Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Rinn w tej cudownej Najtłiszowej krainie. :) Baw się dobrze i jak najdłużej. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, świeże mięsko :happy: *wręcza Kornelii kaftanik* Oto Twoje forumowe wdzianko, niechaj dobrze Ci służy ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej hej :) miło mi powitać kolejną użytkowniczkę, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Wpadlem żeby pozdrowić stara jak.i nowa ekipe DE. Trzymajcie sie i tworzcie te forum, bo Adrian sobie sam nie poradzi :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie ponownie! Przyjmujemy Was z powrotem z chlebem i solą (i albumami NW). :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Wpadlem żeby pozdrowić stara jak.i nowa ekipe DE. Trzymajcie sie i tworzcie te forum, bo Adrian sobie sam nie poradzi :D

Jak Ci nie wstyd tak wątpić w naszego Adriana? :<

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie moi kochani ponownie! Po tak długiej nieobecności na forum! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że dawno mnie tu nie było ,pojadę swoim klasykiem : witam wszystkich nowych ,miłego buszowania na forum ,udzielajcie się często i wpadnijcie odwiedzić moją galerię w dziale Fan Art

Share this post


Link to post
Share on other sites

DZIEEŃ DOOOO-BRY!

 

Może niektórzy znają mnie z facebookowych grup na FB o NW,a niektórzy nie,ale i tak wypada się przywitać.

 

Jestem Iwona,ale mówcie mi Ivaa,jestem świeżą krwią,zarówno na forum jak i w świecie NW (zaczęłam ich słuchać kilkanaście miesięcy temu za sprawą koleżanki,która mnie zaraziła,podesłała mi video do Storytime z Wacken i machina ruszyła).

Oprócz NW słucham także namiętnie Within Temptation,Queen i AL . Mam 24 (niestety :P ) lata.

 

To tyle słowem wstępu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam na pokładzie tego naładowanego pozytywną energią, szaleńczo rozpędzonego, niepoważnego multifandomowego rollercoastera, jakim jest DE :D

 

Skąd jesteś? Opowiesz coś więcej o jakichś swoich zainteresowaniach? Hobby? Co robisz w życiu oprócz słuchania NW? :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahh dziękuję za przemiłe powitanie :D!

 

Jestem z okolic Bydgoszczy, moje zainteresowania to muzyka oczywiście, motoryzacja,rolnictwo (na poważnie :D) oraz prowadzenie strony internetowej o artyście z innej planety :P ( www.adamlambert.eu) . Hobby? Hm,ostatnio to nałogowe wyjazdy na koncerty hahahahah :D A w życiu to jak na razie ,,szukam pracy'' - nie studiuję,nie uczę się dalej ... jakoś tak wyszło :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam Cię za tego Adama Lamberta. Nie dlatego, że to Adam Lambert i w ogóle, bo on sam mnie średnio interesuje, ale dlatego, że nie samym Nightwishem żyje człowiek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto poszerzać swoje muzyczne horyzonty :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Ivaa, witaj na DE. :)

 

Podobnie jak Ty wybrałem drogę niestudiowania. Jak to Tuomas ładnie określił opisując utwór Elan: "To ważne by poddać się czasem swobodnemu opadowi i nie bać się podążać mniej uczęszczaną ścieżką". Równie ważnym jest bycie otwartym na różne opcje, w tym także muzyczne. :)

 

Baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejhej, Ivaa :) Oto Twój piękny, forumowy kaftan bezpieczeństwa. *wręcza kaftanik* Pamiętaj, aby nosić go dumnie i z podniesioną wysoko głową... Chociaż nie. Pamiętaj, że możesz nosić go, jak tylko masz na to ochotę, albowiem tłamszenie ludzi i ich odzieżowej ekspresji jest absolutnie do bani ;)

 

Sami, czo skreślasz tę niepoważną multifandomowość, przecież to samo dobre :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, czo skreślasz tę niepoważną multifandomowość, przecież to samo dobre :D

 

Dlatego, że ta niepoważna multifandomowość to ostatnio głównie moja wina... Ostatnio jestem internetowo hiperaktywna i wychodzi, że postuję na forum masę bezsensownej papki. Just sayin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Ivaa, witaj na DE. :)

 

Podobnie jak Ty wybrałem drogę niestudiowania. Jak to Tuomas ładnie określił opisując utwór Elan: "To ważne by poddać się czasem swobodnemu opadowi i nie bać się podążać mniej uczęszczaną ścieżką". Równie ważnym jest bycie otwartym na różne opcje, w tym także muzyczne. :)

 

Baw się dobrze!

 

Co racja to racja,btw. myślałam,że jestem jedyna,która nie studiuje,a tu taka niespodzianka :D

Dzięki,na pewno będę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivaa, jak świetnie! ♥ Masz na imię jak moja cudowna polonistka! ♥ No i jesteś z Bydgoszczy, ja mam tam tonę rodziny i w ogóle, stamtąd są moi dziadkowie ze strony mamy... A co robisz w życiu? Studiujesz, pracujesz...? No i tervetuloa to the jungle!

*Cofam pytanie, nie doczytałam. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.