Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Hello Pola! Baw się dobrze na forum i odwiedzaj nas częściej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej. Łap kaftanik :) *wręcza kaftan bezpieczeństwa*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Pola ;)

My już się znamy z grupy Nightwish-PL, prawda? Znaczy ja Ciebie znam. :)

 

Miłej zabawy na forum ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Pola :) no to baw się tu dobrze i nie uciekaj już od nas tak szybko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Pola! :) Po nicku wnioskuję, że lubisz Japonię - zgadłam? ;)

 

Zgadza się, jestem miłośnikiem japońskiej popkultury, a języka uczę się już tak na oko 2,5 roku :) ♥

 

 

I tak w ogóle to znów cześć wam wszystkim :-D Bardzo miło zaskoczył mnie fakt, że część już mnie kojarzy, a ogół (że tak brzydko ujmę :( ) powitał tak ciepło i serdecznie. Zostanę tu jak najdłużej, obiecuję :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka wszystkim niewitanym przeze mnie! :)

Witaj Bartku :)

Witaj ponownie Piotrku :)

 

Witaj Polu :)

Ciekawe, co to za Pola. Ja tam nie wyśledziłem żadnej Poli na fejsie. :P

p.s.

nie klikaj na spoiler, za dużo tam informacji :D

 

 

Jak byś nie wiedziała kim jestem, pamiętasz jeszcze Damiana z Woodstock-u? :D Tak to ja! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy się witałam już z wami, a jeśli tak, to pewnie w innym wątku!

 

Także tego WITAM calutkie DREAM EMPORIUM! Przybywam i chcę się tutaj fajnie bawić :)

 

Nazywam się Kasia i mieszkam teraz w Warszawie - kocham muzykę, moją rodzinkę i moje ulubione kociaste ( w sumie wszystkie kocie futerka :) ), dobre żarcie, picie, sztukę, koncertowanie, wiosnę, lato, troszkę jesień i zimę, jazdę na rowerze, pływanie, zwiedzanie, podróże, zwierzaki i przede wszystkim wspaniały sen. :3

 

* Uwielbiam ludzi z dobrym poczuciem humoru, tajemniczych, intrygujących, troskliwych, ciepłych, niosących uśmiech, pomoc, przejawiających empatię, czułość, mądrzejszych życiowo ode mnie i cenię sobie ludzi z podobnymi poglądami na świat, wartościami i odczuciami jak ja - jednak nie gardzę innymi, o nie, nie, nie. Cenię prawdziwą przyjaźń, lojalność i oddanie (żadne skarby świata nie dorównają takim pięknym cechom!).

 

* Nie znoszę ludzi przejawiających takie zachowania jak: chamstwo, kłamstwo, niekontrolowaną wulgarność wobec innych ludzi, zarozumialstwo, przemądrzałość, dwulicowość, pychę, całkowity brak szacunku do czegokolwiek i kogokolwiek, wywyższania się nad innych, przemocy i nienawiści wobec słabszych, niosących fałszywą nadzieję, niewdzięczników, drażni mnie hipokryzja i niedotrzymywanie obietnic.

 

Patrząc na Ciebie, na co zwrócę uwagę w pierwszej kolejności? Hmmm.. Na twoje oczy! Tam znajduje się bowiem wszystko, co ma twa dusza do ukrycia niczym otchłań! :)

 

Byłam, jestem i od zawsze będę marzycielką, myślicielką - ponieważ mam swój własny świat, do którego ja mam tylko klucz.

 

To chyba tylko tyle, tak krótko pisząc. Niektórzy tutaj już mnie troszkę znają, a niektórzy jeszcze nie mieli okazji mnie poznać. Wszystko przede mną i przed wami. Pozdrawiam całe grono Dream Emporium! ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej hej :) mam nadzieję, że się tu zadomowisz ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kasia:) Cudownie się przedstawiałaś: kochasz życie i cenisz prawdziwość- to i jakby o mnie:) Uwielbiasz kociaste, więc czekam na opowieści o Twoim futrzaku?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Kasiu :)! Świetny autoportret! Zwiedzaj forum, odkrywaj powoli, pisz i czytaj! Cieszę się, że jesteś z nami!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy, Kasiu! :-D

 

Patrząc na Ciebie, na co zwrócę uwagę w pierwszej kolejności? Hmmm.. Na twoje oczy! Tam znajduje się bowiem wszystko, co ma twa dusza do ukrycia niczym otchłań! :)

 

Popieram w 100% ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy, Kasiu! :-D

 

Patrząc na Ciebie, na co zwrócę uwagę w pierwszej kolejności? Hmmm.. Na twoje oczy! Tam znajduje się bowiem wszystko, co ma twa dusza do ukrycia niczym otchłań! :)

 

Popieram w 100% ;)

Ja też! :)

Witaj, Kasiu! :) Miłego forumowania! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.