Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

U mnie ostatnio wróciła faza na ABBĘ' date=' co widać po moim profilu :)[/quote']

 

Tak samo jak u mnie na Marilyna Mansona. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG! :happy: Ja to jestem jakiś maniak muzyki ile mam odtworzeń. :D

 

2hcg2hg.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki tej stronie możesz zobaczyć, ile godzin w sumie przesłuchałeś danego artysty. http://lastimer.com/ :)

To moje wyniki Nightwisha w sumie przesłuchałem 1038 godzin i 28 minut. :D

 

kornmanson112_overall.jpg?ref=91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dla Was kolejny link do kolejnej fajnej rzeczy wykopanej z internetów:

http://playground.last.fm/demo/genderplot

^^

Mój dżęder plot prezentuje się tak:

http://playground.last.fm/demo/genderplot?period=overall&artists=90&users=emimaginative


W ogóle, porównywałam siebie w tym czymś z paroma (albo i paronastoma :>) znajomymi z lasta i praktycznie wszyscy są ode mnie bardziej "męscy", tylko jedna dziewczyna jest na tym samym jakby... no, wiecie, o co mi chodzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, ja to tak nazywam :D Masz tam swoich artystów z biblioteki, średni wiek ludzi słuchających tychże artystów i to, która płeć przeważa wśród słuchaczy, i to magiczne urządzenie jakoś liczy z tego średnią. Czyli że ja tak jakby słucham muzyki, której słucha więcej pań, niż panów.

A to my dwie:

http://playground.last.fm/demo/genderplot?users=Gunslinger_Girl+emimaginative&period=overall&artists=90

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem młodsza od ciebie xDDDD

Fajna zabawa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przywidziało mi się :P, ale zobaczę we wrześniu ciekawe ile zaskrobluje :D

Ciekawostka przez ostatnie 6 miesięcy słuchałem NW 1258, a przez ostatni cały rok 1634.

ost. miesiąc 447, ost. tydzień 95

Różnica jest masakryczna :D co pół roku będzie po około 1200 NW samego. Ale chyba nawet więcej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Nightwish zaniedbany :o

Zmiany :D ale jakie techniki stosujesz?

przez długi czas skrobluje z kompa, ale na fonku mam skrobel, więc jestem przygotowany :P Trza konwertować muzę na 128 bitrate i jeszcze te opisy, żeby nie narobiły błędów. Czasem też uzupełnić informacje o utworze.

To wszystko, by dobrze mieć zaskroblowane utwory :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co te lastowe paski takie niezdecydowane ostatnio? Raz je widać, raz nie... o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie to wszystko zaczęło znikać, nie tylko paski. Ale widzę, że paski sam nie wiem co się dzieje.

 

edycja posta

u jakieś cuda bo swój pasek widzę, a właśnie twojego Milla nie. co to jakieś zmiany przechodzą,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz testują nowe last fm i na profilach pisze "rozpocznij eksplorację", ale nie warto tego naciskać. Ja nacisnąłem i muszę powiedzieć, że nowy wygląd jest okropny, beznadziejny, ohydny i do bani, połowy rzeczy nie widać. Na szczęście można było wrócić do starego :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, pewnie i tak trzeba będzie się przyzwyczaić do nowego wyglądu prędzej czy później... Najbardziej w zmianach denerwuje mnie zawsze to, że za każdym razem muszą coś zepsuć! Nowy Filmweb do niczego się już nie nadaje... Zmiany powinny chyba być na lepsze, a nie na gorsze...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś aktualizacja to tylko zmiana, anie koniecznie poprawa. Ja i tak się przyzwyczaiłem do tego formatu stron. Ważne aby znalazło się tam wszystko co istotne. Bo taki fejsik, już zdążył coś schrzanić, auto-filmiki, kolejność publikacji postów. Filmweb, też taki nijaki. Zobaczymy co na last przyniesie. Przyjrzałem się temu, ale nie wiem, muszę jeszcze raz to prześledzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, takie to sobie. Trochę jak z YT: wygląda, jakby wprowadzali zmiany po to, żeby wprowadzić zmiany. A nie żeby coś faktycznie polepszyć. Mam tylko nadzieję, że będzie na tym nowym laście taka sekcja "About Me", jaką mamy teraz. Bo jeżeli wszystkie moje sympatyczne duperelki typu gify, odznaki, tagcloudy i inne takie pójdą się... emm... kochać, to komuś stanie się krzywda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.