Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Kurde. Nie wiem co wybrać, bo mam 2. Oba od Motorhead. A i oba bardzo podobne - Rockout i Ace of Spades

Wybieram: Ace of spades

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może Rodrigo y Gabriela? To nie surf rock, ale ciekawa gitara jest jak najbardziej obecna ;)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Nie jest to surf rock, ale myślę, że może Ci się spodobać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami - właściwie dokładnie o takie numery chodziło XD i dobry bonus w postaci live video ^^

 

prostreet94 - przyjemne, choć jakoś nie mam w tej chwili głowy do progresywnego grania.

 

Ares - :) i taki uśmiech miałam słuchając tego - dzięki. Chociaż propozycja Sami zawiesiła poprzeczkę ciut wyżej.

 

Maciek - o Camel XD nawet już coś tego zespołu słyszałam, a tutaj sobie spokojnie odpłynęłam :rolleyes:

 

Naevey - było wybrać ten drugi kawałek, bo Ace of Spades znam na wylot i choć go lubię, to jednak musi ustąpić innym propozycjom, bo też i nie do końca o takie użycie gitary chodziło ;)

 

Milla - ha, jedyna mądra, co zrozumiała czemu napisałam tam "gitaRRa" ^^ like it i to bardzo :happy:

 

Izzy - miło, że coś z rodzimego podwórka, ale jednak nieco blednie przy innych propozycjach.

 

 

Sami, Ares - dzięki za dobrego surf rocka, ale mimo że to o niego była w sumie główna prośba, to mam tu jeszcze dwie perełki z innych szufladek, jak:

Maciek - dobra propozycja, nawet bardzo ale nie na ten moment, bo...

...no po prostu Milla mnie zagięła - i do tego duet mieszany XD TAK, więcej kobiet z gitarami :cool:

 

 

Zatem: signora Milla por favor - kolej twa amigo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, znowu ja? Gracias, Freyja, mi amiga :D

Co by tu... Hmmmm, hmmmm, hmmmMMMMmmmm...

Dobra. Poproszę o jakiś żywiołowy, mocny numer, taki wiecie, z porządnym kopem. Bez bardziej szczegółowych wymagań co do gatunku, byle to było coś z okolic rocka/metalu/ew. punka (czyli macie megamegamegaszerokie pole do popisu ;)). Obowiązkowo z gitarą. Tradycyjnie nie chcę utworów, które już znam, zaskoczcie mnie czymś nowym :) Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:3DlsmWkGu3PDDkU5jqPNYm[/spotify]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enclose, zespół zwycięzcy Juana Carlosa Cano czwartej edycji "The Voice of Poland". :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy się spodoba, ale mam nadzieję że tak.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie to daje kopa :P

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie pomyślałam, że może MaSu i się nie mogłam powstrzymać przed zapodaniem tego:

[video=youtube]

"Welcome to Rivendell, Mr Anderson" :ninja:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie znasz, bo np. w Rock Radiu męczyli to po kilkanaście razy dziennie jak wyszło, ale wciąga. :>

[spotify]spotify:track:50XuBmcV8THyLBczxD0c2k[/spotify]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje "dzisiaj" najwyraźniej znaczy "w bliżej nieokreślonej przyszłości, np. jutro"... Ech, nvm. Tak wyszło. :>

 

Izzy - hehe, widzę, że jak nie Gunsi, to mocno gunsowaty kawałek pana z Gunsów :D Taka piosenka nie ma prawa mi się nie spodobać. Bardzo przyjemna rzecz. :)

 

Adi - noooooo, jest moc! Emi approves.

 

Marcin - całkiem niezłe, jednak dwie poprzednie propozycje bardziej przypadły mi do gustu. Masz ode mnie "lajka", ale na pewno nie wygrasz. Tak btw ... Z tego: "Enclose, zespół zwycięzcy Juana Carlosa Cano czwartej edycji The Voice of Poland" wynikałoby, że czwarta edycja The Voice of Poland zwyciężyła w Juanie Carlosie Cano, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało :D

 

Maciek - oho, kolejny siedmiominutowy utwór. I kolejny zespół, który znam tylko z nazwy (tak jak Ancient Bards). Za dużo mam takich zespołów, powinnam bardziej poszerzać horyzonty muzyczne. Narobiłam sobie koszmarnych zaległości w tej dziedzinie... No, ale to tak na marginesie :D A co do piosenki: już widzę, że będę miała spory problem (jak zwykle) z wyborem zwycięzcy. Kocham głos wokalisty (eeeeej, bo on jest z Avantasii! Znam tak ze dwie czy trzy piosenki tego zespołu i nie słuchałam ich od niepamiętnych czasów, ale... wiedziałam, że skądś go kojarzę!). I ta gitara... :3

 

Ania - emm... Słucha się nawet, ale nie do końca o coś takiego mi chodziło :P

 

Naevey - muzyka na tak, wokal nie za bardzo, niestety.

 

Kostunia - to jest... ech, po prostu nie dla mnie :D

 

Sami - śmieszny pomysł z metalowym Bamboleo, ale to nie zmienia faktu, że moim uszom taka muzyka kompletnie nie leży.

 

Evi - ooo, i tu już mogę kliknąć ten magiczny plusik przy poście :-D Kawałek w porządku, chociaż do moich faworytów nie należy.

 

Fruja - ...natomiast ten ma niemałe szanse na wygraną. Hehe, ostatnie trzy kolejki były na zmianę moje i Twoje. Jakbym teraz znowu wybrała Cię na zwyciężczynię, wyglądałoby to tak: Nimfa->Emi->Fruja->Emi->Fruja :happy: No, ale na razie mam cztery inne kawałki do przesłuchania, a w grę wchodzą jeszcze utwory od Maćka i Adiego, i ewentualnie tamten od Izzy'ego.

 

Paula - no faktycznie brzmi troszkę znajomo, być może gdzieś mi się obiło o uszy. Nie słucham Radia Rock, ale przy śniadaniu i w samochodzie zawsze leci u nas Trójka (no, albo RMF Classic), więc... Zresztą, przyjmijmy, że nie znam :D Możliwe, że po prostu kojarzy mi się z czymś innym, bo przesadnie odkrywcze to to raczej nie jest. W każdym razie, chyba mamy następnego potencjalnego zwycięzcę. Bardzo fajny numer, zdecydowanie ma tego kopa, o którego Was prosiłam :happy:

 

prostreet - ludzie, Wy to się naprawdę baaaardzo staracie, żeby mi utrudnić

wybór. Doceniam to, ale ciężko będzie :D

 

Nightfall - kurka blaszka, i co ja mam począć z tyloma dobrymi utworami ._.

 

Dave - nie jestem fanką R+ i nie znam ich jakoś "na wylot", ale akurat "Mutter" słuchałam w całości. Co prawda dawno temu i niewiele pamiętam, ale jednak. Czyli znam. Czyli odpada. Przynajmniej będę miała mniej piosenek do wyboru :>

 

 

Dobra, mam czternaście kawałków. Wykluczam Maniutka, Naeveya, Annę, Sami, Kuo, Evi i Dejva. Zostaje mi, kurka blaszka, jeszcze siedem. Izzy, Adrian, Maciek, Paula, Fruja, prostreet i Nightfall. Trzeba to jakoś, drogą eliminacji... To ja się chwilę zastanowię...

 

Znowu zrobiłam losowanie, tym razem punkt dla Nightfall :-D Wiecie, kocham tę zabawę, ale te moje piosenkowe dylematy... Ja to zawsze miałam problemy z wybraniem czegoś "ulubionego". Weźmy na przykład zupy (durne porównanie, wiem). Nie potrafię powiedzieć, która zupa jest najlepsza. Każda z tych, które lubię, smakuje inaczej, każda jest pyszna na swój sposób. Tak samo jest z piosenkami, muzykami, ubraniami, książkami, filmami, grami, smakami lodów i tak dalej. Nie ma mowy, żebym wybrała ulubioną piosenkę albo nawet pięćdziesiąt ulubionych piosenek. Nie mam jednego ulubionego zespołu, koloru, nie mam jednego, ustalonego "ideału" wyglądu faceta. Nie wiem, czy to tylko taka moja przypadłość, czy inni też tak mają, ale po prostu nie jestem w stanie wybrać jednego "the best of the best" z tak różniących się od siebie (i tak subiektywnych) rzeczy :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

O! Jestem zaskoczona :)

 

To poproszę, jakiś utwór (najlepiej rock/metal), który kojarzy się Wam ze Świętami ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.