Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Ojej, i już nie ma "DOUBLE BUBBLE DISCO QUEEN"? :< Jak przescrollowując forum natykałam się na tę Twoją sygnaturkę, od razu mi "Victorious" zaczynało chodzić po głowie, a teraz co, teraz już tak nie będzie, chlip :<

 

 

Swoją drogą, Ty to zawsze znajdziesz tego idealnie pasującego do sytuacji gifa XD

 

Mi też, wierz mi... Ale nadal jestem Double Bubble Disco Queen :D

A co do gifa - mam je wszystkie pozapisywane w zakładkach na lepsze czasy :>

 

A tak w ogóle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby Fruja nie wrzuciła tamtej champagne, cocaine, gasoline piosenki do tematu o słuchaniu, to by mi się nie udzieliło :P Poza tym, jak dla mnie możesz być jak Amy i dać sobie spokój z odwykiem, Twoje fazowanie jest nieirytujące i fajne i jeszcze sprawia Ci radość, fazuj dalej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby Fruja nie wrzuciła tamtej champagne, cocaine, gasoline piosenki do tematu o słuchaniu, to by mi się nie udzieliło :P

 

Jak to mawiała Katniss, 'the fire is catching' :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby Fruja nie wrzuciła tamtej champagne, cocaine, gasoline piosenki do tematu o słuchaniu, to by mi się nie udzieliło :P

 

Czyli wszystko przeze mnie? :undecided:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak. Robienie zUych rzeczy leży w Twojej naturze, bo jesteś Miszczem zUa, czyli to Twoja wina :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak. Robienie zUych rzeczy leży w Twojej naturze, bo jesteś Miszczem zUa, czyli to Twoja wina :>

 

Taaaak, nie ma jak Miszczoska strategia :devil: Jeden wybryk Teda, a takie zUe skutki :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian powinien zmienić nagłówek DE na Panic permanentnie. Just sayin. :>

 

 

A ja wróciłam do siebie. Koniec zmian awatarów. Bo już mi się pomysły kończą, a poza tym można oczopląsu dostać.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian powinien zmienić nagłówek DE na Panic permanentnie. Just sayin. :>

Haha, chociaż na 15.01 :-D

A ja wróciłam do siebie. Koniec zmian awatarów. Bo już mi się pomysły kończą, a poza tym można oczopląsu dostać.

E tam, to tylko moje nieogarnięcie. Czasem tak mam, że nie widzę rzeczy, które są postawione tuż przed moim nosem, więc nie dziwne, że od czasu do czasu mylą mi się awatary. Zwalę to na Ted-moment :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucy, co to za przyjemny estetycznie pan w Twoim awatarze? Czyżby to Ville? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucy, co to za przyjemny estetycznie pan w Twoim awatarze? Czyżby to Ville? :D

 

Nie, pan Jacek Biały z Białych pasów. ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też przyjemny :) To jest pan, który nagrał dokładnie jedną dobrą piosenkę, ale jest przynajmniej przystojny... xD

 

A na moim awatarze, zainspirowana Villem, którego nie ma, pojawiło się (znowu :D) moje ulubione zdjęcie Ville, kiedy podaje ognia rzeźbie... :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ville jest przystojny i ma seksowny, niski głos ♥ I zawsze ten szlug u Niego haha

 

Ja potrzebuje nowego avatara, ale nie mam jak zmienić. Ale spoko, za kilka miesięcy jak wrócę do Polski to sobie zmienię XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avatar to wiadomo- pani Floor

A w sygnaturze mam fragment ,,Stand my ground'' Within Temptation + magiczną datę koncertu NW w Polsce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, Twoja nowa sygnaturkowa mądrość bardzo mi się podoba :happy: Oczywiście Ville na avku również niczego sobie, jak to Ville :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, Twoja nowa sygnaturkowa mądrość bardzo mi się podoba :happy: Oczywiście Ville na avku również niczego sobie, jak to Ville :3

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

<- Teraz na avku mam samą siebie :D Się szybko pozmieniało hahaha,ale mam nadzieję,że potem po Czadzie będzie jakieś selfie z Floor (uoo chciałabym!)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, Twoja nowa sygnaturkowa mądrość bardzo mi się podoba :happy: Oczywiście Ville na avku również niczego sobie, jak to Ville :3

 

'Cause really I'm a psyyychooo... Lubię tę piosenkę ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, Twoja nowa sygnaturkowa mądrość bardzo mi się podoba :happy: Oczywiście Ville na avku również niczego sobie, jak to Ville :3

 

'Cause really I'm a psyyychooo... Lubię tę piosenkę ^^

 

Dobra tylko tak dla pewności... o kim teraz mówicie dziewczyny? :D I need to know! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na avku jestem JA ( w mojej koszulce Megadeth, z której widać tylko trzy litery). Może sobie kiedyś awatar zmienię, ale na razie nie mam zamiaru ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzę na swoją sygnaturę i śmieję się z własnego żartu. To żenujące.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łaa, ten generator jest fajny! ^^ Zrobiłam w nim swoje fabulous profilowe na fejsbuka jakoś w lipcu ubiegłego roku i dalej go nie zmieniłam, bo jest wspaniałe i żadne zdjęcie go nie przebije. Zobacz, to ja:

profilepic_127.jpg?dateline=1436907215

Najpiękniejsza ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.