Jump to content
beatag60

Fotki zespołu

Recommended Posts

Kai wygląda przy reszcie jakby był od nich dwa razy starszy. Albo może jest dwa razy bardziej zmęczony. Wygląda na zmęczonego.

 

I w ogóle heheszki, bo Floor jest wyższa od wszystkich panów, nawet od Tuo, który przezornie założył sobie kapelutek :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emppu przy Floor prawie jak karzełek, w ogóle Floor wygląda tu mega ślicznie. Troy ma epicką minę, takie 'jestem bogiem'.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo kto jej kurczę dał buty na wysokich obcasach, wiedząc, że idzie na sesję? xD

 

Ale zdjęcie ładne. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biedny Emppu. I tak jest niski, a Podłoga postanowiła ten fakt jeszcze bardziej uwypuklić i nałożyła obcasy, wredna. I weź tu nie biegaj jak wariat po scenie, kiedy dzielisz ją z taką, co to mogłaby cię rozdeptać...

Serio, on jej sięga do ramienia. W ogóle wszystkich przerasta na tych obcasach. Śmiesznie wyglądają razem :D


SŁUCHAJCIE, MIŚKI, MAM GENIALNY POMYSŁ! Zrzucamy się na nowy, wyższy cylinder dla maestro i wysyłamy mu jako prezent urodzinowy :>


A w kapeluszu pluszowa kaczka i kartka z życzeniami. *.*

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biedny Emppu. I tak jest niski, a Podłoga postanowiła ten fakt jeszcze bardziej uwypuklić i nałożyła obcasy, wredna. I weź tu nie biegaj jak wariat po scenie, kiedy dzielisz ją z taką, co to mogłaby cię rozdeptać...

Serio, on jej sięga do ramienia. W ogóle wszystkich przerasta na tych obcasach. Śmiesznie wyglądają razem :D

 

Uruchomiłaś moją wyobraźnię i myślę, co by było, jakby Floor miała na scenie glany.. biedny Emppu.

 

Szukałam ostatnio zdjęcia ich obojga, żeby sprawdzić jak to wygląda, a tu proszę, zdjęcie przyszło samo. I gdyby był na nim Jukka to wszystko byłoby idealnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O matko, Emppu przydeptany glanem, byłoby nie ciekawie.

Strasznie podoba mi się to zdjęcie, może z Floor jest "wielkie babsko", ale według mnie tym wzrostem tak jakby reprezentuje zespół i to mi się podoba. Zwróciłam również uwagę na wyraz twarzy Tuo. (Fangirling lvl HARD :D ) Popieram zdanie Sami, Kai strasznie staro wygląda, według mnie ten kolor włosów mu nie pasuję, postarza go i ogólnie wygląda na zmęczonego (widzę też w tej postawie jakby znudzenie). Troy i jego epicki wyraz twarzy. :D

A Marco? Jak Marco, mi zawsze się podoba na zdjęciach i ta jego długa broda. ♥

Ogólnie mówiąc, zdjęcie jest naprawdę ładne i bardzo mi się podoba. :)

P.S Na instagramie znalazłam laskę, która właśnie rysuje to zdjęcie i muszę powiedzieć, że początek jest przepiękny. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glany glanami, ale... Na pewno kojarzycie te takie wysokie buty na platformach, co to je noszą goci...

$(KGrHqZ,!jIFBfCYzKFlBQ,NUV1,nQ~~60_35.JPG

...Płaski hobbit :devil:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, jakiś czas temu wpadłam na te zdjęcia na Facebooku Troya, a chyba ich tutaj nikt jeszcze nie wstawił...

_nrwlimZ4Z0.jpg

 

BoLSR7mIcAELyD4.jpg:large

(Troy z jego zespołem)

 

B0AAF1vCIAAXeR5.jpg:large

(NW z Dawkinsem)

 

tumblr_nh872eDg8v1rzfnfbo1_1280.jpg

(Całkiem epickie zdjęcie Troya)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze przypomina mi nightwish-promo111.jpg

 

Może Tuo ma na ścianie kolekcję, z każdą wokalistką sobie robi takie zdjęcie :>

Jest podobne z Tarją? Założę się, że jest pełno. ;)


I czy to przypadkiem nie jest ta sama kurtka? : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka...:

 

1254448358380_f.jpg

 

Może jest jakieś bardziej podobne, kto wie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy było czy nie, ale mnie nie było i nie widziałam :>

W każdym razie - zdjęcia z 14.02, czytanie w czasie jakiegoś wywiadu. Nie traci ani chwili :D

 

tumblr_njwg6vspZH1tlt5a7o1_1280.jpg

 

tumblr_njwg6vspZH1tlt5a7o2_1280.jpg

 

tumblr_njwg6vspZH1tlt5a7o3_1280.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu, ale to zdjęcie przypomina mi zdjęcia Nightwish za czasów Once. :D Tylko Jukki brak. :(

 

tumblr_nkbskonHnL1qld3x0o1_1280.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.