Jump to content
beatag60

Floor Jansen

Recommended Posts

Jakiś czas temu Floor zaśpiewała na albumie Timo Tolkkiego. Pewien fan poprosił Floor o autograf na owym albumie, a oto dość ostra reakcja:

 

 

Co myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i okej, a co :D A nawet, nie było tak ostro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu Floor zaśpiewała na albumie Timo Tolkkiego. Pewien fan poprosił Floor o autograf na owym albumie, a oto dość ostra reakcja:

 

 

Co myślicie?

 

Może po prostu zapomniał im wysłać te płyty :D

Nie no, Tolkki jest świetnym gitarzystą i kompozytorem, ale widać gorzej się sprawdza jako współpracownik. Jak dla mnie, wyzwiska Floor mogła sobie darować, ale pewnie nie wiedziała, że jest nagrywana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie mi rzeczy, że Floor rzuciła sobie hejtem na pana Tolkkiego.

Jeśli jest naprawdę tak smutnym małym człowieczkiem, jak mówi Floor, to należało mu się, a poza tym nie powiedziała tego oficjalnie na konferencji. Nie powiedziała otwarcie w gazecie czy w telewizji 'mam kosę z panem Tolkkim, bo jest nieuczciwy i współpraca z nim to wątpliwa przyjemność". Ona to powiedziała tak o sobie, wrażenie na szybko, na żywo, na spontanicznie.

 

Nie wiem, może mnie to nie razi aż tak, bo ja takie hejty na ludzi rzucam codziennie, kilka nawet jeszcze przed śniadaniem, więc dla mnie to nie są wielkie rzeczy i już wrażenia to na mnie nie robi. Ale fakt, wyzwiska mogłaby sobie darować, chociaż w sumie nie dziwię jej się.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet nie wiem kim jest ten pan xD cóż, przynajmniej była szczera :D mnie również to nie razi, w 100% zgadzam się z Sami :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zupełnie nie razi mnie zachowanie Florki, gość zasłużył sobie na konkretny komentarz za ignorancje- zresztą hejt był mocno spontaniczny wobec zaskoczenia, jest ok.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racja, Sami. A co do tego:

 

Nie wiem, może mnie to nie razi aż tak, bo ja takie hejty na ludzi rzucam codziennie, kilka nawet jeszcze przed śniadaniem, więc dla mnie to nie są wielkie rzeczy i już wrażenia to na mnie nie robi. Ale fakt, wyzwiska mogłaby sobie darować, chociaż w sumie nie dziwię jej się.

Przypomniał mi się dzisiejszy sms z miłością moich przyjaciółek:

"Gdzie jesteś, szmato? ♥".

Z jednej strony miała prawo się wkurzyć, a z drugiej, o wiele bardziej przyjacielskie było nazwanie go pieprzonym idiotą niż np. niekompetentnym organizatorem, tak naprawdę. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z jednej strony miała prawo się wkurzyć, a z drugiej, o wiele bardziej przyjacielskie było nazwanie go pieprzonym idiotą niż np. niekompetentnym organizatorem, tak naprawdę. ;)

 

Rzeczywiście, coś w tym jest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka zdjęć małej Floor. :)

 

thumb_184_auto.jpg

 

thumb_185_auto.jpg

 

Z siostrą Irene:

 

thumb_191_auto.jpg

 

thumb_188_auto.jpg

 

:)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja wróć!!! A wracając do rzeczywistości, Floor ma wszelkie predyspozycje, aby stać się kimś kto powali mnie na kolana jak Tarja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja wróć!!! A wracając do rzeczywistości, Floor ma wszelkie predyspozycje, aby stać się kimś kto powali mnie na kolana jak Tarja.

 

Cieszmy się rzeczywistością, bo próba zjedzenia dawno już skonsumowanego tortu nie wypełni naszych żołądków! :happy: Witaj, nowy człowieku, zapraszam Cię do działu Przywitaj się! i życzę miłej zabawy na forum.

 

Zmieniając temat, właśnie powoli zaczynam nadrabiać nieobecności na forum i obejrzałam sobie filmik, w którym Floor wesoło wyraża się o niejakim Timo Tolkkim (nie znam tego pana) i nawet mnie to ucieszyło, ponieważ lubię czasem usłyszeć osobę znaną, która zachowuje się jak zwykły człowiek. To naturalne, że czasami się kogoś przeklnie, po cichu wyśmieje, bo nas zirytował. Floor nie wiedziała przecież, że jest nagrywana i zachowywała się własnie jak zwykły człowiek, a nie oficjalnie. Dobrze wiedzieć, że nie jest zawsze doskonała! :D Przecież od nikogo nie można oczekiwać (a szczególnie w dobie nieustannego "Big Brothera") zawsze nienagannego zachowania. To przecież tylko ludzie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne zdjęcie autorstwa Tima Tronckoe...

 

A ja się pytam, gdzie są peany na cześć urody Floor i tego zdjęcia autorstwa naszego zapaleńca - Aresa? :happy:

Poważnie zaś - wyszła bardzo korzystnie, moim zdaniem; kobieco, uwodzicielsko i zaprezentowała tu pozytywy swojej dość nietypowo kobiecej urody. :) Brawa dla autora zdjęcia, który je ładnie wydobył.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I wygląda na to, że Floor zdobyła serca większości Najtłiszowych fanów. Nie ze wszystkimi utworami radzi sobie wzorowo ale robi to bardzo profesjonalnie. Ciekawi mnie czy jest taki kawałek po który obawia się sięgnąć, albo czy wogóle jest taki którego nie będzie próbowała śpiewać? W mojej opinii sopran liryczny Tarji wciąż bardziej mi pasuje od dramatycznego Florki w NW- tęsknie za tym. Ale świadoma obecnego stanu cieszę się, że FJ jest i wzrusza mnie podobnie jak TT:)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRZEKONAŁAM SIĘ DO FLOOR

Tak, dobrze czytacie. Po kilku latach w końcu ją polubiłam! Jak to się stało? Bardzo chcę jechać na sierpniowy koncert i parę dni temu postanowiłam posłuchać EFMB - od tamtej pory się z nim nie rozstaję, towarzyszy mi podczas każdej podróży do szkoły i powrotu do domu. :) Teraz włączyłam go na wieży, podkręciłam głośność i delektuję się głosem panny Jansen. :3 Wczoraj idąc na zajęcia słuchałam tego numeru i tak się przy nim wzruszyłam, że o mało co nie rozpłakałam się na środku ulicy. ^_^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert w Moskwie i nowe szatki Florki. Jak Wam się podoba nowe wydanie naszej diwy?

nowa.thumb.jpg.a9d0a59ba816afd487f756960e8e4bdb.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się podoba! Sama sukienka, peleryna, wzór i krój..Wierzch czarny i klasyczny, spód kryje piękne kolory i amonitowe wzory..Fason korzystny dla figury Floor, asymetryczność dodaje zwiewności i lekkości. Tylko te długie, masywne buty troszkę nie współgrają z całością, ale ogólnie kreacja jest bardzo kobieca i tajemnicza..:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak, sukienka jest świetna, tylko te buty... Też są fajne, ale kompletnie mi to do siebie nie pasuje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

eUGsg

 

Mamy kolejną odsłonę scenicznej garderoby Floor! Tym razem efektowny gorsecik z kołnierzykiem i ważkami na piersiach. Mam wrażenie, że im mniej Floor ma na sobie, tym lepiej wygląda ;) Baaardzo służy jej ta wegetariańska dieta!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te nowe wdzianko Floor jest genialne ,zdecydowanie wolę taką odsłonę Floor niż w wielkich sukienkach ,zaczynając od góry fajny pomysł z tym kołnierzykiem na ramiączkach ,spodenki to jest coś co uwielbiam gdy zakłada Floor ,wygląda w nich tak samo superowo jak wokal Xandrii ,no i buty ,moje ukochane wysokie czarne buty które po prostu uwielbiam ,i jeszcze do tego zestawiku brakuje mi czarnej pończochy ,wtedy by było genialnie

W takim stylu Floor prezentuje się genialnie ,nic dodać nic ująć ,w odróżnieniu od poprzedniej stylizacji gdy w tej sukni wyglądała jak żona jaskiniowca ,teraz w tej stylizacji to bardziej żona Harleyowca

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolutnie popieram Pablito:) Floorka ma tak wspaniałą figurę i świetne ciało, że chowanie go w sukniach dla "żony jaskiniowca";) jest wręcz nie przyzwoite;)- niesamowicie trafne porównanie. Ogólnie wszelkie gorsety i ciuszki przy ciele pasują do FJ, według mojego gustu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tak tak! Zgadzam się z wami Beato i Pablo w stu procentach! Jak wiecie, że dla mnie figura Floor jest idelo! :3 Ja nie wiem czemu, ale strasznie lubię dobrze zbudowane kobiety! : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.