Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

29ln67p.jpg

 

A u was kto na pierwszym miejscu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie Nightwish dopiero na 11 :P

Na pierwszym mam Nine Inch Nails, następnie Kabanos i Hey :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkryłam dziwną rzecz - słucham muzykę na Spotify ale Last.fm nie mam zainstalowane na komputerze a i tak srobbluje mi to co słucham na konto .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmmm. z Spotify można skroblować na Lastfm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkryłam dziwną rzecz - słucham muzykę na Spotify ale Last.fm nie mam zainstalowane na komputerze a i tak srobbluje mi to co słucham na konto .

 

Że tak powiem... to ci odkrycie stulecia :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scrobbler last fm jest potrzebny tylko wtedy, jak się chce scrobblować mp3-ójki z dysku. Ale biorąc pod uwagę, ze do aplikacji Spotify można przeciągać pliki z dysku i używać jej jako odtwarzacza, to zaden scrobbler nawet do własnej muzyki nie jest już potrzebny ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nightwishmaster666

Ja mam już trzecią listę, ale Nightwish za każdym razem jest w czołówce. Za pierwszym razem w chwili wyzerowania wygrywał wielka ilością odsłuchów, za drugim razem był drugi w chwili zmiany (prowadził Ayeron), a teraz znów jest pierwszy z przewagą jakichś 100 odsłuchów nad Xandrią. W sumie różnice między tymi trzema listami także na innych miejscach czołówki są niewielkie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyliście, że powróciły lastowe stacje radiowe? W ostatnich dniach często słucham swoich rekomendacji- wniosek: muszę mieć strasznie nudną listę, bo wśród polecanych wykonawców prawie same zespoły z kobiecym wokalem i folk/"wiking" metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważyliście' date=' że powróciły lastowe stacje radiowe? [/quote']

Pewnie!

Jejku, jak ja się za tym stęskniłam *.*

 

A to ja na propozycje nie mam co narzekać, ale przyznam się, że rzadko słucham stacji ze rekomendacjami, gdyż i tak mam mnóstwo do nadrobienia, więc już nie dokładam sobie lastem ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pół dnia słuchałam Najtłiszka w windows media playerze i ani utworu mi nie zescrobblowało. Pierwszy raz last był taki niegrzeczny :D

EDIT: Hm. Dalej nie chce scrobblować. Mógłby ktoś wytłumaczyć to zjawisko? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj tak: dodatki typu plug-in>inne. I tam powinno być zaznaczone last.fm. Jak nie jest, to zaznacz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękować, skłoniłeś mnie, żebym jeszcze raz poszukała tej wtyczki i znalazłam :) Już wczoraj tam grzebałam, tylko że mój mózg był chyba niewyspany albo coś, bo nie mogłam się w tych dodatkach typu plug in dokopać do lasta. A on się skitrał w "Tle". Ciekawe, czemu sam się odznaczył, tak btw :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak! ♥. nareszcie mogę słuchać normalnie, a nie po tygodniu już limit :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radia w Last.fm są fajne :) Wpisałam sobie celtic metal a last.fm dało mi fajny zespół włoski i hiszpański :D Muszę częściej z radiem kombinować :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radia w Last.fm są fajne :) Wpisałam sobie celtic metal a last.fm dało mi fajny zespół włoski i hiszpański :D Muszę częściej z radiem kombinować :P

 

Też ostatnio bardzo mocno doceniłam radia na laście :)

Dlaczego wcześniej z nich nie korzystałam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też macie problemy z lastem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, Marcin. Chyba od wczoraj, albo przedwczoraj. Strona się nie wczytuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.