Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Nie, Palito, chodzi o normalną rozmowę na żywo :D Już dawno nie rozmawiałam tak po prostu, spontanicznie z nieznajomymi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa ,ooo rany jak ja dawno z ludźmi nie gadałem w szerszym gronie ,za cholerę nie mam z kim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie odwiedziła mnie ważka i wcale nie chciała sobie pójść :happy: Wcześniej uratowałyśmy z mamą mamę pająkową i jej dopiero wyklute z kokonu dzieci, które jakoś znalazły się w siatce z ogórkami. Obie boimy się pająków, ale taki widok jest niesamowity... No i ten pająk był mały, więc postanowiłyśmy działać :D + Ładnie dzisiaj świeci księżyc :3

Takie małe rzeczy, a ile radości ;)

OMG... Jak na moim balkonie zobaczyłam wykluwające się ośmionożne potwory zareagowałam jednym - KILL IT WITH FIRE! I dosłownie tak zrobiłam (tzn. ktoś mnie wyręczył, bo mnie tak paraliżuje strach przed pająkami, że rzadko sama potrafię je zabić)... Szły w stronę mojego domu, przeżyłam chwile grozy :O

Wiem, że już to gdzieś na forum wysyłałam, ale cały czas mnie rozwala. Przeczytaj sobie, Ev :D http://hyperboleandahalf.blogspot.com/2010/03/spiders-are-scary-its-okay-to-be-afraid.html

spider4.png

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam dzisiaj niespodziewany prezent. A takie są najfajniejsze ♥ :3

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja polonistka, ta, którą tak bardzo lubię, napisała do mnie smsa z zapytaniem, czy dostałam się do klasy międzynarodowej. Fajnie, że pamięta o swojej byłej uczennicy :happy: (W ogóle, "pozdrowienia od pani X [babka od angielskiego] i pani Y [emerytowana dyrektorka, ta, która pracowała u nas w szkole, gdy chodziłam do podstawówki, a ostatnio kandydowała na wójta gminy; lubię ją, bardziej, niż tę obecną], właśnie rozmawiamy o Tobie" - czy moje nauczycielki naprawdę nie mają w wakacje nic lepszego do roboty, niż siedzieć i debatować o swoich uczniach? ROZMAWIAMY O TOBIE. To brzmi tak... creepy. XD Ale my też je pozdrowiliśmy, ja i Januszek. ♥)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 sierpnia będzie u mnie koncert Circle of bards, jeeej ♥ Czekałam na to odkąd ich odkryłam, no i się doczekałam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ashley wrzuciła film. Po tak długiej przerwie. Co z tego, że to film na niewesoły temat? Ashley dała znak życia i dalej jest kochana i słodka ♥

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj nareszcie zaczęliśmy upragniony urlop:)! Wchodzę do pokoju w pensjonacie gdzie mieszkam, a tam czeka na mnie cudowny prezent! Szok, wielkie zaskoczenie! Stanęłam jak wryta..Okazało się, że to imieninowy prezent od moich przyjaciół..Zadali sobie tyle trudu, by przesłać mi kwiaty właśnie w to miejsce, gdzie przed chwilą dotarłam..Jeszcze nikt nie zrobił mi takiej niespodzianki:D9UDmJMK.jpg

Piękne! Dziękuję:)

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro taka mega niespodziana to pewnie zasługujesz na takich przyjaciół? Udanego wypoczynku:) Bukiet b ładny, znam te kwiaty-pewnie przestoi cały pobyt:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaak! Świeżutki, pachnący bukiet.Jestem pewna, że długo wytrzyma. Beatko, uświadom mnie-laika i powiedz jak nazywają się te kwiaty obok goździków? Bardzo mi się podobają:)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro rano jadę na najpiękniejszy festiwal świata :D Ach, jak mi brakowało tej woodstockowej atmosfery. No i rodzice powiedzieli, że jak się odważę skoczyć na bungee, to nawet ufundują mi ten skok :D Zobaczymy, ale już się nie mogę doczekać!!!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro rano jadę na najpiękniejszy festiwal świata :D Ach, jak mi brakowało tej woodstockowej atmosfery. No i rodzice powiedzieli, że jak się odważę skoczyć na bungee, to nawet ufundują mi ten skok :D Zobaczymy, ale już się nie mogę doczekać!!!

 

A ja myślałam, że to moi są wyczilowani jak wagon pełen medytujących tybetańskich mnichów... Otóż nie aż tak jak Twoi ^^

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arrow - ile kosztuje taki skok? :) Sama bym skoczyła ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam, to chyba coś koło 100 zł ostatnio było, ale głowy nie dam ;) Ale wrażenia podejrzewam niezapomniane :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro rano jadę na najpiękniejszy festiwal świata :D Ach, jak mi brakowało tej woodstockowej atmosfery. No i rodzice powiedzieli, że jak się odważę skoczyć na bungee, to nawet ufundują mi ten skok :D Zobaczymy, ale już się nie mogę doczekać!!!

 

A ja myślałam, że to moi są wyczilowani jak wagon pełen medytujących tybetańskich mnichów... Otóż nie aż tak jak Twoi ^^

Muszę sobie to porównanie gdzieś zapisać, jest idealne :happy: Samisamisaaamiii ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapisałam się nan siłownię :-) wszystko mnie boli ale warto. Będę wyglądała super mega i w ogóle :-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiła mnie pocztówa-gigant od Ani, piękne dzięki!! :) Miłego pobytu we Władysławowie!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam kolejną kartkę! Tym razem od Evi i Kuby, z Woodstocka! ♥ I widziałam spadającą gwiazdę ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem wczoraj u fryzjera. Czuję się jakby mi kilka kilogramów z głowy spadło :D Ale myślę, że zmiana wyszła na dobre!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisać Woodstock, e nie :P Dla mnie to już stały rytuał. :) Choć być tam, to czuć się jak w domu.

W każdym razie jadąc tam, głos Sharon mi towarzyszył od początku. Jadąc busem usłyszałem z radia (ale radio miało problemy z sygnałem, chyba przez te wichury w sobotę 25.07)

https://www.youtube.com/watch?v=Y-dbT9tVCKc In And Out Of Love - Armin Van Buuren Ft. Sharon Den Adel

Dzięki wielki losie, że wzbogaciłeś mą drogę wspaniałą Sharon :) Bo moje plany były zagrożone, ale jakoś dotrwałem. A ten utworek był dobrą poprawą humoru :) O dziwo reszta planów, bez zmian. A nawet byłem szybciej na miejscu :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.