Jump to content
beatag60

Floor Jansen

Recommended Posts

Uwielbiam Ever Dream z EOAE i tak dla mnie Tarja jest najlepsza w te piosence. Anette na szarym końcu, ale Floor też daje radę.

Lubię wersję z Tarją, bo to jest oryginał. I nie tak łatwo się przestawić.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie oglądam Wackena 2013. Płakać mi się chce po Ever Dream. Nie dlatego, że mi się podobało. Ten kawałek został wywrzeszczany... ;(

 

Dobijcie mnie.

 

Jak płakałaś po 2013 to ja nie wiem co ty zrobisz po wykonaniu Ever Dream przez Anetkę też na Wacken tylko 5 lat wcześniej:D

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ja przepraszam, Ever Dream z 2008 jest równie zajebiste jak to z 2013 i 2005

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... No nie wiem czy można porównywać Tarję z EoaE z Anette z Wacken. Nie wiem co się wtedy Anette działo, bo uważam, że dałaby radę wyciągnąć górne partie w Ever Dream, jeśli spokojnie radziła sobie z np. Last Ride of the Day.

I teraz wyjdę na hejtera, ale w nagraniu z Wacken kojarzy mi się z tą kozą, której krzyki były kiedyś hitem internetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ja przepraszam, Ever Dream z 2008 jest równie zajebiste jak to z 2013 i 2005

 

Przesłuchaj wszystkie 3 po kolej potem jeszcze raz przesłuchaj jeśli dalej będziesz wyciągał te same wnioski to za argumentuj w czym jest tak zajebiste.

 

 

Jeśli chodzi o odpowiedź do Sami- pamiętaj że oba wykonania dzielą 4 lata i wtedy cały czas Anette pobierała lekcje śpiewu co dało efekty pod koniec DPP Tour, Imaginaerum i trasie towarzyszącemu albumowi, po za tym oba utwory były pisane pod różne wokalistki.

 

Metallinka - Bez przesady w zespole była już rok, miała już długie doświadczenie sceniczne, po za tym braku umiejętności technicznych nie można takimi rzeczami tłumaczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie dostaję floorgazmu.

 

Dostałam wczoraj od kumpla podusię z głośnikami do laptopa. Właśnie słucham na niej GLS z Wackena... :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś Florka kończy 33 lata: dużo zdrowia i wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym dla naszej divy:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy kogoś to obchodzi, bo w sumie to słabo istotny news, ale Floor machnęła sobie tatuaż i pochwaliła się na Instagramie. Moim zdaniem jest gorszy niż ten Tarji, ale wydaje się, że jeszcze nie jest gotowy. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o Anette to chwilami zbyt starała się śpiewać jak Tarja, a głosu nie miała nawet w jeden setnej takiego jak ona. U Floor lubię to, że nie stara się wyciągać gór Tarji, tylko zmienia sobie to pod siebie i swój głos. A jej głos jest potężny, w innej tonacji, ale nadal potężny. Świetnie brzmi z zespołem. Jeśli będą robić nowe projekty pod nią dalej, to wszystko pójdzie w dobrym kierunku ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetnie sie zapowiada. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten zespół jest całkiem fajny. :)

Jedna z moich ulubionych piosenek tego zespołu. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna jest ta piosenka warto było poczekać. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak można jej nie lubić. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

W głosie Floor zakochałem się dzięki binarnemu albumowi Ayreonu - do tej pory nikomu zresztą nie udało się wydobyć z głosu Floor tyle, co Arjenowi przy okazji tego projektu. Pamiętam, że słuchając 01011001 myślałem sobie jak to byłoby cudownie, gdyby zeszły się kiedyś drogi Floor i Nightwish. Jak widać, niektóre życzenia się spełniają ;) . Drugim moim marzeniem jest z kolei chęć usłyszenia Tarji na kolejnym albumie Ayreonu, ale to już temat na oddzielną dyskusję ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor ze swoja siostrą. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, niby jest trzy lata róznicy między nimi, ale wyglądają jak bliźniaczki. Identycznie, nie licząc koloru włosów. I głos też podobny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, widać pokrewieństwo. Te szerokie bary :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.