Jump to content
beatag60

Fotki zespołu

Recommended Posts

Floor ty piękna kobito. ♥

 

10458431_749799611746985_5952973188124640125_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co jej ten kolczyk w nosie x_X

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez kolczyka wyglądałaby lepiej, ale i tak nie jest zle, to tylko jeden kolczyk. Ważne, że nie przesadza ani z kolczykami ani z makijażem czy z opalaniem - moda na "skwarki". Nie lubię jak ktos ma mnóstwo "tapety" na twarzy lub jest spalony, wygląda to strasznie. Widać, że Flor dba o wygląd i moim zdaniem ubiera się lepiej niż Anette. Nie twierdzę, że Anette ubiera się okropnie, ale czesem ubiera się zbyt "dziwnie".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie zgadzam się z Wami, we Florce wszędzie jest równowaga: w ubiorze, zdobnictwie i zachowaniu. To jest w niej piękne:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale Joasia i Floor się zaprzyjaźniły. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie poznałam Joasi. Ja. o.O

xDD

 

Ona znowu chyba przefarbowała włosy ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie poznałam Joasi. Ja. o.O

xDD

 

Ona znowu chyba przefarbowała włosy ;_;

 

Tuo leci na rude, więc była ruda, a teraz już nie musi się starać, więc się przefarbowała... :)

I też jej nie poznałam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie już chciałam dać cytat Balzaka:

Zauważyłem dokładnie, ile nasz umysł traci przez jedną noc miłości. Słuchaj uważnie, młodzieńcze: pół tomu. Nie ma kobiety, której warto oddać dwa tomy rocznie.

Ten w połączeniu z informacją, że jakoby to kobiety niespełnione seksualnie podświadomie farbują sobie włosy na rudy (wg Bezużytecznej), stwarzałoby dość dziwną sytuację... Ale zepsuła. I dobrze. Te geny nie mogą się zmarnować! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małe sprostowanie co do zdjęcia Anki: ta babka obok Floor to nie Joasia, tylko żona Miki Jussili:

Watching pesäpallo (baseball) at Kitee with Tuomas, my wife, Floor, Jukka and Emppu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor i Tuomas z instagrama Floor. :)

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę w okularach Tuo, że to Floor strzeliła tą zarąbistą selfie. :happy: Dwa brzydale.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnowsze foteczki:) Kto wie co Tuoś wypisuje?

 

Chyba nikt tego nie wie ;):dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuomas zapisuje akordy do utwory. Nie wiem natomiast czemu zapisuje to w formie równania i prawdopodobnie nigdy się nie dowiem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, jacy oni starzy już... w każdym razie Marco, a Emppu... szkoda gadać ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.