Jump to content
beatag60

Floor Jansen

Recommended Posts

Guest krzys47

W takim razie proszę bardzo, więcej do kochania :P

 

revamp004.jpg.68628010b835545291609ee44b10e8b9.jpgrevamp005.jpg.7a079b9e1c162eb581d31a4c407c5aeb.jpgrevamp006.jpg.6d19c70d7caa4f907dc3153feeee61d9.jpgrevamp011.jpg.0042992b3a8fba9a88cfd3416b03b464.jpgrevamp019.jpg.bbb6af94edf826cebec99714e7735830.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Floor z Sabatonem. Falun 2014

floorsabaton.jpg.638db2ce6c01a82ce8746559bb947ee6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pomyśleć, że on jest jej chłopakiem...

 

1918665_jpg_1012000img699.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, że chcę obrażać, ale on dla mnie wygląd jak te chłopaczki z całego zespołu Bring Me The Horizon.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pomyśleć, że on jest jej chłopakiem...

Skoro Podłoga go lubi, to dlaczego nie?

Mi się ten gościu podoba :> Znaczy, podoba mi się z wyglądu na tych zdjęciach, które podsyłacie, bo ja kolesia w ogóle nie kojarzę i pierwszy raz zetknęłam się z nim w tym temacie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucyfetka Weź chłopaka aż tak nie poniżaj. xD

 

Nie ładnie tak tylko o wyglądzie, skoro Floor z nim jest. To znaczy że się jej podoba więc nic tylko szczęści im życzyć.

Ja go nie lubię, ale to bardziej z przyczyn muzycznych. Gdyż zastąpił mojego ukochanego perkusistę w Sabatonie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Ciekawe rzeczy piszecie :). Można się tutaj dowiedzieć, że miłość fana dotyczy znacznie więcej niż twórczości Waszych ulubieńców.

W sprawie zmian personalnych w NW i Sabatonie; pamiętajcie o braku "winy" Olzon, Jansen i Van Dahla za fakt zostania muzykami tych zespołów. Poprzednicy nie zostali wygryzieni przez swoich następców tylko wybrani przez zespoły, więc nie ma powodu do negatywnych uczuć.

Wandala w parze z Floor trzeba zdzierżyć, zapewne ma jakieś zalety, skoro jest jak jest :). Mam wrażenie że zniknęło kilka fotek z piwskiem i balangami z Instagrama Hannesa, dobre i to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie wzięłam do serca twoje słowa o "winie" nowych członków zespołu która tak naprawdę nie istnieje. :) Postanowiłam cały dzień słuchać Sabatonu z nowym perkusistą i przestałam narzekać. :) Powiadam od dziś Van Dahla nie zostanie już nigdy przez zemnie obrażony. Zaczynam go coraz bardziej lubić i coraz bardziej mówię tak, jego związku z Floor. :) A niech im się wodzi dobrze jak najdłużej. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Grzeczna dziewczynka :) :) :). Make love, not hate ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście to nie był hate, obraza czy coś, po prostu chłopaka skojarzyłam z tymi chłopaczkami z angielskiego zespołu, to miał być trochę taki joke, ale chyba nie wyszło. :D

Nie lubię, gdy czytam hejty na temat nowych członków zespołów, czy też ich odejścia. To trochę smutne, bo nie wiadomo, czy jest naprawdę fanem swojego ulubionego zespołu, czy też nie. Jest mi przykro, że jest nowy perkusista Sabatonu, też za nim nie przepadam, no i również jest Floor w NW. Floor przyjęłam ciepło, ale Van Dahl'a już nie. Pogodziłam się, że jest nowy perkusista, tak samo było z Anette- Nie kończyłam przygody z NW, Olzon nie pasowała do zespołu, ale nie hejtowałam jej w jakiś spb. (A Ghost Love Score, to już była porażka, przykro mi :( ). Po prostu pogodziłam się, że nie ma Tarji, tylko jest Anette, ale Olzon'ce wyszło kilka dobrych kawałków. :)

Dzięki Krzysiu za lekcje nauki również :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Jesteśmy nighwish.pl, jesteśmy dumnymi fanami naszych ulubieńców. Życzymy Im wszystkiego co najlepsze, oceniamy twórczość i dajemy żyć tak jak chcą. Czasem gryziemy się miotani pozamuzycznymi odczuciami, ale pamiętamy o tym że jesteśmy nightiwsh.pl! NW tworzą dla nas, my Ich za to kochamy :), reszta jest nieistotna. Lucyfetko, jesteś w porządku :)

Piękny off topic :( , teraz muszę dorzucić coś w temacie wątku. :)

 

revamp013.jpg.e913bbca378a7911f723beb17125dccb.jpgrevamp021.jpg.70a4860ea8a727024f334c9234606a03.jpgrevamp022.jpg.c33ff2a1e1e22a9e0ea36ce90e575c32.jpgrevamp050.jpg.1ffe39cea997fdc68baaad39841fc2ad.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez Floor mam ochotę zostać lesbijką. :) To nie jest normalne, ale i tak ją kocham. Za głos, wygląd i wszystko inne.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Zupełnie zapomniałem Wam pokazać reklamę albumu Wild Card ReVamp w wykonaniu Floor. Urocza moim zdaniem. :):):)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor jest bardzo fotogeniczną osobą. Może i nie jest najładniejsza, ale jak trzepie włosami to ma takie normalne miny xD a nie jak większość wokalistek, jakieś rozmazy. To jej trzeba przyznać.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

W sumie to jest news o NW, ale jak to u Floor osobista dygresja z instagrama, zatem ląduje tutaj :)

 

floor1.thumb.jpg.89d6af2dffc7732a3f2eba5e2acabad2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Kolekcja "Podłóg" tęskniącego Wandala, który jest obecnie w Argentynie ;)

 

wandal1.thumb.jpg.91e1e15cbf2cc3437c06d43d26443b0c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Nie mogłem sobie za Chiny przypomnieć nazwy big bandu, z którym śpiewała Floor.

Dzisiaj mi YT samo zaproponowało do słuchania. Jakość padalska, ale ciekawostka niezła :-D

 

[video=youtube]

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogłem sobie za Chiny przypomnieć nazwy big bandu, z którym śpiewała Floor.

Dzisiaj mi YT samo zaproponowało do słuchania. Jakość padalska, ale ciekawostka niezła :-D

 

[video=youtube]

[video=youtube]

 

O Krzysiu ma instagrama :D

Jeśli chodzi o kolekcje "podłóg" to trochę zabawne, ale dzisiaj na angielskim też miałam sytuacje gdzie pojawiła się podłoga i to nie jedna XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

O Krzysiu ma instagrama :D

 

Niektórzy dziadkowie nie bronią się przed postępem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.