Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

Nie mam lasta ;(

nie mam lasta' date=' ale siara xd [/quote']

Dziewczyny, na co czekacie :) Pozwólcie się podglądać, czego słuchacie :D

 

Co do zaproszeń - zawsze ciężko je zauważyć, szczególnie jeśli ktoś nie wchodzi bezpośrednio na główną stronę (tam pojawia się powiadomienie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fakt patrząc na porównanie topowych artystów może być to zaskakujące ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fakt patrząc na porównanie topowych artystów może być to zaskakujące ;)

 

Hahaha :P

 

Szczególnie, że u mnie last nie jest zbyt miarodajny, albowiem scrobbluje tylko radio, itunes nie chce się dać podłączyć, więc jest jak jest :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam rozumieć że nie słuchasz na codzień tego co chesz i co masz? tylko radio czemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam rozumieć że nie słuchasz na codzień tego co chesz i co masz?

Oczywiście, że słucham!!! Radio, co łatwo można sprawdzić, nie jest włączone "cały czas".

tylko radio czemu?

"Tylko radio" scrobbluje na last. Wtyczkę pobierałam i instalowałam kilka razy, ale z przyczyn kompletnie dla mnie nie zrozumiałych - nie działała, w związku z czym dałam sobie spokój.

A radio gra - bo: 1. lubię urozmaicenie, nie lubię wiedzieć, jaki utwór będzie kolejny (opcja shuffle w itunsie jest dobra, ale wykorzystuje tylko to, co mam w bibliotece, więc wariacje są skończone); 2. Poznaję nową muzykę, albowiem wybieram sobie radio jakieś-tam i mam tego wykonawcę + podobnych, więc rozszerzam swoje muzyczne horyzonty ;) ; 3. obraziłam się dożywotnio na scrobbler i pogodziłam się z tym :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Tylko radio" scrobbluje na last. Wtyczkę pobierałam i instalowałam kilka razy, ale z przyczyn kompletnie dla mnie nie zrozumiałych - nie działała, w związku z czym dałam sobie spokój.

 

 

Polecam Ci zainstalować jeszcze raz, teraz od bardzo niedawna jest nowy scrobbler i nie słyszałem żeby komuś nie działał, poza tym musisz pamiętac żeby instalować nowy scrobbler dopiero jak odinstalujesz stary, wpisać to samo hasło co do konta i zaznaczyć jak będzie pytał wyjątek dla zapory jak masz ją w windowsach włączoną

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam windowsa i jestem a techniczna. Nie wiem, czy będzie mi się chciało jeszcze raz to wszystko przechodzić, ale dzięki za info. Zainteresowanym, czego słucham poza radiem, wolę zrobić screena z itunsa. Nie zniosę kolejnej, scrobblowej porażki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko patrz który scrobbler ściagasz bo ten domyślny jest tylko na windowsa, tam trzeba sobie zaznaczyć że chcesz ściagnąc na inny system ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To to ja wiem, bo od początku uważałam, żeby ściągnąć właściwy;) Ale dzięki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.