Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

Wercia - podziemna trasa turystyczna (otwarta chyba kilka lat temu, nie byłam jeszcze niestety), Sukiennice i ogólnie cały Rynek, centrum sztuki japońskiej (chyba japońskiej... :O )... Smocza Jama? To w sumie nic ciekawego, tylko schody w dół xD Park Jordana (może nie atrakcja turystyczna, ale miejsce, w którym można miło spędzić czas z rodziną...), Błonia... W sumie to cały Kraków jest jedną wielką atrakcją turystyczną :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz dziękują osobom, które zgodziły się wypełnić kwestionariusz. Wykonałam go na zaliczenie jednego z kursów. Wyszedł całkiem nieźle, bo dostałam 10,5 pkt na 10 możliwych :D

 

Kwestionariusz w rzeczywistości nie mierzył satysfakcji z życia, lecz skłonność do depresji. Niestety nie mam dla was wyników indywidualnych, ponieważ było to jedynie badanie pilotażowe, które pozwoliło na sprawdzenie, czy takie narzędzie nadałoby się do użytku i co można by było w nim poprawić :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomocy, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

 

Była kiedyś w internecie nakładka na Chroma z motywem Imaginaerum. Ktoś z polskiego fanklubu (tylko nie pamiętam którego...) zmontował i wrzucił do sieci. A ja nie umiem tego znaleźć. :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, takie właśnie, dzięki :)

Wreszcie wyrzucę herb Starków z GoTa, bo już mi się trochę znudził.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, miśki, wierzę w Was. Na tej stronie:

http://www.anp.kj.org.pl/konkurs/szkola/138/

wybieracie zakładkę 'tekst' i 'zdjęcie' i klikacie 'zagłosuj' w każdej. :) Jak się spiszecie, pojedziemy z klasą nad morze. Później pojawi się też film (na który macie głosować), dam Wam jeszcze znać. ;) Klikajcie. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Głosuje się raz czy codziennie?

 

Jeśli raz, to już.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz. :) I dziękuję, Tobie i wszystkim, którzy oddadzą głos. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagłosowałem - powodzenia!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagłosowałabym, gdyby to wredne coś nie chciało ode mnie logowania się na fejsa. Zuo. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zagłosowałabym' date=' gdyby to wredne coś nie chciało ode mnie logowania się na fejsa. Zuo. -_-[/quote']

Aplikacja prosi tylko o dostęp do podstawowych danych i listy znajomych, które są publiczne dla każdego. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, ale Milla, z tego co mi wiadomo, nie posiada fb xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna ktoś może jakiś wybitnie idiotyczny utwór disco polo? Jutro mamy przeprowadzić na polskim debatę "Disco polo - sztuka czy kicz?", ja jestem z przeciwnikami tej muzyki i szukam głupiego tekstu piosenki na poparcie mojego argumentu o dennych i prymitywnych tekstach :>


Już mam "Majteczki w kropeczki", ale przydałoby się coś jeszcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę. :)

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]


Bym zapomniał o tym. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może te osiemnastki to niezły pomysł... Dziękować :D

(Chociaż czytając tekst z "lubią być na dole, kiedy ja na górze" przy nauczycielce będę się czuła skrępowana... dobra, wezmę inny fragment :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boys Lody tez jest świetne dziadek jest wielkim fanem Polotv to trochę znam tych piosenek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boże, jak to dobrze, że moi rodzice nie słuchają takich rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój tata słucha Disco polo ale mama słucha normalnej muzyki ona mnie Nightwishem i KoRnem zaraziła. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna ktoś może jakiś wybitnie idiotyczny utwór disco polo? Jutro mamy przeprowadzić na polskim debatę "Disco polo - sztuka czy kicz?", ja jestem z przeciwnikami tej muzyki i szukam głupiego tekstu piosenki na poparcie mojego argumentu o dennych i prymitywnych tekstach :>


Już mam "Majteczki w kropeczki", ale przydałoby się coś jeszcze.

 

A nad czym tu debatować? :D Przecież wiadomo, że kicz.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, ale są ludzie, którzy będą przekonywać, że to ma jakąś wartość, z jakiegoś powodu popularność zdobyło i w ogóle. W sumie to prawda, bo jak coś ludzi cieszy, to nie ma powodu, żeby tego zabraniać, ale... Dla mnie to zUo i koniec :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, ale są ludzie, którzy będą przekonywać, że to ma jakąś wartość, z jakiegoś powodu popularność zdobyło i w ogóle. W sumie to prawda, bo jak coś ludzi cieszy, to nie ma powodu, żeby tego zabraniać, ale... Dla mnie to zUo i koniec :>

 

Nie ma wartości. Ale ludzie dobrze się przy tym bawią, bo jest proste, można do tego potańczyć i wpada w ucho ;) i tylko dlatego jest popularne ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I właśnie to jest najbardziej przerażające, że z jakiegoś powodu są masy ludzi, którzy tego słuchają. A żeby nie było, że offtop to mam pytanie. Czy ktoś, kto jest/był w Anglii mógłby coś powiedzieć na temat życia tam? Zastanawiam się czy nie wyemigrować na kilka miesięcy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izzy, jestem tu od ponad pół roku. Pracuję za najniższą krajową. Stać mnie na wszystko. Może dużo nie da się z takiej pensji odłożyć, ale generalnie jedzenie, ubrania, płyty - tanie. Rozrywka trochę droższa, ale coś za coś ;) Pracę jak chcesz, to znajdziesz. Czy warto? Chyba tak ;) Ja wole być w Polsce, bo jednak tam czuję się jak w domu, ale na kilka miesięcy na pewno warto. Tylko na początku sporo formalności trzeba pozałatwiać, więc dobrze jest mieć kogoś, kto to wszystko na miejscu przygotuje przed twoim przyjazdem ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedź. W Anglii mam jedną znajomą i krewnego, więc w razie czego, zawsze będzie do kogo się zwrócić po pomoc. Myślę nad tym, już jakiś czas i wydaje mi się, że warto na kilka miesięcy pojechać. A tak z ciekawości, jaka była Twoja znajomość angielskiego przed wyjazdem? Po tylu latach edukacji mój angielski jest całkiem niezły , ale sama myśl, że miałbym iść na rozmowę kwalifikacyjną i podpisywać umowę w obcym języku trochę mnie przeraża. I to chyba jedyne co mnie powstrzymuje przed wyjazdem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm moja znajomość... Rozumiem praktycznie wszystko co czytam i co się do mnie mówi. Z wysławianiem się jest już trochę trudniej, bo nigdy tak naprawdę się nie uczyłam porządnie tego języka. Znam go z Internetu, filmów, gier komputerowych... W szkole moim pierwszym językiem był niemiecki. Później trafiłam do klasy, w której wszyscy byli na wyższym poziomie angielskiego, a z niemieckim dopiero zaczynali. No i tak wyszło, że nigdy nie uczyłam się podstaw gramatyki :P ale ludzie mnie rozumieją i prowadzę czasami tak interesujące rozmowy o wszystkim, że sama siebie zaskakuję xDD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.