Jump to content
beatag60

Floor Jansen

Recommended Posts

Hm, chyba to zabrzmiało, jakbym kategorycznie Wam zabraniała się namawiać, a tak nie jest. :) Jestem otwarta na propozycje, chętnie posłucham paru jej występów, ale nie sądzę, by to zmieniło mój pogląd na jej stałą obecność w NW. Jak już musi zostać, to niech zostanie; jej głos jest bardzo bliski memu sercu, prawdopodobnie dlatego, że śpiewam w podobny sposób (tj. sposoby), co ona, oczywiście z mniejszą skalą i znaczną nieczystością (o ile dźwięki, jakie z siebie wydaję, można w ogóle nazwać śpiewem). Aczkolwiek i tak, jak dla mnie, jest za twarda, że się tak wyrażę, na wokal NW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decyzja niestety nie należy do nas. To Tuomas zdecyduje co dalej. Mi Floor pasuje jak najbardziej i myślę, że gdyby nagrali razem coś nowego to byłoby to świetne i każdy kto kocha NW pokochałby również NW z Floor :)

W każdym razie kto by nie został wokalistką NW ja będę tego bardzo ciekawa. Jeżeli będzie to FJ to jestem pewna, że sobie poradzi i nowy materiał będzie świetny. Jeżeli będzie to ktoś inny, to mam nadzieję, że sobie poradzi ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś kiedyś pisał że decyzja o dalszym być albo nie być należy do Floor a oto co myśli sama zainteresowana:

"We have known each other for 10 years. I wanted to come to the band and definitely I would like to continue. My own band is ready to tour and to make a record

but I want to see what happens to me with NW."

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylu ludzi toczy wojny,która z wokalistek Nightwisha jest najlepsza,że ten Nightwish to już nie to samo itp itd,ale ja myślę,że wystarczy posłuchać uważnie ich piosenki,a wtedy słychać,że magia z tego zespołu nie uleciała i że wciąż mają nam wiele do zaoferowania :) Osobiście każdą z wokalistek bardzo cenię,bo swoim głosem wniosły coś wyjątkowego do piosenek,a Floor z chęcią przywitam na stałe w zespole :) bardzo dobrze radzi sobie z piosenkami pisanymi pod głos Tarji jak i tymi pisanymi pod Anette,dlatego sądzę,że jeśli Tuomas skomponowałby muzykę na nową płytę odpowiednią dla głosu Floor ,mogłaby w pełni pokazać na co ją stać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor jest boska, zajebista, cudowna i wszelkizachwytświata ♥ Widziałam to wcześniej, jest więcej takich występów Floor na YT, polecam ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha! Myślę, że prawdziwa. Nic dziwnego, że Floor uczy się fińskiego, w końcu pracuje z Finami ;D Zresztą to bardzo piękny język, drugi na mojej liście do nauczenia się, zaraz po hiszpańskim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor zresztą chyba kilka dni temu odwiedziła Kitee i Tuomasa, a wnioskuję to z tego zdjęcia, robionego w Kitee, całkiem niedawno. Więc może to świadczyć o tym, że zostanie na dłużej. W sensie, skoro była u Tuomasa... (Chociaż to może mieć też związek z tym solowym projektem Tuo, ale...) Taka miła zażyłość się by zbudowała. ;) No i wtedy fiński Floor by się przydał.

(Tak, wiem, ten post jest cośkolwiek nielogicznie napisany, ale ten, no... xD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głos ma bardzo podobny do Simons z Epiki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z różnym stopniem wrażliwości pisałam o Floor, ale mam wrażenie że na początku "ratowania" NW było w niej więcej ekspresji i magii- może to zmęczenie po tylu koncertach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musi pogodzić Nightwish z ReVamp, też bym była zmęczona xD

Co jak co, ale wolę nieco mniej ekspresyjną Floor niż flegmatyczną Tarję i zdziczałą Anette (chociaż było się z czego pośmiać) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zdziwię się jak Tuo już knuje jakiś nowy album na 2014r. z Floor i właśnie obgadują jak to ma wyglądać, wiadomo, że on potrafi i lubi ludzi zaskakiwać i może też dać zupełnie inny wokal niż Tarja, Anette czy Floor. Pożyjemy, zobaczymy ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja lubię jak Floor masakruje przy każdej okazji Simone ale tutaj to już przeszła samą siebie :P:-D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie co? Nie lubię Was (znowu). Przekonałam się po tym występie do Podłogi. Szymek, wybacz ;

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak ja lubię jak Floor masakruje przy każdej okazji Simone ale tutaj to już przeszła samą siebie :P:-D

Simone uwielbiam, ale muszę przyznać, że w duetach z Floor wypada blado. Floor ma potężny głos i bardzo zróżnicowany. W tym utworze śpiewała nisko, drapieżnie, wysoko, operowo... Simone natomiast cały czas tak samo i momentami muzyka zjadała jej partie.

 

Gdyby Floor naprawdę dołączyła do NW to byłby to killer. Nie znam na chwilę obecną lepszej kandydatki z takim potężnym głosem i możliwościami. Pamiętajmy, że muzyka NW jest równie potężna i takiego głosu potrzebuje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam na chwilę obecną lepszej kandydatki z takim potężnym głosem i możliwościami. Pamiętajmy, że muzyka NW jest równie potężna i takiego głosu potrzebuje. :)

 

Nie znasz - no właśnie. Gdyby zrobili jeszcze raz casting, to może by wyszedł jakiś klejnocik ;)

 

Ja do Floor nie jestem jeszcze przekonany w 100%. Śpiewa przez nos, słabo ją słychać (jak wyciąga, to tak dziwnie, jakby traciła powietrze) i do tego wygląda jak niemiecka Helga w wersji light xD

 

Jak dla mnie ona za bardzo się podnieca, że jest w NW. Myśli, że zagrzała sobie stołek, czuje się jak oficjalna wokalistka... Śmiałbym się jakby stołek się połamał (nie tylko ze względu, że Podłoga to POTĘŻNA dziewczynka) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie znasz - no właśnie. Gdyby zrobili jeszcze raz casting' date=' to może by wyszedł jakiś klejnocik ;) [/quote']

Głos to nie wszystko. Gdyby tak było to wiele dziewczyn pięknie coverujących NW na YT nadawałoby się na wokalistkę. Liczy się też charyzma, osobowość, ruch sceniczny, kontakt z publiką... Oglądając filmiki na YT muszę przyznać, że Floor ma te cechy, jest sprawdzona i fani w większości ją akceptują. Czy jest sens szukać kogoś innego skoro NW i Jansen tak dobrze się dogadują?

Jedno jest pewne - Floor fanów nie rozczaruje. Na pewno nie tak jak Anette niegdyś.

 

Jak dla mnie ona za bardzo się podnieca' date=' że jest w NW.[/quote']

Zaprawdę powiadam - jest czym się podniecać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z tobą Adrianie ,jeśli chodzi o Floor to jest się z czego podniecać,te jej nogi i mocny głos i tzw Tornado sceniczne ACH

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Sionqa nie widziałem tego normalnie będę podniecony do potęgi entej jak zostanie ♥ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja Sionqa nie widziałem tego normalnie będę podniecony do potęgi entej jak zostanie ♥ :D

Marcinie, nie żebym gasił Twój entuzjazm, ale tego typu wypowiedziami zespół karmi nas już od kilku miesięcy a sama Floor nawet zaczęła powtarzać się po Tuomasie. Przykład:

 

To prawie jak randkowanie. Generalnie wszystko idzie bardzo dobrze, ale nie spieszy nam się do ożenku, że tak powiem.

- Floor 30.07.13

 

Powiedziałem, żebyśmy dali sobie rok na randkowanie i zobaczyli czy NW i Floor są gotowi na małżeństwo.

- Tuomas 06.01.13

 

Podsumowując 90% wywiadów udzielonych w 2012:

"Chcemy, ale nie czas na decyzje."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby zrobili jeszcze raz casting' date=' to może by wyszedł jakiś klejnocik [/quote']

Nieeeeeee ^.^

Wystarczy im tych castingów. :dodgy:

(Chyba, że ja im wybiorę jakąś wokalistkę :cool: ).

 

 

Oh, jak mnie denerwują te wpisy pod linkiem z TR pt: "I tak nikt nie zastąpi Tarji". No jasne, rozgrzebujmy przeszłość cały czas, kiedy i zespół i Tarja mają się bez siebie całkiem dobrze.

 

A ja powtórzę, to co sama napisałam w tym temacie:

Decyzja należy do muzyków, będę im kibicować niezależnie od podjętego wyboru, choć nie ukrywam, że marzy mi się, żeby została :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.