Jump to content
Adrian

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

Zapodaj Nutę jest w muzyce

 

 

Wyróżnienie postów z zasadami np. plebiscytu, albo "zapodaj nutę :P" tak aby wyświetlały się zawsze na początku strony, co by nowa osoba mogła mieć je na wyciągnięcie ręki. (albo jakiś odnośnik do nich - w stylu - "aby poznać zasady plebiscytu kliknij" ^^ ).

 

Przyznam się szczerze nie do końca rozumiem o czym Ty mówisz przecież post otwierający topic okresla temat więc on jest siłą rzeczy pierwszy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyznam się szczerze nie do końca rozumiem o czym Ty mówisz przecież post otwierający topic okresla temat więc on jest siłą rzeczy pierwszy

Wiedziałam, że będzie mi to ciężko wytłumaczyć... ^^

Tak, ale już tutaj spotkałam się z przypadkiem, że ktoś pytał o zasady plebiscytu, a możliwe, że gdyby na początku każdej strony tematu umieścić jakiś odnośnik do postu z zasadami to nie byłoby tego problemu, ale nie wiem, to tylko propozycja, zawsze my jako użytkownicy możemy odsyłać do tych pierwszych postów w razie wątpliwości.

 

Zapodaj Nutę jest w muzyce

Dzięki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba chodzi o przypinanie postów i tematów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba wiem o co chodzi. Na niektórych forach jest tak, że pierwszy post tematu jest zawsze wyświetlany u samej góry, bez względu na to na której jest się akurat stronie wątku. Dopiero pod tym pierwszym postem wyświetlane są wiadomości z danej strony. Dotyczy to nie tylko ankiet, ale ogólnie wszystkich wątków.

 

Czy o Ci chodziło, Sionqa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba wiem o co chodzi. Na niektórych forach jest tak, że pierwszy post tematu jest zawsze wyświetlany u samej góry, bez względu na to na której jest się akurat stronie wątku. Dopiero pod tym pierwszym postem wyświetlane są wiadomości z danej strony. Dotyczy to nie tylko ankiet, ale ogólnie wszystkich wątków.

Lepiej bym tego nie napisała :D

 

Czy o Ci chodziło' date=' Sionqa?[/quote']

Tak ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Propozycja powiadomień odnośnie sytuacji' date=' kiedy zostaniemy zacytowani przez kogoś innego (może się przydać, przy nieobecności na forum, czy w przenoszeniu offtopów z innych tematów do pogadalni).[/quote']

Wiele forów posiada powiadomienia podobne do tych facebookowych. Myślę, że pomysł jest wart rozważenia. :)

 

Chyba wiem o co chodzi. Na niektórych forach jest tak' date=' że pierwszy post tematu jest zawsze wyświetlany u samej góry, bez względu na to na której jest się akurat stronie wątku. Dopiero pod tym pierwszym postem wyświetlane są wiadomości z danej strony. Dotyczy to nie tylko ankiet, ale ogólnie wszystkich wątków.[/quote']

Również jest taka możliwość, ale zastanawiam się czy to wyjdzie na dobre? Bo co jeśli pierwszy post będzie dość obszerny? Na każdej stronie mielibyśmy intensywne scrollowanie myszką.

 

Co inni sądzą na ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba wiem o co chodzi. Na niektórych forach jest tak' date=' że pierwszy post tematu jest zawsze wyświetlany u samej góry, bez względu na to na której jest się akurat stronie wątku. Dopiero pod tym pierwszym postem wyświetlane są wiadomości z danej strony. Dotyczy to nie tylko ankiet, ale ogólnie wszystkich wątków.[/quote']

Również jest taka możliwość, ale zastanawiam się czy to wyjdzie na dobre? Bo co jeśli pierwszy post będzie dość obszerny? Na każdej stronie mielibyśmy intensywne scrollowanie myszką.

 

Co inni sądzą na ten temat?

 

Ci co mają laptopy, nękali by klawisz który przewija stronę w dół. Jak dla mnie to nie jest dobra propozycja. Może na początku byłoby fajnie, ale później to byłoby po prostu męczące.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również jest taka możliwość' date=' ale zastanawiam się czy to wyjdzie na dobre? Bo co jeśli pierwszy post będzie dość obszerny? Na każdej stronie mielibyśmy intensywne scrollowanie myszką.[/quote']

Też jestem na nie.

 

Ale możnaby pomyśleć nad wprowadzeniem czegoś w rodzaju "skrótu"/odnośnika, tak jak wyświetla się na czerwono [Nieprzeczytany post], który otwierałby się po kliknięciu na niego. I tak byłoby jedynie w tematach, gdzie ważby jest pierwszy post, by móc wejść w dyskusję/grę/itp. bez niepotrzebnych nieporozumień.

Ewentualnie ten "pierwszy post" byłby jako taki nagłówek, który można rozwinąć, jak np.

 

O tak :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ja mam taką propozycję... czy nie lepiej byłoby gdyby zdjęcia w galerii otwierały się na nowej stronie? ew. rozwiązanie takie jak np. na filmwebie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale możnaby pomyśleć nad wprowadzeniem czegoś w rodzaju "skrótu"/odnośnika' date=' tak jak wyświetla się na czerwono [Nieprzeczytany post'], który otwierałby się po kliknięciu na niego. I tak byłoby jedynie w tematach, gdzie ważby jest pierwszy post, by móc wejść w dyskusję/grę/itp. bez niepotrzebnych nieporozumień.

Pomysł wart rozważenia. :) Czekam cały czas na nową wersję skryptu forum, wraz z którą pojawi się jQuery - znacznie ułatwi wdrażanie jakichkolwiek usprawnień. Ale kogo to interesuje tutaj... :D

 

to ja mam taką propozycję... czy nie lepiej byłoby gdyby zdjęcia w galerii otwierały się na nowej stronie? ew. rozwiązanie takie jak np. na filmwebie...

Once there was... Kiedyś obrazki powiększały się po kliknięciu, podobnie jak na facebooku (nie wiem jak jest na FW ale chyba podobnie). Niestety ktoś (ja) zepsuł i.. dotychczas nie naprawił. Dzięki za przypomnienie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limit PMek dla użytkowników wynosi 250 - to całkiem sporo. Może warto od czasu do czasu zrobić wiosenno-letnie porządki w skrzynkach? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Prywatnych wiadomościach na samej górze jest takie menu i tam jest opcja "eksportuj wiadomości" - można je sobie zapisać na dysku jeśli ktoś nie chce stracić. :)

 

Skrzynka odbiorcza | Wiadomość: | Edytuj foldery | Opróżnij foldery | Eksportuj wiadomości

 

Pomyślę jeszcze nad zwiększeniem limitu - no worries. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poważnie 250? ; o

To mi się wydawało, że z 4 wiad. wysłałam i już zapełnione 20% XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph - wysłane też się zapisują, a jak usuwasz to przenoszą się do kosza i trzeba opróżnić kosz ;) Może dlatego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, gdzie napisać, a potrzebuję pomocy ^^ Być może niedowidzę ^^

Jak się usuwa ankietę z wątku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prawej stronie pod ankietą powinno być "edytuj ankietę" a w edycji opcja usunięcia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widzę tego... ^^

Jest jakaś opcja, że dopóki sama nie oddam głosu, to nie będę mogła jej usunąć xD? I dlatego tego nie widzę xD ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia... Ja mam tą opcję, ale chyba twórca ankiety też powinien ją mieć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zrobimy inaczej :P

Nadobna Evi, proszę Cię bardzo o usunięcie ankiety z "Zapodaj nutę" ^^ Mam już screena wyników :D <ładne_oczka*.*>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomyśleć, że ja tu ostatnio pisałam :happy:

 

PROPOZYCJA:

Bywam tu ostatnio dość rzadko, ale nie idzie nie zaobserwować pewnego zjawiska polegającego na tym, że do tematów z nightwishowymi damami przybywa coraz więcej zdjęć oraz jakichś epietów pod względem ich urody, bądź jej braku.

Tak więc, pomyślałam - sugerując się doświadczeniami z innych stron - że może warto byłoby dla takich osób utworzyć osobny temat, może być dla każdej z dam i panów, bądź dla całego zespołu, gdzie wszyscy zainteresowani będą sobie piać z zachwytu nad ich wyglądem? Przykładowo w Hyde Parku.

Rozumiem, że uroda może mieć tu znaczenie, ale posty typu "ładne cośtam" w dziale "artyści" - moim zdaniem tylko śmiecą.

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sionqa, tego dawno tu trzeba- zakładaj wątki i niech się wyżywają ci co tego potrzebują;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiające. Dawno tu tego trzeba? To dlaczego się jeszcze nie pojawiło i tego typu bałagan, o ile nie jest krytyką - to jest akceptowalny, albo mam takie wrażenie, bo przecież nikt jeszcze nic z tym nie zrobił. Mogę przypuszczać jednak, po ocenie swojego posta, że nie tylko mnie drażni polityka w tym zakresie.

No cóż, ja tego typu tematów nie założę, bo zwykłam o swe tematy dbać, a te bym porzuciła - poza tym, nie byłabym w stanie sprostać temu co miałby zawierać ten temat, gdyż moje zainteresowanie artystami nie obejmuje ich wyglądu, więc sugerowałabym, żeby ktoś bardziej kompetentny się tym zajął, bądź administracja, do której zgłosiłam propozycję.

Po prostu wydaje mi się, że to odstrasza osoby, które potencjalnie mogłyby coś więcej wnieść do danego tematu, ale to tylko takie moje podejrzenia. Mi osobiście nie chce się przedzierać przez tę falę spamu, ale jeśli ktoś lubi jak jest słodko i tak ma pozostać to albo się z tym pogodzę, albo nie będę tam zaglądać i nie będzie problemu:)

(Pyr ♥ - z dedykacją ♥).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.