Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

Odwzajemniam pozdrowienia ;)

 

:D

 

Miło poznać :P

 

Pozwoliłam sobie wysłać Ci zaproszenie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladies and gentlemen! Zapraszamy do zapisania się do grupy naszej społeczności: http://www.lastfm.pl/group/Nightwish+PL

 

Jak to? Jest już duża grupa fanów NW w Polsce! Po co kolejna?

To prawda. Niestety tamta grupa została opuszczona i nikt się nią nie zajmuje. Poza tym chcemy zgromadzić statystyki ulubionych wykonawców użytkowników tego forum. :)

 

Czy to oznacza, że tylko forumowicze mogą dołączyć?

Nie, nie. :) Każdy może dołączyć bez żadnych ograniczeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym chcemy zgromadzić statystyki ulubionych wykonawców użytkowników tego forum.

 

??? W sensie, że co? Że chcecie wiedzieć czego najczęściej słuchamy w ogóle, czy tylko chodzi o NW? Czy ja nie rozumiem? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskar, zaproszenie poszło.

 

O boszsz, straszne!!! Wyjdą na jaw moje Fasolki!!!

 

Hie, hie, hie. Chociaż... ja też mam Fasolki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskar, zaproszenie poszło.

 

O boszsz, straszne!!! Wyjdą na jaw moje Fasolki!!!

 

Hie, hie, hie. Chociaż... ja też mam Fasolki :D

 

Dobsz, że przynajmniej w tej życiowej porażce nie będę sama :P

Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć, bądź co bądź jesteś z Clanu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Clanu... :D Wyszło Ci ;) Ech... przejechałbym się na ich koncert.

 

__________________________

 

 

Twoje porównanie z użytkownikiem Pauline_Elleth wypada: Super

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Hunter, Within Temptation, Eluveitie, Nightwish oraz Moonspell.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym chcemy zgromadzić statystyki ulubionych wykonawców użytkowników tego forum.

 

??? W sensie, że co? Że chcecie wiedzieć czego najczęściej słuchamy w ogóle, czy tylko chodzi o NW? Czy ja nie rozumiem? :P

Ja mam kilka lat last.fm a chyba jeszcze nic tam nie słuchałem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Clanu... :D Wyszło Ci ;) Ech... przejechałbym się na ich koncert.

 

Grają w Szczecinie za trzy dni. Biletów już rzecz jasna nie ma, były na rezerwacje.

Liczę, że przyjadą na CP, miałabym dodatkową motywację, albowiem potwierdzona Lacrimosa jest już dla mnie pewnym wabikiem ;)

 

Poza tym wiesz, może znowu Dekompresja... ;) Mogliby, oj mogli... Już ponad rok ich tu nie było :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.lastfm.pl/user/Piotr1981 Xandria powoli, ale nieubłaganie dogania Nightwisha :D Dodam jeszcze że to trzecia odsłona mojej listy, bo wcześniej były 2 resety. We wszystkich wersjach w czołówce lądowały podobne zespoły: za 1. razem Nighwish wyprzedził całą czołówkę tak bardzo że przestało to być zabawne, a za drugim co prawda wygrał Ayreon, ale Nightwish był na mocnym 2. miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio się dowiedziałem że na lascie można scrobblowac youtube'a i to co się tam słucha wyświetla się potem w profilu, ciekawe...

Choć w moim przypadku na YT poza koncertami słucham czasami właśnie tego co nie mam nigdzie i nie słucham na codzień jakiś popowy przebój czy inne guilty pleasure :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio się dowiedziałem że na lascie można scrobblowac youtube'a i to co się tam słucha wyświetla się potem w profilu, ciekawe...

Choć w moim przypadku na YT poza koncertami słucham czasami właśnie tego co nie mam nigdzie i nie słucham na codzień jakiś popowy przebój czy inne guilty pleasure :D

 

:happy:

Poważnie!? Pamiętam, że kiedy się tam zarejestrowałem, przy niektórych teledyskach wyświetlanych na stronach artystów była opcja scrobblowania, którą można było włączyć albo wyłączyć, ale potem jakoś o tym zapomniałem. O tym mówisz?

Możesz podać więcej szczegółów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak mówi Sionqa, trzeba zainstalować wtyczkę do google chrome i automatycznie bedzie scrobblować YT ,Myspace itp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.