Jump to content
Adrian

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

Od teraz klikając na wątek w wyszukiwarce będzie się on otwierał w nowej karcie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nadal się nie zrozumieliśmy ;-)

To też Ciekawe rozwiązanie ale mi w gruncie rzeczy chodziło o to by klikając w jeden odnośnik wszystkie wątki otwierały się w nowych kartach ;-)

Na tej samej zasadzie jak działa odnośnik na górze przenosi do listy nieczytanych postów ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz czaję. :)

Zastanawiam się tylko jak zareagowałaby przeglądarka otwierając przykładowo 20-30 wątków z nieprzeczytanymi postami? Dla wolniejszych komputerów killer? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz czaję. :)

Zastanawiam się tylko jak zareagowałaby przeglądarka otwierając przykładowo 20-30 wątków z nieprzeczytanymi postami? Dla wolniejszych komputerów killer? :)

 

Nie tyko dla komputerów, dla wolnego internetu również :/

Dla mnie jest dobrze jak jest. Otwieram nieprzeczytane i mam listę tematów - klikam w ten, który mnie interesuje i go czytam. Nie da się czytać kilku stron na raz :P Wiec po co to w ogóle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie na raz? To jest trochę bez sensu.

 

Zgadzam się z Freyja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze że jest to rozwiązanie z innego forum na którym już jestem regularnie od 2009 roku

Tam się do niego przyzwyczaiłem i jakoś do tej pory dobrze się sprawdzało i nie było z nim żadnych problemów ;-)

Nie mówię by to zastąpiło listę tematów nie czytanych ale pojawiło się jako opcja ;-)

Ale to tylko moja fanaberia i takie przyzwyczajenie więc nie musisz tego Adrian wdrażać w życie jakoś sobie poradzę ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydał by sie Admin od Czyszczenia Forum.

-Nie potrzebne tematy kasować

-Nie potrzebny offtop w ważnych tematach usuwać.

Tak by miło i zainteresowaniem sie czytało

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwykle offtop z ważnych tematów jest przenoszony do pogadalni :) a jeśli nie jest zauważony, zawsze można administrację powiadomić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że nie jest wielkie zainteresowanie zakładką Nightwish

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie rzeczy każdy z nas stara się robić na bieżąco :).A jak uważacie że jeszcze jakiś post jest spamerski czy offtopowy to mozecie go zawsze zgłosić (ta ikonka w lewym dolnym rogu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie rzeczy każdy z nas stara się robić na bieżąco :).A jak uważacie że jeszcze jakiś post jest spamerski czy offtopowy to mozecie go zawsze zgłosić (ta ikonka w lewym dolnym rogu).

 

:happy: omg, nie widziałam tego nigdy. a raczej nie zwracałam na to uwagi. dzięki za uświadomienie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, mi się zdarza na bieżąco obrywać za offy i takie tam, więc nie powiem, że nikt nie czuwa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak z czystej, niczym nieusprawiedliwionej ciekawości: jaka jest różnica między moderatorem, a opiekunem działu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opiekun zajmuje się tylko jednym działem, Moderator ma pieczę nad całym forum. Jednak w wypadku złamania regulaminu każdy uprawniony powinien zareagować. User też jest osobą uprawnioną do zgłaszania zakłóceń, bo nie jest anonimowym gościem:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja mam takie pytanie ... Nie znalazłem odpowiedniego tematu, więc piszę tutaj.

 

Czy jeżeli wątek zostaje przeniesiony do archiwum, to czy po jakimś czasie zostaje on totalnie usunięty ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Chyba się sam kasuje po upływie terminu ważności :P

 

A jaki w takim razie jest ten termin ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jaki w takim razie jest ten termin ? :)

Nie ustaliliśmy jeszcze, ale pewnie będzie to 5-7 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

serio, usuniecie? :/ no nic wasza sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtopy i inne nieregulaminowe sprawy, na które nie ma miejsca na DE. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtopy i inne nieregulaminowe sprawy, na które nie ma miejsca na DE. :)

 

Biorąc pod uwagę częstotliwość, z jaką mi się obrywa, zaczynam się bać :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, dwie propozycje, jedna prośba :happy:

 

1. Propozycja powiadomień odnośnie sytuacji, kiedy zostaniemy zacytowani przez kogoś innego (może się przydać, przy nieobecności na forum, czy w przenoszeniu offtopów z innych tematów do pogadalni).

2. Wyróżnienie postów z zasadami np. plebiscytu, albo "zapodaj nutę :P" tak aby wyświetlały się zawsze na początku strony, co by nowa osoba mogła mieć je na wyciągnięcie ręki. (albo jakiś odnośnik do nich - w stylu - "aby poznać zasady plebiscytu kliknij" ^^ ).

 

Teraz prośba ^^

Czy istnieje możliwość przeniesienia tego tematu -> http://forum.nightwish.pl/watek-zapodaj-nute-p do działu muzyka?

Tak, jest to zabawa.... , ale daje dużo możliwości odnośnie poszerzania horyzontów, a obawiam, że część osób, które mogłyby zaproponować również coś ciekawego do hyde parku w ogóle nie zagląda :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.