Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

Pisz czego nie ogarniasz, to Ci pomożemy w miarę możliwości.

 

Ja zauważyłem, że coś zmalała (?) liczba wydarzeń dodawanych dla Poznania. Nie wiem co o tym myśleć: czy to koncertów jest coraz mniej w moim mieście, czy po prostu coraz więcej ludzi opuszcza lasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak byłbym za drugą opcją, niestety. Wiele serwisów pada, przez jeden , znany, potężny. Ja tam lasta nie zamierzam opuszczać. :) Chyba, że last opuści mnie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Last nie sadzę żeby upadł, te wszystkie portale Deezer, Spotify, Grooveshark itp mają połączenie konta z lastem, wiele osób słucha powiedzmy na Deezerze ale im się zapisuje też na laście więc nie ma powodu salwować się ucieczką z lasta.

Ja zresztą w każdym obszarze mam wszystko pojedyńcze: jeden fejs, jedno lubimyczytać i jeden last i to mi wystarczy w zupełności :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie pobrałaś aplikacji na komputer? Konto samo w sobie niewiele daje, a dopiero piosenki, które będą się scroblować zostaną zapisane na profilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to zagwozdka... Niegdyś scrobblowałem z AIMPa aż tu pewnego kwietniowego dnia odmówił posłuszeństwa i nie zapisują się utwory. Korzysta ktoś z AIMPa? Doświadczył ktoś podobnego problemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja :P

Masz wbudowany scrobller, czy korzystasz z aplikacji pobranej ze strony?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystam z aplikacji. Na początku się nie lubiła z AIMPem, potem się poznali i romanssihuhujowali a teraz nastąpiła jakaś dziwna obraza majestatu. Nie grzebałem w opcjach - samo się zrobiło. :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A próbowałeś reinstalacji?

Zmieniałeś może hasło :P ?

W ogóle masz możliwość przejścia z aplikacji bezpośrednio na profil ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A próbowałeś reinstalacji?

Zmieniałeś może hasło :P ?

W ogóle masz możliwość przejścia z aplikacji bezpośrednio na profil ?

Ad.1. Nie, muszę jutro (dziś) spróbować... może pomoże?:)

Ad.2. Nie

Ad.3. Tak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ad.1. Nie' date=' muszę jutro (dziś) spróbować... może pomoże?[/quote']

To spróbuj, a do usunięcia scrobblera użyj najlepiej programu Revo Uinstaller (wersja darmowa wystarczy ^^), bo przy okazji pousuwa Ci wszelkie wpisy w rejestrze, dzięki czemu komputer "nie będzie pamiętał" wcześniejszych ustawień i będziesz mógł skonfigurować wszystko od początku ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Adi, mnie się tak stało już drugi raz, przy WMP ;_; przez co zmuszony jestem słuchać przez Foobar. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIghtwishAnka* kornmanson112 już cie dodałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

talka1313* kornmanson112 wysłałem :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

TheEscapist_dpp wysłałem ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.