Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Całkiem ładny. Ale już tęsknię za "Wychodzeniem z nędzy" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wychodzenie z nędzy było tylko chwilowe, bo na Tumblrze nie ma ładnych zdjęć Tuomasa :v

 

Żartowałam. Chwilowe, bo i tak planowałam je zmienić od momentu, kiedy je ustawiłam na awatar. A poza tym trochę się rozjeżdżała jakość.. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, mówiłam ci kiedyś, że uwielbiam ♥ twoje avatary? xD

Derp.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moim awatarze i sygnaturze jest piękna i niepowtarzalna Kate Beckinsale jako Selene z mojej ukochanej serii Underworld. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mistrzowskie ujęcie z przedszkolnego "Czerwonego Kapturka" - starszy syn robił zdjęcie. Przy słowach "...często w niebo spoglądała..." Czerwony Kapturek odchylił głowę i na całą parę wydmuchał nos w chusteczkę :D

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna pamiątka z wczorajszego zlotu - filozotuomas :> Prawie jak filozoraptor, ale jeszcze bardziej oderwany od rzeczywistości, obstawa uczonego (Troya znaczy :> ) z filmiku

 

Mina w stylu "Czy ja wyłączyłem żelazko?" ♥

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Henry Morgan z Forever jest jednak ciekawszy niż Donna. Może dlatego, że Donna kiedyś umrze, a Henry... no cóż, będzie próbować. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jasne, że on lepszy, taki fajny chłopek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moim awatarze od dziś gości Suzuya Juuzou z anime Tokyo Ghoul ^^ Na sygnaturze zagościł już jakiś czas temu, ale jakoś nie miałam kiedy tego napisać xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moim awatarze i sygnaturze jest Helena Bonham Carter. ♥ Uwielbiam ją w roli jakieś wariatki, a szczególnie Belatrix w Harrym Potterze. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta babka :D Ma swój urok, w postaci Belatrix (aktorki nie znam, więc nie wypowiem się o tym) ale nie cierpię jej postaci :P "głupia debilka, niech spada na drzewo!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tym gifie trochę kojarzy mi się z Tią Dalmą z "Piratów". Ten uśmiech, te ząbki :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz co Maniek, kiedyś miałam na avku to samo zdjęcie, co Ty (nie wiem, czy akurat na DE, ale na innym forum na pewno) i teraz jak sobie scrolluję stronę w dół, to mam wrażenie, że mijam swoje posty, a one są Twoje o.O

Jeśli chcesz Emi to mogę zmienić. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie trzeba, Helena z wałkiem jest fajna ;) Rany, ona była najlepszą postacią z całego filmu, z tym swoim "praktycznym" podejściem do życia :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhrr. Helenka ze Sweeney Todda. ♥ Chyba jej najlepsza rola.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ją wolę w roli Belatrix w Harrym Potterze. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mojej sygnaturce ten sam człowiek co z avka, acz na gitarce grający :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moim awatarze logo Rammsteina, a w sygnaturze upadek Czarnego Pana. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałem że długo nie zmienię mojego awka ,ale znalazłem grafikę która od dziś staje się moim oficjalnym logo mojej fabryki modeli ,zawarta na tym rysunku jest pewna przenośnia ,ja robiąc modele robię coś podobnego co na rysunku ,ponieważ z pod moich rąk wylatują samoloty

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja sygnaturka znamieniem ostatniej pasji - animacja z serialu (doskonałej ekranizacji książki Dostojewskiego, swoją drogą - każdemu polecam, choć z lektorem dostępna trudno) Idiota (2003), przedstawia nieszczęsnego głównego bohatera, Myszkina (granego fenomenalnie przez Yevgeny'ego Mironova).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten pan na mnie patrzy, Tai O.O Takim spojrzeniem, że

mam ochotę go przytulić i ugotować mu obiadek...

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten pan na mnie patrzy, Tai O.O Takim spojrzeniem, że

mam ochotę go przytulić i ugotować mu obiadek...

 

Oj, żebyś go lepiej znała! Kto by takiego Myszkina nie pożałował. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.