Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

Jednak nie ma jak stary dobry last, mimo że jakiś czas temu po wyczerpaniu absolutnie całego miejsca na wszystkich dyskach musiałem się przerzucić z nowościami na Spotify :D (co zresztą sobie chwalę bo aplikacja desktopowa pozwala mieszać wirtualne biblioteki z tym co się samemu ma). Niemniej nie wyobrażam sobie braku połączenia z lastem które na szczęscie jest, owo połaczenie i zapisywanie pozwala zmniejszyć mój dyskomfort związany z tym że choć słuchanie tej muzyki jest legalne to nie czuje się żeby się ją "miało" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morderczynie kornmanson112 juz posłał zaproszenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jillian* kornmanson112 dodałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoooko :D Widzę tu az pięć zaproszeń xD W większości przypadków jest stu procentowe porównanie xDDD Wcale mnie to w sumie nie dziwi XD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Last się popsuł :< Kiedyś nie do pomyślenia było, żeby mieć porównania z innymi użytkownikami przy 0 ilości odtworzeń :P Ja np. dopiero po 1000 zaczynałam je mieć :P, przed pierwszym wyzerowaniem.

Sam zabieg - wyzerowanie - odradzam xD Polega on na tym, że usuwa Ci on wszystkie odtworzenia i wykonawców, wykonywałam go dwa razy już, gdy liczba wykonawców przekraczała 2 tys., bo robił się niesamowity bałagan i wcale to nie pomaga^^ żałuję wręcz, że to zrobiłam.

A z innych możliwości strony polecam wszystkim poszukującym nowych dźwięków Last.fm Discover ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już 2 razy zerowałem listę. Obecna jest moją trzecią, przy tym samym profilu.

Pomaga to jak ktoś dba o to, jak ma otagowane piosenki i wykonawców, choć w przypadku niektórych utworów mam wrażenie że "utrafienie" jest zbyt ciężkie abym miał się starać- przykład: dowolna część "Embrace That Smothers". X wersji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomaga to jak ktoś dba o to' date=' jak ma otagowane piosenki i wykonawców, [/quote']

Z tym się zgodzę, choć już straciłam nad tym kontrolę po raz trzeci :happy:

Same tagi, gdy są niepoprawne, można zgłosić do polskiego moderatora, szybko je poprawia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I koniecznie trzeba sobie włączyć autokorektę bo co prawda wykonawców będzie sie miało mniej :P ale uniknie się bałaganu przez rozbijanie artysty na kilka podobnych nazw typu Yngwie Malmsteen, Yngiwe J.Malmsteen, Yngiwe Johann Malmsteen ,Yngiwe Malmsteen & itd, nawet bodajże Tarje rozbija na Tarje i Tarję Turunen. Poza tym poprawia literówki w nazwach tak artystów jak i utworów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I koniecznie trzeba sobie włączyć autokorektę bo co prawda wykonawców będzie sie miało mniej :P ale uniknie się bałaganu przez rozbijanie artysty na kilka podobnych nazw typu Yngwie Malmsteen, Yngiwe J.Malmsteen, Yngiwe Johann Malmsteen ,Yngiwe Malmsteen & itd, nawet bodajże Tarje rozbija na Tarje i Tarję Turunen. Poza tym poprawia literówki w nazwach tak artystów jak i utworów.

 

Jak włączyć taką autokorektę? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym poprawia literówki w nazwach tak artystów jak i utworów.

No nie zawsze. W przypadku polskich znaków różnie z tą autokorektą bywa.

 

@darkwondersx

Ustawienia -> w zakładce "serwis" - Sprawdzanie pisowni -> zaznacz opcję "Automatyczne poprawianie pisowni w Twojej bibliotece, rankingach oraz oprogramowaniu Last.fm", po czym zapisz ustawienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.