Jump to content
beatag60

Floor Jansen

Recommended Posts

O Krzysiu ma instagrama :D

 

Niektórzy dziadkowie nie bronią się przed postępem :D

 

Dziadkowie, nie ale za to młodzież tak. :P Ja tam raczej wchodzę żeby poprzeglądać zdjecia np. Floor, sama jakoś nie mam pojęcia po co miałabym go zakładać. :-D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Biedny vaari :-( nikt nie pomaga, nawet wielbiciel Floor Ares wrzuca fotki gdzie popadnie :-(

 

Ta scenka w Polsce za dobrze się nie kojarzy:D, ale poza tym zdjęcie super. Jaka Ona szczupła :happy:

floor_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co sądzicie o tej wersji She is Mys Sin w wykonaniu Floor? Czy jest dla was lepsza/łatwiejsza w odbiorze niż drapieżniejsza interpretacja z Showtime Storytime? :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim sądzę, że nie powinieneś zamieszczać takiej "kiły" jakościowej, chyba że w dziale z żartami. Mamy oceniać utwór nagrany telefonem lomórkowym? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ciężko mi znaleźć tę interpretacje w innej jakości, a chce się nią podzielić to tak - zamieszczam w takiej jakości :)

A w dziale z żartami na pewno pojawi się jakiś post z mojej strony, gdy tylko znajdę coś śmiesznego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to ujął pewien anglojęzyczny słuchacz: "Ms. Jansen, in Planet Hell there is too much screaming, not enought singing"

 

Anette vs. Floor 1:0 dla Anette

 

Floor w sumie nie śpiewa tak źle, do Tarji jej trochu brakuje, ale to chyba oczywiste (: Zresztą, Tarja to zamknięty rozdział

(no chyba ze zdarzy sie cud). Jak na razie nie jest źle, oby dalij było dobrze (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po raz kolejny Florka pokazuje jak bardzo jest pozytywną, wyluzowaną i radosną osóbką. Swoim pozytywizmem pasują do siebie z Marco:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O TAK! Marco i Floor idealnie do siebie pasują. :D

 

nightwish-interview-banner2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor będzie śpiewała dla Czerwonego Krzyża. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że gościnnie wystąpi też Marcela Bovio ;) Jedyna osoba spoza Holandii, którą udało mi się zidentyfikować. (Nie wiem czy wokalistka Xandrii- bo to chyba ona- jest Holenderką czy Belgijką).

Ciekawe co z tego wyjdzie. Zaraz przesłucham.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie tam spiewa cała metalowa śmietanka holenderska, Arjen (chociaż on akurat nie śpiewa... :)), Simone, Anneke, Irene Jansen chyba też (chyba, że to jednak nie ona jest na tym filmiku.... :), potem Lotte Wessels, Dianne van Giersbergen (?).

Nie umiem ich dokladnie rozpoznac, siedze wlasnie na wykladzie z chemii... ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcela jest wokalistką Stream of Passion. Pochodzi z Meksyku, ale mieszka w Holandii i ma męża z tego kraju, więc jest jak najbardziej odpowiednią osobą tam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcie od mojej koleżanki Niny, która w tym roku brała udział w Sabaton Cruise!

Poniżej autografy członków zespołu i... Floor? ;) Tęskniący Hannes dopisał swoją ukochaną. :D

 

1798908_915322201812542_7731606757965354892_o.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kolejny dowody na to, że Floor jest stworzona do Nightwish. :D

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor w fińskim magazynie "Soundi". :)

 

2rnzw4p.jpg

 

2z56re0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwie myśli mi się nasunęły na pierwszy rzut oka (nie chce mi się skupiać, a musiałabym to zrobić, żeby zrozumieć, więc nawet nie czytam:>).

1. Nazwa magazynu to Soundi, nie, jak napisałeś, Sound.

2. To zdjęcie z okładki jest jakieś dziwne. Tak grube kreski jakoś nie pasują do oczu Floor, a liczba skórzanych ubrań na niej jest zbyt duża. Ten żakiet (czy jak inaczej należałoby nazwać wierzchnią część...) jest całkiem ciekawy, ale to coś pod spodem już nie... A może byłoby spoko, gdyby nie to, że co za dużo, to niezdrowo...

 

Aha, i jeszcze jedno: ta karykaturka całkiem fajna. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Nazwa magazynu to Soundi' date=' nie, jak napisałeś, [i']Sound[/i].

 

Dziękuje bardzo Paula za zwrócenie uwagi .:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.