Jump to content
beatag60

Fotki zespołu

Recommended Posts

anette-olzon-03.jpg

Dwunastoletnia Anette. :)

 

little-tuomas-1.jpg

Mały Tuoś. :rolleyes:

 

little-tuomas-16.jpg

:rolleyes:

 

068a0dcad241bd1be74fba399c6e0672.jpg

 

94c05438171b1e6f0c2783478613ac03.jpg

 

Marco jako dziecko. :)

 

marco-hietala-6-158x300.jpg

Młody Marco. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette:

little-anette-olzon-2.jpg

 

little-anette-olzon-3.jpg

 

little-anette-olzon-5.jpg

 

little-anette-olzon-6.jpg

 

little-anette-olzon-7.jpg

 

 

Marco:

little-marco-hietala-2.jpg

 

little-marco-hietala-8.jpg

 

little-marco-hietala-15.jpg

 

Emppu:

little-emppu-1.jpg

:-D

 

Tarja:

little-tarja-12.jpg

 

little-tarja-19.jpg

 

little-tarja-11.jpg

 

little-tarja-4.jpg


little-tarja-7.jpg

 

little-tarja-5.jpg

 

Jukka:

little-jukka-1.jpg

:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PJixKyJ.jpg

 

Nie wiem, czy było, ale to jest piękne :D Typowy Najtłisz ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

PJixKyJ.jpg

 

Nie wiem, czy było, ale to jest piękne :D Typowy Najtłisz ♥

 

Tylko Jukka tak - dafuq did I just witness... xD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PJixKyJ.jpg

 

Nie wiem, czy było, ale to jest piękne :D Typowy Najtłisz ♥

 

Tylko Jukka tak - dafuq did I just witness... xD

 

Nie ma co się dziwić, że potem spać nie może :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę fotek... :)

 

floor-jansen-33.jpg

 

floor-jansen-26.jpg

 

floor-jansen-23.jpg

 

floor-jansen-29.jpg

 

floor-jansen-guitar1-1.jpg

 

floor-jansen-guitar1-2.jpg

 

floor-02.jpg

 

tuomas-holopainen-76.jpg

 

emppu-vuorinen-5.jpg

 

12132656_1207114979315737_7061757095009864424_o.jpg

 

nightwish-tarja-2-47.jpg

 

nightwish-144.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałam zauważyć (chociaż to nie jest jakieś wielkie odkrycie), że Floor poza sceną ubiera się bardzo ładnie, naturalnie, ale też... normalnie. Nie wedle stereotypu rockmanki - tylko w to, w czym czuje się dobrze i dobrze wygląda. To takie... ludzkie. Pokazuje, że ona nie udaje przez całe życie wielkiej gwiazdy, że nie uważa się za nie wiadomo kogo. Że nie próbuje się wpisać w określony stereotyp, może nawet topos, swoim ubiorem, jak robi to wiele osób, dla podkreślenia swoich poglądów czy ulubionej muzyki (w kontekście subkultur; zresztą czym innym jest noszenie koszulki z ulubionym zespołem, a czym innym: pakowanie się w czarne suknie do ziemi z gorsetami, w czym zresztą też nie ma nic złego, chociaż nie jest to raczej oznaka indywidualizmu, ale raczej manifestowania swojej przynależności do określonej zbiorowości czy kategorii społecznej). No i że potrafi oddzielić pracę od życia prywatnego. To jest bardzo pozytywne. Zresztą, wg psychologów, sposób, w jaki się ubieramy pokazuje naszą osobowość i stosunek do świata. Żywe i jasne kolory mają świadczyć o energiczności, otwartości czy optymizmie. I tak jakoś, z obserwacji Floor na scenie, podczas wywiadów czy jakichś różnych relacji, zdjęć, filmików, ona wydaje się być taką właśnie osobą. Mimo całej publiczności swojej osoby i konieczności występowania przed innymi - ma w sobie tę szczerość, którą dostrzegają w niej fani. Czytałam kiedyś, że Tuomas powiedział, że zwłaszcza u nas, w Polsce, nie może zostać docenione w muzyce coś, co nie ma w sobie szczerości, bo, na jakiś właściwy nam sposób, posiadamy zdolność wyczuwania, co jest prawdziwe, a co nie. Może dlatego tak wielu z nas szybko przekonało się do Floor jako nowej wokalistki? Nie tylko dzięki niewątpliwym zdolnościom wokalnym, ale też tej naturalności i szczerości? Temu, że nie chowa się za barykadą wielkiej damy czy pokrzywdzonej przez los? Nie wiem, jak Was, ale mnie to przekonuje. Tak samo jej wizerunek sceniczny. Może nie jest idealnie, czasem jej kreacje podkreślają akurat to, czego nie powinny, ale ta nieidealność też ma w sobie swój urok - nie jest to wieczne wkładanie jakichś patetycznych, długich sukni, w których podczas biegania i skakania po scenie wygląda się dość komicznie, nie wspominając już o pasiastych rajstopach/legginsach (do których nb. i tak mam sentyment ♥) czy innych piórach na głowie i świecących nie wiadomo czym w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. I te całe moje tutejsze rozważania nie mają nic wspólnego z ich umiejętnościami jako wokalistek - ja po prostu, tu i teraz, zwyczajnie i bez zahamowań, oceniam po wyglądzie. Bo przecież tego nas uczą w szkole, przez cały ten czas - oceniać, żeby wyciągać wnioski. Ja już oceniłam, a wnioski nasuwają się same. Chociaż shitstorm też będzie super... ♥

 

PS Przepraszam za ten jakiś zadufany język (DUF-DUF), to chyba wina uczenia się za dużo WOS-u, historii i polskiego na rozszerzeniu. :c

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dołożę swoje trzy gorsze (a jakże, nie? xD) i powiem, że Floor nieraz wygląda lepiej na zdjęciach na insta, gdzie robi sobie selfie bez ciężkiego scenicznego makijażu i w normalnych ciuchach, niż na koncertach. I na co dzień ubiera się też zdecydowanie lepiej niż na koncerty.

Moim zdaniem (które to zdanie wyrażam często i bez opanowania) Floor wygląda lepiej w czymś, co zakrywa jej ramiona. Albo chociaż w czymś, co ma proste ramiączka, a nie wiązane na szyi paski. Dlaczego? Ona ma i tak mega szerokie ramiona same w sobie, a bluzki z tym takim wiązaniem na szyi jeszcze je optycznie poszerzają. Niepotrzebnie! :)

Dobrze:

a4c0b3959455477a93f225c626d48e28.jpg

Lepiej:

2820f084105b2132e82b356782d96ca8.jpg

A tu średnio :/

 

910d9e4715ba6d5e40e8fa568e9e698b.jpg

934b56495b43c743053bd1eb03ec7878.jpg

 

 

 

A na deser moje ulubione zdjęcie Floor. W płaszczu i szaliku. Bo tak :D

b4beff555f23ffcbbcaeeb814c53a3c3.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Sami szerokich ramion nie powinno się eksponować, bo wtedy figura traci proporcje zwłaszcza u dużej kobiety choćby najbardziej zgrabnej. Co do ubioru? Floorka na co dzień jak słusznie piszecie ubiera się dość zwyczajnie, jednak czasem nie w moim guście. Za to na scenie 99% jest po mojemu i nie przeszkadzają mi też szerokie ramiona:) Nie wstawię fotek, bo jest ich zbyt dużo które lubię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na drugim zdjęciu Tuo wygląda jak młody Stephen King haha :)


dfd7ec59ea578560f6afe7f63ed4c7cd.jpg

 

Na tym zdjęciu Tuo wygląda jak młody Stephen King haha :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish A.D. 2019. Tak obecnie prezentuje się zespół. Odbyła się już jedna z sesji promo. Miejmy nadzieję, że wkrótce ujrzymy więcej zdjęć.

FB_IMG_1573036074687.jpg

FB_IMG_1573036023124.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.