Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Łaa, ten generator jest fajny! ^^ Zrobiłam w nim swoje fabulous profilowe na fejsbuka jakoś w lipcu ubiegłego roku i dalej go nie zmieniłam, bo jest wspaniałe i żadne zdjęcie go nie przebije. Zobacz, to ja:

profilepic_127.jpg?dateline=1436907215

Najpiękniejsza ^^

 

Czyli to Ty wysłałaś mi zaproszenie do znajomych na fb xD A tak się zastanawiałam, kto to jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moim awatarze zagoszczę ją, a w sygnaturze jest najwspanialsza Sharon den Adel. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przestałam być Stavem Strashko i zostałam Chrisem i Polar. Każdy szanujący się mroczny kapłan powinien mieć swoje własne magiczne zwierzątko. Niektórzy mają kruki, inni gryfy, smoki, sowy czy czarne jednorożce, a Chris ma puchatego psa.

 

 

…W ogóle jak człowiek wyjeżdżając w trasę koncertową oddaje swoją suczkę pod opiekę kolesiowi ze Skinny Puppy i jego dziewczynie, to znaczy, że człowiek jest prawdziwym życiowym wygrywem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to zostałam the dorkiest dork lord na tej planecie i ogólnie w tej części galaktyki :v Taka tam radosna gra słów, jeśli nie wiecie co to 'dork' i dlaczego zastąpiłam nim 'dark', to tego... no.

 

Oczywiście nadal jestem Imperfekcyjnym Shitposterem, to się raczej nie zmieniło :>

 

A w podpisie NIE MA ŻADNEJ WZMIANKI O PANIC! AT THE DISCO mam tekst

, którą w tym tygodniu zarzucił mi Spotify.

 

21.02


Mówili mi, że mogę zostać kim chcę, więc zostałam Szatanem. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ mi się ten Ville w Marjowej sygnaturce podoba :rolleyes:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zupełnie zapomniałam, że zmieniłam avatar! Taka jestem ogarnięta ostatnio! :happy: A zmieniłam, bo postęp artystyczny należy uwiecznić, a jednak wiele się zmieniło w moim rysowaniu od czasów starego avka, więc jest zupełnie nowy, a raczej nowa. C'est moi. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otworzyłam plik ze skryptem i już, już miałam się zabierać za kucie na jutrzejszy sprawdzian z działu atomic physics, ale przypomniało mi się, że właśnie w tej chwili niecierpiącą zwłoki sprawą jest ustawienie w sygnaturce tego gifa, co znalazłam go przedwczoraj. Mówcie mi Robert. ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniłem awatar na bardziej aktualniejsze swoje zdjęcie. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaa, kochani, paczcie, kogo ja tu maaam! ♥ ♥ ♥ The Doctor, brilliant as always. ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, jak moja tęcza w podpisie komponuje się z kolorystyką forum, bo nie widzę kolorystyki forum, ale… Zrobiłam tęczę! I ona jest fab! ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobiwszy mały powrót do korzeni. Mój pierwszy avatar na DE...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny 'epicki' avatar. Jakub zwariował na punkcie tej okładki, teraz już ma ją już wszędzie. Jakub musi się uspokoić. Ale jeszcze nie teraz. Fan alert: ON

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cassiopea Twoja sygnatura spodobałaby się Troyowi (czy tam Tuomasowi... Nie wiem, oni albo obaj mają identyczne koszulki, albo się zamieniają :v) ::)

Poza tym jest taka... naukowa. Me likes! I taka optymistyczna - to do Ciebie niepodobne :>

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@"Sami" Nauka i sztuka sprawiają, że życie ma sens! ...Czasami :P

A z tym cytatem Sagana to zabawna sprawa - wpadł mi w oko już dawno, zobaczyłam go na jakimś obrazku w internetach. W końcu spodobał mi się na tyle, że planowałam namalować go sobie na koszulce na tle jakiejś wystrzałowej galaktyki. A tutaj plot twist, idę na koncert i co widzę? Troya w takiej samej koszulce :v Jak nic, skubany, odgapił mój ORYGINALNY pomysł na t-shirta. Co z tego, że mój jest dopiero w fazie projektu, ale tak się nie robi, no...

A tak na serio, jarałam się jak pochodnia, jak oglądałam jego zdjęcia z koncertu. Wielkie umysły myślą podobnie!

No, a wracając do sygnatury, stwierdziłam, że całkiem ładnie pasuje, skoro: 1) Mnie się podoba 2) Panom z Nightwisha też się podoba, a oni wiedzą, co dobre 3) Te gwiazdy *.* I ten cytat... daje życie, szczególnie naukowym freakom.

 

Skoro już tu jestem, to przedstawiam Wam mój nowy i pierwszy awatar. A na awatarze jestem... ja, więc obędzie się bez fajerwerków :P. W wiedźmim kapelutku. Na nosie można policzyć mi piksele, jeśli komuś się nudzi.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postanowiłam zmienić awka na kota z surrealistycznego obrazu. Jak dla mnie ma magnetyczne spojrzenie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Night, fajny ten avek, od razu zwróciłam na niego uwagę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja uważam, że to zdjęcie Tuomasa jest wyjątkowo złe? Otóż głównie dlatego wylądowało na moim avatarze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie tylko Ty uważasz, że jest wyjątkowo złe. Jest prawie tak wyjątkowo złe jak jego zdjęcia z czasów AFF. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samiiiii... Twoja sygnatura niszczy mi mózg! Patrzę na nią od kilku minut. Z cyklu: kiedy spotkam się z przyjaciółmi po długiej przerwie. :D

 

A ja ustawiłam sobie fragmencik mojej magicznej animacji, którą zrobiłam sama, rysując wszystkie 38 klatek (współczuję ludziom, którzy zawodowo rysują wszystkie te animowane bajki... piekło). To jest sztuka pod tytułem "muszę się uczyć... czas zostać animacjotwórcą!". :D

 

http://missaway.deviantart.com/art/Lumos-animation-653626506

 

A pełna tu zaś jest... 

 

Muszę kiedyś tak na poważnie ruszyć temat animowania i zrobić bardziej dopracowanego. One day...

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na avatarze mam siebie :D Może to wyda się śmieszne,ale moja sygnatura po części nawiązuje do chaosu panującego w mojej twórczości i myślach :p

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.