 4 zarejestrowanych (w tym 1 niewidoczny) oraz 0 gości.

No, nocne marki, nie możecie spać? :) Spoko, w ramach solidarności ja też nie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.