Jump to content
beatag60

Fotki zespołu

Recommended Posts

Guest krzys47

Floor ma już przykre doświadczenia w tym roku, a Młody jeszcze dokłada do pieca swoimi zdjęciami. No cóż życie Go nauczy rozsądku, skoro z domu tego nie wyniósł. Mnie osobiście po 14 latach słuchania i oglądania After Forever nic nie jest w stanie zrazić do Panny Podłogi, a na pewno nie Jej życie prywatne, tyle że Ją lubię również jako człowieka i jest mi przykro, bo na jednej z hejterskich stron już jest komentarz pod tym zdjęciem nie nadający się do publikacji nawet na ścianie w kiblu :-(.

A'propos Podłogi, jedna z fotek za którą lubię poczucie humoru Floor, bo sama to zamieściła.

 

1610777_4383879852079_3042697903966407526_n.jpg.d37f54e56b7851e917e66c5d1ca54281.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor ma już przykre doświadczenia w tym roku, a Młody jeszcze dokłada do pieca swoimi zdjęciami. No cóż życie Go nauczy rozsądku, skoro z domu tego nie wyniósł. Mnie osobiście po 14 latach słuchania i oglądania After Forever nic nie jest w stanie zrazić do Panny Podłogi, a na pewno nie Jej życie prywatne, tyle że Ją lubię również jako człowieka i jest mi przykro, bo na jednej z hejterskich stron już jest komentarz pod tym zdjęciem nie nadający się do publikacji nawet na ścianie w kiblu :-(.

A'propos Podłogi, jedna z fotek za którą lubię poczucie humoru Floor, bo sama to zamieściła.

 

 

 

To zdjęcie jest epickie, nigdy wcześniej go nie widziałam. Jednak teraz wiem co będzie moją nową tapetą w telefonie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Jeszcze 2 perełki z serii "early Floor"

tumblr_lyb44ctuoD1r5bqjno1_400.jpg.36ece724e65a8bd20eb3d4324f66b4c8.jpgtumblr_lx1b4hYOOd1r1swvyo1_400.jpg.f1b325f3d089028b20758fee1e02bbd8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor ma już przykre doświadczenia w tym roku, a Młody jeszcze dokłada do pieca swoimi zdjęciami. No cóż życie Go nauczy rozsądku, skoro z domu tego nie wyniósł. Mnie osobiście po 14 latach słuchania i oglądania After Forever nic nie jest w stanie zrazić do Panny Podłogi, a na pewno nie Jej życie prywatne, tyle że Ją lubię również jako człowieka i jest mi przykro, bo na jednej z hejterskich stron już jest komentarz pod tym zdjęciem nie nadający się do publikacji nawet na ścianie w kiblu :-(.

A'propos Podłogi, jedna z fotek za którą lubię poczucie humoru Floor, bo sama to zamieściła.

Jakie fajne :happy: To miłe, że nawet Podłoga śmieje się z tego, że jest Podłogą. Ma dystans do siebie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor ma już przykre doświadczenia w tym roku, a Młody jeszcze dokłada do pieca swoimi zdjęciami. No cóż życie Go nauczy rozsądku, skoro z domu tego nie wyniósł. Mnie osobiście po 14 latach słuchania i oglądania After Forever nic nie jest w stanie zrazić do Panny Podłogi, a na pewno nie Jej życie prywatne, tyle że Ją lubię również jako człowieka i jest mi przykro, bo na jednej z hejterskich stron już jest komentarz pod tym zdjęciem nie nadający się do publikacji nawet na ścianie w kiblu :-(.

A'propos Podłogi, jedna z fotek za którą lubię poczucie humoru Floor, bo sama to zamieściła.

Jakie fajne :happy: To miłe, że nawet Podłoga śmieje się z tego, że jest Podłogą. Ma dystans do siebie :)

 

I to jak fajne. :) Dystans do siebie jest ważny, prawie każdy ma imię lub nazwisko które jest śmieszne, albo śmiesznie się kojarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nawet nie wiem nic o jej życiu prywatnym i dobrze mi z tym. Floor wybitnie fotogeniczna nie jest ale na niektórych zdjęciach to o matulu... ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dave - masakryczne zdjęcie. Nie podoba mi się. Floor wygląda jak ktoś inny, jak zła królowa z jakiejś bajki.

Każdy, nawet ten najpiękniejszy może na zdjęciu wyjść niekorzystnie, brzydko. Zależy to np. od perspektywy, charakteryzacji, może też zrobić głupią minę itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No akurat tamto zdjęcie do udanych nie należy. Kto by pomyślał że na tamtym zdjęciu jest ta piękna osóbka. :)

 

 

tumblr_n7g97kfXJS1td0bqro1_500.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Widziałem powyżej tysiąca fotek Floor ;). Faktem jest, że przy wzroście 184 cm, wydatnym nosie i podbródku ciężko Ją zaliczyć do kandydatek na Miss czegokolwiek. Jednak nie przesadzajmy, zdjęcia nie śpiewają to raz, a dwa mimo tych cech wyglądu, niektóre foty są naprawdę ładne i co ciekawe nie te stylizowane, tylko selfie albo ujęcia z koncertów. Wielu moich idoli z młodości (prawie wszyscy) wyglądało szkaradnie a stworzyło rodzaj muzyki, który tutaj kontemplujemy. To również jest pewna prawidłowość: ludzie niezbyt "piękni" cieleśnie mają często piękne "wnętrza", które pozwalają Im tworzyć prawdziwą Sztukę. Floor Jansen ma potężny głos, pisze bardzo dobre teksty, jest ekspresyjna na scenie i sympatyczna, a nawet skromna w życiu. W NW po rozstaniu z Tarją nie było chemii koniecznej do tego, żeby zespół był wybitny. Netka była wokalistką ale nie kumpelą, w dodatku bez doświadczenia w metalu. Floor to inna bajka, od 17 lat śpiewa i sympho i progress, daje radę operowo, a co najważniejsze chce być z chłopakami bo są dla Niej prawie jak rodzina. To jest klimat taki jak na początku działalności NW, bez fochów, ciąż czy mieszkania na innym kontynencie!

Ale się nagadałem :)

 

tumblr_n6lsq6BfyS1qmhj7eo1_1280.thumb.jpg.fdbc6b8dc3fa1cac6d687fff460d17ca.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się zdjęcie od Dave'a podoba. Ciekawa charakteryzacja, chociaż Floor nie wygląda ani jakoś ładnie, ani jak Floor. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widziałem powyżej tysiąca fotek Floor ;). Faktem jest, że przy wzroście 184 cm, wydatnym nosie i podbródku ciężko Ją zaliczyć do kandydatek na Miss czegokolwiek. Jednak nie przesadzajmy (...)

 

Ale u Floor chyba nie chodzi o wzrost. Bo wszyscy mówią, "O, jakby była niższa, to by to wszystko inaczej wyglądało, nikt by jej nie dissował i tak dalej". A ja sądzę, że tu nie tylko o wzrost chodzi, ale głównie o to, że Floor ogólnie jest...wielka, no spójrzmy prawdzie w oczy. Nie jest gruba ani nic z tych rzeczy, ale jest... duża.

Bo taka na przykład Sharapova ma prawie 190cm wzrostu, a wygląda całkiem zwyczajnie.

Sporo zależy od zdjęcia, to też fakt :)

 

I wyszło na to, że bronię Floor, która mi nie pasuje w NW i za którą nie przepadam... Fajnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Mnie się Floor podoba taka jaka jest. Mimo że "wielka" to ma w sobie tzw grację sceniczną, ładnie zsynchronizowane z muzyką gesty i naprawdę imponujący headbanging. To wszystko wraz z barwą i skalą głosu sprawia, że jest rasową wokalistką metalową, którą dobrze się ogląda i której się dobrze słucha. Zauważ jak mało jest "brzydkich" zdjęć Floor kiedy jest fotografowana w swoim żywiole, czyli na scenie :)

 

Cytat:

"I wyszło na to, że bronię Floor, która mi nie pasuje w NW i za którą nie przepadam... Fajnie :)"

 

Nawet bardzo fajnie ;) Ludzie mądrzy potrafią mimo braku sympatii zdobyć się na obiektywizm w czyjejś ocenie. To zaleta jest, charakteryzująca homo sapiens.

Bardzo to uprzejme z Twojej strony, ja mimo starań nie osiągnąłem takiego stanu w odniesieniu do Anetki :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak myślicie Alissa poradziłaby sobie w Nightwish? :D

sztvgg.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to jest Marco jeszcze bez bujnej brody. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie wolę go w wersji z bujną brodą. :) W wersji bez nie jest ideałem mojego faceta, w wersji z jest i to bardzo. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się podoba. Jest młody, przystojny... I ma te swoje śliczne włosy... :3 Co prawda ta jego broda jest bardzo charakterystyczna i Marco bez niej jest mało "marcowaty", ale wygląda fajnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznaje Tuomas i Tapio Wilska ze swoim dawnym zespołem Nattvindens Gråt. :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.