Jump to content
beatag60

Floor Jansen

Recommended Posts

Floor na Instagramie:

floor_jansen_official: Moving from one house to another is always a hassle! Make it a house in another country and the hassle gets doubled! But I feel good, the picture shows a relaxed face...I am super exited about my new start in Finland and can't wait to finally speak Finnish haha! Today my furniture goes, next week I will follow! #nightwish #Suomi 35min ago

 

I zdjęcie:

926802_259260810941861_803484506_n.jpg

 

Czyli co? Floor przenosi się na dobre do Finlandii? Fajnie : )

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że zamierza się zintegrować z chłopakami, super. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie byłoby jakby się nauczyła piosenki Kuolema Tekee Taiteilijan" i wykonała bardzo bym chciał to usłyszeć. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otagowała wpis jako "nightwish", więc to musi mieć bezpośredni związek z zespołem. Możliwe, że to wszystko dla wygody współpracy. ;) A skoro Floor intensywnie uczy się fińskiego to... może to oznacza piosenkę po fińsku na nowym albumie? :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może przeprowadza się tylko czasowo; żeby ułatwić chłopakom pracę przy albumie, ale możliwe też, że się tam całkiem wyniesie. Popieram ideę Aresa - niech się pouczy fińskiego (skoro, jak sama zaznaczyła: chce) i niech "Kuolema Tekee Taiteilijan" wróci... miło by było usłyszeć męską odmianę swojego nicku na żywo once again. Z głosem Floor... z jej możliwościami wokalnymi, które mam nadzieję poznamy w pełni na nadchodzącym krążku... imponujące może stać się wykonanie tej starej balladki z Once. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat śpiewać po fińsku to da się i nie znając języka. Jestem tego przykładem :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby się da, ale też zależy od jej chęci i zgody reszty... żeby nie wychodziły jakieś dziwne akcenty... Chociaż... przecież tolerowali 'foriver' i kom kovir mi' przez lata, więc... ;) No, w każdym razie mam nadzieję, że wróci 'Kuolema' razem z 'Upiorem' na scenę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisała, że najpierw wyjeżdżają jej meble a potem ona. Jak dla mnie ktoś kto zabiera ze sobą meble myśli o dłuższym pobycie a nie wyjeździe na 2- 3 miesiące. Możliwe, że ma zamiar po prostu tam zamieszkać na kilka lat lub nawet na stałe.


Milla jakie piosenki śpiewasz po fińsku? Chyba nie tylko Nightwish.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś tam kilka na krzyż. Najtłyszowe "Eramaan" i "Taikatalvi", "Ievan Polkkę", kawałek "Pahinta tanaan" Indiki umiem... Niewiele. O ile angielskie i polskie teksty zapamiętuję w mig, o tyle te fińskie idą strasznie ciężko. Woooolno. A do tego w każdą linijkę dokładnie się wsłuchuję, żeby nie pokaleczyć za mocno języka, także to trochę trwa. :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcę usłyszeć jak śpiewasz Levan Polkke ; o

A co do Floor, to ja chciałabym usłyszeć wszystkie (no większość) piosenek NW zaśpiewanych przez Nią ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor została ciocią. :)

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pierwsza wizyta Floor w obozie Nightwish. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alissa z Arch Enemy chwali Floor. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Dżizes ile Wy postów napisaliście! W dodatku większość rozumna i nie ma wyjścia, trzeba czytać całość :P

 

Nie samym metalem jest Podłoga wyściełana :)

 

[video=youtube]http://youtu.be/vcYK_Xv1dL4

 

 

Ciekawe co Randy Crawford na to, ja byłem w szczęko-opadzie przez tydzień :P

 

[video=youtube]

 

 

i jeszcze z Ayreonem:

 

[video=youtube]

 

to na dobry początek w tym dziale, o mojej Goddess.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę przyznać że kocham podłogę w wersji metalowe. Jednak kiedy podłoga śpiewa nie metal kocham ją jeszcze bardziej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Jak to się ciekawie plączą losy naszych bohaterów. To co Ares wstawił jakiś czas temu (project Avalon), to występ Floor u Timo Tolkki'ego, a ten znowu to idol Tuo i reszty NW z dzieciństwa i w pierwszym okresie twórczości, co bezwstydnie przyznaje Maestro leżąc na łóżku hotelowym. Z tego co wiem trzydzieści lat temu rzeczywiście była w Finlandii niezła faza na Stratovariusa, chyba pionierzy power-metalu w Soumi. Też trochę słuchałem, ale byłem wtedy owładnięty zupełnie inną muzą (Genesis, Pink Floyd, Thin Lizzy, Metallica i Iron Maiden), więc jakichś specjalnych wrażeń nie pamiętam.

A'propos Iron Maiden, pewnie znacie ale w wątku nie ma:

 

[video=youtube]http://youtu.be/GkGEaMin3dI


Nie mogę z tym "boyfriendem", jeżeli tak gra na perkusji jak robi zdjęcia, to długo w Sabatonie nie zagrzeje miejsca.

 

Z podpisem:

" My woman and her boys killing it!!!"

 

10616781_1482720448637489_1747123941_n.jpg.913a2bbf7242655973b9642a60bdace0.jpg

 

Sabaton Open Air, Rockstadt Falun 14.08.2014 19:45 - 20:30

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Wywiad z 10 sierpnia, Bloodstock Festival. Trochę zarozumiale o śpiewaniu ale taka prawda. Mnie cieszy końcówka o papu i ćwiczeniach. Szczupła Floor to piękna Floor ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś w internecie spotkałam się z falą hejtów nt. Floor. Floor jest brzydka, wygląda jak facet itd.

Nie każda kobieta musi wyglądać perfekcyjne, jak modelka czy laleczka. Biologiem nie jestem, ani chirurgiem plastycznym, ale Floor ma taki rodzaj twarzoczaszki co wygląda jak prostokąt. Floor jest naprawdę ładna, zazdroszczę jej, z kolczyczkiem czy bez, jest naprawdę ładna. Nie uważam jej za faceta itd. Jeśli chodzi o te ślady na policzkach co widziałam je kiedyś, wydaje mi się na ślady po trądziku. Nie są one tak bardzo widoczne jednak. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj ,sporo ludzi twierdzi że Floor ,ma męską posturę ,sporo luda znam co tak myślą ,może dla mnie Floor nie jest ideałem kobiety ale nogi ma po prostu prze genialne ,i co u niej lubię to uniwersalność wokalną ,ona potrafi zaśpiewać w każdy sposób

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Dzisiejsza fotka ze Szwecji, jutro lekcje śpiewu "na żywo", są jeszcze wolne miejsca ;););)

 

10601838_1514005798833940_1529063821_n.jpg.3aad49777db28cd09472db9b93d2aca6.jpg

 

Floor szczupleje, brawo :)


Dzisiaj na dobranoc najbardziej popowy utworek After Forever nie będący coverem.

Może on i popowy ale fajowy :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

10607990_331114637052586_391536232_n.jpg.f4948bb2e378d4b6f103c64899811319.jpg

 

Sauna i "bąbelki", wczoraj z boyfriendem i sądząc po tagach kolesiem z *Evergrey (nie znam).

 

*- Tom Englund, wg Wiki założyciel, wokalista i gitarzysta Evergrey, szwedzkiej kapeli metalowej założonej w 1996 roku. Co ciekawe grał tam już rok przed założeniem zespołu. Szwedzi to mają możliwości :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej Wandal wrzucił lepsze zdjęcie. Przynajmniej Floor ładniej wyszła. No, w miarę... :)

10597523_276898809174335_1642729901_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Wandal mnie załamuje jakością fotek, może mu Sabaton nie płaci skoro robi zdjęcia telefonem z aparatem 0,3 MPix, takim sprzed 10 lat :) Floorka jak Floorka, mnie się zawsze podobała, a szczupła zwłaszcza. "Krwawa Mary" (sukienka) obecnie spada na ramiączkach, a to znaczy dobre 10 kilo mniej od czasu IM Tour.

Poniżej video Emphasis z 2001 roku, najpierw mnie głos rozjechał a potem teledysk. Taka młoda już nie będzie, ale szczupła owszem, gdyby zechciała.

 

[video=youtube]http://youtu.be/K_sHjB5aHgo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon, czy Hannes jest chłopakiem Floor? Takie wnioski (być może mylne) wyciągam po przeczytaniu kilku ostatnich stron. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.