Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

Również zaprosiłam :)

 

Haha, ja niedawno miałam taki problem ze Scrobbler'em, że przy odtwarzaniu jakichś piosenek co jakiś czas wyskakiwały mi od niego komunikaty z błędami (szczególnie lubił mnie w ten sposób denerwować kiedy słuchałam Tarji). Po zatwierdzeniu przez kliknięcie OK zamykał się, później załączałam go od nowa. Raz mu coś odbiło, zaciął się i po włączeniu wróciła starsza wesja, sprzed aktualizacji. :D I w sumie zostałam przy niej. Bardziej mi odpowiada i nie robi takich numerów jak ta nowsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dlaczego mój Scrobbler nie chce scrobblować ? ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez jaki program scrobblujesz? Miałam kiedyś podobny problem z Media playerem. Zainstalowanie wtyczek nic nie dało. Proponuje odinstalować i zainstalowac scrobbler na nowo. Odkąd używam Winapa nie mam z tym problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Zainstalowałem wszystko od nowa i nie działa ... Chyba będę musiał pobrać tego cholernego winampa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem coś się przycina; jakoś w kwietniu ostatnio złapał zadyszkę, a potem gdy się odciął - podwoił mi scrobble :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie działa nawet przy winampie (zainstalowałem sam odtwarzacz + wtyczkę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie działa nawet przy winampie (zainstalowałem sam odtwarzacz + wtyczkę :P

Mi wówczas też nic nie działało, a po kilku godzinach się nagle "odetkało". Może masz problem z łączem? Albo to oni mają problem przesłaniem scrobbli na serwer, czy tam coś tam gdzie się to przesyła :P

 

Ale coś jest na rzeczy - wyświetlają wam się te musicbary? Bo mi sie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam tak ze jak odpalę pierwszą piosenkę to nie scrobbluje, dopiero zaczyna od drugiej. Nie mam pojęcia dlaczego...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Musicbary mnie też się nie wyświetlają. A piosenki nie scrobblują się wcale, nawet od drugiej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj się zalogować na swoje konto na laście i zobacz czy coś się "zadzieje". U mnie to (chyba) wtedy pomogło...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nic, próbowałem już ... Totalnie zero ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekaj ze 2-3 godzinki, co? Może się "odetka"?

A winamp też nie działą? O.o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nawet nie działa scrobbler chrome. Więc coś jest nie tak u nich chyba :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet nie działa scrobbler chrome. Więc coś jest nie tak u nich chyba :/

Najprawdopodobniej. Możliwe, że masz coś takiego jak ja - tylo nie panikowałam aż tak, żeby w godzinę po usterce nowy podtwarzacz ściągać :P

 

Poczekaj, zobaczymy co będzie.

 

Nie było przypadkiem ostatnio jakiejś aktualizacji wersji lasta?

Próbowałeś też zapewne z wielokrotnym włączaniem i wyłączaniem samego scrobblera?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Tak, próbowałem wszystkiego xP Ewentualnie pozostaje mi zresetowanie komputera, ale aktualnie słucham audycji Tuomasa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak' date=' próbowałem wszystkiego xP Ewentualnie pozostaje mi zresetowanie komputera, ale aktualnie słucham audycji Tuomasa :D[/quote']

To masz na razie czym cieszyć uszy, potem zobacz czy działa, jak nie - reset, a potem... Bozia (Last :P ) da, albo i... da, da XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Łaaa mój Scrobbler wrócił ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Łaaa mój Scrobbler wrócił ! :D

Świetnie :-D Mówiłam, że DA DA ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

On mnie jednak lubi, widzicie :D Wraca do mnie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

I cholera znowu mi nie działa ... No co jest ...

 

Dobra, na foobarze działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby się Wam tekst o Nightwishu który widać w scrobblerze wydawał wzięty z naszej strony to nie jest to przypadek ;).

 

Nie wiem jak inni ale ja używam starego scrobblera, ciągle mnie nagabują pobierz nowy, dostępna aktualizacja ale ja wiem że jak to zrobie to będą problemy a takto jest bezawaryjny niemal jak perpetuum mobile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Maćku, a masz może jakiś link do instalki, czy może nawet samą instalkę do tego starego scrobblera? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dzięki wielkie! Musiałem co prawda przypomnieć sobie mój login i hasło do chomika, a to trochę czasu zajęło, ale opłacało się ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra wszyscy mają lasta to i ja założyłam, bo wstyd :P. Nie do końca rozumiem wszystko, więc trochę potrwa aż ogarnę lasta. W sumie scrrobluje mi z telefonu, bo na komputerze praktycznie nie słucham.

 

Otóż i to ja : http://www.lastfm.pl/user/Maggiexo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.