Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Sesja jak najbardziej :D

Harry Potter - Kamień Filozoficzny - jedna z ilustracji :D

 

Mhmm.. Elan? Sygnatura jak najbardziej :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sesja jak najbardziej :D

 

Do sesji pasuje tylko jeden obrazek. Filozoficzny jak niewiemco, piękny, poetycki i w ogóle cud miód. :)

(tapeta na laptopie współlokatorki, stąd to znam. ;) )

 

 

spierdolic-jak-najdalej-likely-pl-2e115484.jpeg

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiana ubranka, bo znalazłam ciekawe zdjęcie i mam fazę na zielony kolor :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postanowiłem sobie ustawić ruchomy awatar. Mam nadzieje, że wam się podoba. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy macie ciekawe pasują do was i do waszych nicków avatary po których was pamiętam i kojarzę po waszych postach bardziej niż po nickach na które raczej nie zbyt często zwracam uwage a tak jak mówiłem po avatarach. Szkoda że nie którzy tak często je zmieniają co jest mylące, cbyba jestem staroświecki gdyż posiadam od bardzo dawna gdyż już będzie kilka lat, jeden avatar na każdym forum i każdej innej stronie internetowej. Co również od razu opisuje mnie kogo jestem fanem i czego słucham w tym przypadku Kurt Cobain czyli jak większość pewnie wie chory psychicznie na głowę wokalista gitarzysta ( moim zdaniem gitara nadrabia marny głos ) zespołu Nirvana. Co do mnie pasuje gdyż dość czesto wpadam w szał Nirvany przez osoby frustrujące mą osobe xD. No wiec taki jest mój avatar, ale rok temu już pisałem o nim ale chyba nie wszyscy czytają posty od pierwszej strony. A ja nadrabiam zaległości wszystko czytając w wolnych chwilach. A po za tym to ciekawa lektura dzięki której poznaje nowości o samym zespole które przestałem o nich śledzić info a teraz mogę nadrabiać, jak i offtopic Poznając was. A mój opis do profilu jest w sam raz jak na moja znikającą osobę z forum a sam tekst jest z mojej ulubionej z gatunku fantazy książki Dziedzictwa "Eragon" ale jakże wszystko pasujące do mnie. Jestem czadowy nie hehe.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem pod ogromnym wrażeniem "Elan" i postanowiłem sobie zmienić awatar i sygnaturkę. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postanowiłem siebie ustawić na awatarze. Chyba nie macie nic przeciwko? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy macie ciekawe pasują do was i do waszych nicków avatary po których was pamiętam i kojarzę po waszych postach bardziej niż po nickach na które raczej nie zbyt często zwracam uwage a tak jak mówiłem po avatarach. Szkoda że nie którzy tak często je zmieniają co jest mylące, cbyba jestem staroświecki gdyż posiadam od bardzo dawna gdyż już będzie kilka lat, jeden avatar na każdym forum i każdej innej stronie internetowej.

 

Nie jesteś sam - ja wszędzie używam tego samego avatara (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czułam silną potrzebę zmian. I oto w sygnaturze obok lastowego paska znalazł się Point of Bullshit, który jest tak absolutnie wspaniały, że prawdopodobnie tylko MUNowicze są w stanie to rozumieć. No dobra, nie tylko oni, ale głównie. Bo oprócz nich stosunkowo niewiele osób ma jakieś pojęcie o points i motions. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiana avatara, bo zaczęła się faza absolutna na Lady of Shalott :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czułam silną potrzebę zmian. I oto w sygnaturze obok lastowego paska znalazł się Point of Bullshit, który jest tak absolutnie wspaniały, że prawdopodobnie tylko MUNowicze są w stanie to rozumieć. No dobra, nie tylko oni, ale głównie. Bo oprócz nich stosunkowo niewiele osób ma jakieś pojęcie o points i motions. ;)

 

Hitem MUNa sprzed chyba 3 lat był "point of personal pleasure" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się nie chciał zmieścić do sygnaturki ten cytat, co go chciałam tam włożyć ;-; Cały czas się darło, że za dużo znaków, i w ogóle życie jest niesprawiedliwe ;-;

When the end of the world came

I sat and I sipped my earl grey.

No-one was gendered or violent

Or straight or gay

No-one afflicted

By war or religion

We all turned to dust

And the dust was beginning

To bundle together

To start the whole story again…

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czułam silną potrzebę zmian. I oto w sygnaturze obok lastowego paska znalazł się Point of Bullshit, który jest tak absolutnie wspaniały, że prawdopodobnie tylko MUNowicze są w stanie to rozumieć. No dobra, nie tylko oni, ale głównie. Bo oprócz nich stosunkowo niewiele osób ma jakieś pojęcie o points i motions. ;)

 

Hitem MUNa sprzed chyba 3 lat był "point of personal pleasure" :D

Hahah, chyba mi to nawet kiedyś opowiadałaś. A ostatnio Tomek chodzili z Piotrkiem po szkole z tą pieczątką, i przybijali ludziom na rękach. Nawet S. się załapała (wiesz, ochrona danych; pani wicedyrektor). xDD Kilka osób dostało w policzek, a ja mam w środku zeszytu z historii, dokładnie na notatce od p. B. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pieczątka jest piękna... ♥

Pasuje na motyw na koszulkę. Podsuń im ten pomysł, może na za rok się wyrobią :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moim awatarze jest moje przerobione zdjęcie. W sygnaturze jest mój ulubiony fragment z piosenki Planet Hell i w końcu działający lastowy pasek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja napiszę, że znudził mi się Sherlock. I zostałam ślicznym, malutkim kolczakiem :)

Widać za długo jestem daleko od mojego malutkiego Samiego... ;<

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mojej sygnaturze jest czołówka z mojego ukochanego serialu Dwóch i Pół tego prawdziwego Dwóch i pół. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostałam okładką od "Details". Mały ten obrazek, ale mam nadzieję, że widzicie tajemniczą creepy postać w oknie. Ona jest taka fajna *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moim awatarze jest mój ulubiony aktor Charlie Sheen. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alu, Twój avek jest naprawdę niezwykłej urody :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak, pan Hietala jest uroczym człowiekiem :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu mam na avku okładkę. Tym razem to MBV i dziewczyna z nożem. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.