Jump to content
beatag60

Fotki zespołu

Recommended Posts

Te włosy... Hahahaha xD

 

Nigdy nie przestanie mnie to śmieszyć. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówcie co chcecie, ale Floor ma nieziemską urodę i figurę. :D

 

4tv6oo.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Brzydal";)?

 

Włóczykij ? :) Floor na zdj od Aresa skojarzyła mi się ze Statuą Wolności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ares, dla mnie Floor jest zbyt szeroka w barach. Na niektórych zdjęciach wygląda naprawdę seksownie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

No nie obrażając Floor ale momentami posturą przypomina transwestyte :P Oczywiście nie twarzą.

 

Moderator już kilka razy pytał, czy jesteś dzieckiem specjalnej troski? Ponieważ nie potwierdzasz zawnioskowałem o jakąś karę dla Ciebie. Tak "na oko" za 28 z ostatnich 30 postów. Nie można na forum popełniać rażących błędów składniowych i ortograficznych, pisać uporczywie nie na temat, a tym bardziej używać epitetów podważających czyjąś płeć.

Jestem zdegustowany :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Daruj sobie takie odzywki ....

 

Bardzo chętnie, tylko mi w tym pomóż. Zacznij od wstawiania fotek do wątku "Fotki zespołu".

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja powiem jedno, wszystkie wokalistki Nightwish są wspaniałe. Każda jest piękna, utalentowana i co najważniejsze inna. Wnosi do zespołu coś wspaniałego.

 

 

A co do tego że Floor wygląda jak facet, że co? :huh:

Transwestyta wygląda inaczej. :cool:

 

A to że nie wychodzi dobrze na każdym zdjęciu :sleepy:, nie ma osoby która nie posiada żadnego dziwnego zdjęcia. Na którym wygląda bardzo nie korzystnie. ;)

 

bc207bf5cfe1f686be66889121a9b032.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

nie ma osoby która nie posiada żadnego dziwnego zdjęcia. Na którym wygląda bardzo nie korzystnie. ;)

 

 

Tak. :>

 

 

tarja_funny3.jpg

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja powiem jedno, wszystkie wokalistki Nightwish są wspaniałe. Każda jest piękna, utalentowana i co najważniejsze inna. Wnosi do zespołu coś wspaniałego.

 

 

A co do tego że Floor wygląda jak facet, że co? :huh:

Transwestyta wygląda inaczej. :cool:

 

A to że nie wychodzi dobrze na każdym zdjęciu :sleepy:, nie ma osoby która nie posiada żadnego dziwnego zdjęcia. Na którym wygląda bardzo nie korzystnie. ;)

 

bc207bf5cfe1f686be66889121a9b032.jpg

Nie uważam Floor za ładną (przecież nie to się liczy, prawda? :D Zwłaszcza, że nie jest modelką, tylko śpiewa.), ale masz plusa za dwa ostatnie zdania. :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla No w sumie nie ważne, ale przesadzone chyba trochę żeby od razu mówić że podobna do transwestyty.

 

@Sami Dzięki za przypomnienie tego zdjęcia. Dobra ja też wstawię zabawne zdjęcie, ale tylko Tuo. :P

 

 

k,NjIyNDUxMTEsNDUyMDIwODg=,f,jjyj.JPG

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up: było już CO NAJMNIEJ trzy razy. Ostatnio kilka stron temu :P (Co prawda zdjęcie wciąż jest genialne, no ale.. było :>)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem dlaczego, ale zdjęcie z sauny może się powtarzać miliony razy. Ja nadal będę pękać że śmiechu jak je zobaczę. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To lepsze... Aż mnie oczy bolą od niego xD

 

hqdefault.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To przy tych zdjęciach to pikuś. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stare dobre czasy NW... Zawsze sobie wyobrażałam, że kamerę trzymała Tarja. Ale pewnie kręcił to wszystko ten wariat Kinnunen.. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja, to chyba najbardziej poważna była z całego Najtłiszowego środowiska. :)

 

Marco ze swoim bratem Zacharym. :)

 

600full-marco-hietala.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może powinniśmy stworzyć taki temat?

 

"Nightwish erotycznie - Czyli każdy ma swoje fetysze, ale ona woli jego klawisze" Tak to leciało? Nie pamietam już dokładnie... ;)

 

bo jak widzę ostatnie dwie strony w tym wątku, to muszę przymykać oczy.. Nagi Tuomas.. 3 3 (którego sama wrzuciłam, nie, żeby coś...)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.