Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

Przyjrzałem się sprawie bliżej. Dwie zalety i sporo wad. Stopka czy tam nagłówek, nie wiem jak to się nazywa, fajnie mieć takie foto w profilu, ale wolałbym sam sobie je wybrać. Brakuje mi trochę, tych marginesów. Pięć miniaturek to za mało, nie potrzebuje jednej "wielgachnej". One są i tak za duże. Osiem albo dziesięć było by dobre :). Brak ikonek przy historii odtwarzania, szkoda. Na stronie jedną fajną rzeczą jest, że podobni artyści wrócili na swoje miejsce. A wadą jest to, że nie ma zdjęć artystów na samym początku, jak to jest obecnie na laście. Dodatkowe wady, to okrągłe awatary, co mnie denerwuje. A kolejną rzeczą jest brak odstępów. Stronki są nudne. Blog, który ma sam tekst, nie kuje w oko, ale z lastem jest coś nie tak. Oby "o mnie", nadal trwało na laście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dajcie spokój nie podoba mi się ten nowy last.fm. Tak samo jak wkroczyłem w wojenna ścieżkę z youtube wprowadzają nowe aktualizacje i nie mogę filmików już oglądać na swoim telefonie...

Co mi się nie podoba w nowym laście?

Wszystko:

1. Zniknęła rubryka "O mnie"

2. Nie wiadomo gdzie są wiadomości

3.Wygląd profilu jest taki dziwny (Jedyny plus to zdjęcie zespołu w tle).

Jedyny plus to taki, że na górze jest player i można słuchać utworów przez spotify. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę sobie wybrać żeby wyświetlało mi zdjęcia artystów najczęściej słuchanych ogółem - standardowo jest to ostatni tydzień :( no i zdjęcie "w tle" też ustawia się samo na podstawie ostatnio słuchanych :(

Sekcji o mnie mi nie brakuje, ale pewnie wróci.

Nie wiadomo gdzie są wiadomości :/

Last wyglądem chciał się chyba upodobnić do Google Plus? Okrągły avatar i zdjęcie w tle :P

Nie mogę "polubić" utworu, nie wiem czy serduszko nie działa, czy robi się to w jakiś inny sposób teraz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że tego lasta nie zostawią. Na razie wystarczy się wylogować i z powrotem jest dotychczasowa wersja, a nowy jest dostępny pod tym samym adresem, ale z dodatkiem beta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie to przypomina program i stronę spotify. Okrągłe awatary, są też na filmweb. A w google plus w sekcji "Osoby, które możesz znać" są kwadratowe, jakiś wyjątek. Ja chcę ramki i cienie.

 

W końcu to wersja beta, więc wiele opcji nie działa.

 

http://www.lastfm.pl/home

 

http://beta.last.fm/home

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tak sobie myślę. Może w końcu zrobią wersję programu-scrobblera dla Windowsa 8.1/8.1 Phone? Ani na telefonie nie mogę scrobblować, ani na komputerze nie mam wygodnej aplikacji. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komuś też się psuje last? W tym sensie, że jak się przegląda swoją bibliotekę alfabetycznie, to się wszystko miesza i nie wyświetla niektórych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nie działa WMP, ale to system. Odtwarzacz psuje się średnio co drugą aktualizację (a potem sam naprawia). Tyle że ostatnio się aktualizacje nie pojawiają, a WMP nadal nie działa. ;___;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komuś też się psuje last? W tym sensie, że jak się przegląda swoją bibliotekę alfabetycznie, to się wszystko miesza i nie wyświetla niektórych.

 

Ja tak mam, a zauważyłam to już jakiś czas temu. Do tej pory nie ma poprawy. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przyglądałem się temu. Ale w ogóle jak klikam na literkę, to nie wyświetla mi tego co trzeba. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też są braki, w dodatku last uważa, że A Perfect Circle zaczyna się na C.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Last mi dziś wariuje. Przescrobblował mi siedem razy piosenkę, której posłuchałam raz. Inną przescrobblował trzy razy, a dwie kolejne - po dwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to mój last był dzisiaj bardzo odkrywczy ♥

last.jpg.e93e25e57baf6d1830ca78c4d7772d29.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, no tak XD

1390320601346.png

Last miszcz ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim problemem jest to, że mam wtyczkę na aplikacje do androida (do skroblowania). I mam też odtwarzacz który skrobluje, bo ma wbudowaną wtyczkę. Problem w tym, że muszę wyłączać samodzielną wtyczkę, bo inaczej mam podwójne skroble. No cóż jakoś żyje. Ale programy się nie widzą nawzajem i się wszystko powtarza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę napisać u kogoś na shoutboxie, ani wysłać wiadomości. Ktoś ma/miał podobny problem? Zdarzyło mi się to kilka dni temu i myślałam, że to jakieś jednorazowe zakłócenia, ale dzisiaj też się nie da :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie rzadko piszę wiadomości, ale dzisiaj nie miałam takiego problemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale wyskakuje Ci jakiś błąd, czy jak? Ja to raz napisałam do jednego gościa peemkę, a ileś tam dni później odkryłam, że nie mam jej w wysłanych. Napisałam ją jeszcze raz, i niby wyświetlało "wiadomość została wysłana", ale dalej jej tam nie było. W końcu zrobiłam risercz i odkryłam, że last nie lubi linków z blogspota (i paru innych stron) i wiadomości, które je zawierają, traktuje jako spam i ich nie wysyła. Ale u Ciebie to pewnie inny problem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, rozwiązałaś mój problem ♥ Właśnie mam w tej wiadomości link do zdjęcia opublikowanego na blogspocie, czyli wszystko jasne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czym scrobblujecie z yt, jeśli scrobblujecie? Mi od pewnego czasu nie działa scroblr, pobrałam sobie parę dni temu skrypt YouScrobbler, ale albo coś jest z nim nie tak, albo to ja jestem durna i nie umiem go włączyć. Znaczy, przeglądarka uważa, że on JEST włączony, wyświetla się ikonka nad filmikiem, ale jak ją klikam, to nic się nie dzieje. I nie scrobbluje. No. Więc ten, może Wy scrobblujecie czymś innym? Zwykły Last.fm scrobbler for Web nawalił u mnie dawno temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Last.fm scrobbler for Web nawalił u mnie dawno temu.

 

Zainstaluj sobie wcześniejszą wersje, działa bez zarzutu. Jest w necie, a jak coś ja też chyba mam ją gdzieś na dysku. Do dzisiaj nie zrobiłem aktualizacji scrobblera i bardzo to sobie chwalę. ;)

 

Nie scrobbluje z YT, ale słyszałem, że to często nie działa. Swoją drogą, jaki jest sens słuchania nagrań studyjnych na youtubie. Prawie wszystko jest na spotify, które jest połączone z lastem i automatycznie scrobbluje albo można sobie ściągnąć z sieci. Nagrania na youtube są w większości w jakości urągającej jakimkolwiek standardom. Jakby to ściągnąć jako mp3, to najczęściej wyjdzie coś w okolicach 96kbps.

 

Może też nie wszyscy o tym wiedzą, ale część nagrań na YT ma minimalnie zmienione tempo, a niektóre nawet tonacje, po to żeby nie wyleciały za naruszenie praw autorskich. Jak ktoś nie wie, to dla niego jest to nieodczuwalne, że utwór ma 116 bpm (zamiast oryginalnych 120), ale jednak.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazwyczaj słucham muzyki na spotify, ale tam jednak jest PRAWIE wszystko, a prawie robi różnicę. Poza tym, czasami na przykład oglądam sobie teledyski, włączam lyric videos i śpiewam czy słucham propozycji z zapodaja. I wtedy miło byłoby to przescrobblować, bo ja mam na punkcie lasta delikatną obsesję i chcę mieć przescrobblowane wszystko, czego słucham na komputerze. No nic, to spróbuję z tą starą wersją. Chociaż wolałabym scroblra. On ma tę cudowną zaletę, że można w nim edytować informacje o scrobblowanym utworze, więc błędny zapis w nazwie filmu nie stanowi problemu. Czemu przestałeś działać, scroblrze? ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja głównie słucham na WMP i Spotify i nie mam problemu ze scroblowaniem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.