Jump to content
Adrian

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Adrianie, nie rozwinę, bo to mogłoby doprowadzić do kłótni, a ja teraz mam inne rzeczy na głowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrianie' date=' nie rozwinę, bo to mogłoby doprowadzić do kłótni, a ja teraz mam inne rzeczy na głowie. [/quote']

Zarzut niepodparty żadnymi argumentami zazwyczaj doprowadza do kłótni, bo jest odbierany jako atak. Nie znając żadnych szczegółów nie mogę się w ogóle ustosunkować do Twojego posta. Nie zdarzyło mi się jeszcze kłócić w przypadku, gdy ktoś mówi konkretnie i wprost, o co mu chodzi. Skoro zaczęłaś temat to wypada skończyć, dlatego mimo wszystko proszę Cię o rozwinięcie swojej tezy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Adrianie, skoro aż tak bardzo chcesz wysłuchiwać moich skarg, to pod koniec tygodnia spodziewaj się prywatnej wiadomości ode mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dosyć tego tematu. Chciałem tylko dobrze dla nas wszystkich, ograniczając częstotliwość zmieniania czegoś, co - jak powiedziała Akdyde - jest naszą forumową wizytówką. Zmieniajcie je sobie nawet co pół godziny - jest mi to już obojętne. Róbcie bałagan, wstawiajcie sobie po dziesięć wirujących i skaczących sygnatur.

 

Jestem tu dla Nightwisha, nie dla waszych idiotycznych sprzeczek.

 

OFICJALNIE ZAMYKAM TEMAT AWATARÓW, SYGNATUR ITP.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uwaga do chatu: NIKOGO NIE MA. Skoro już nie ma Pogadalni' date=' to właźcie ludzie ;_; [/quote']

We wakacje ludzie mieli więcej czasu. Widać to też po statystykach nowych postów/wątków. Dyskusje nieco ucichły, ale pewnie jak się rozluźni atmosfera to będzie lepiej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga do chatu: NIKOGO NIE MA. Skoro już nie ma Pogadalni, to właźcie ludzie ;_;

 

No bo mi nie działa... ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja taką propozycję mam.

Nie myśleliście nad zmianą wyglądu strony?

Np. jakieś dwie wersje wyglądu. Jedna w okresie zimowym, a druga w letnim. Albo jakaś wersja świąteczna.

Na początku byłoby trochę z tym roboty, ale jaki efekt!

Nie chodzi mi o drastyczne zmiany, tylko kolory czy coś.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram. Byłoby calkiem przyjemnie wejść w okresie świątecznym na DE i zobaczyć np. Marco w czapce Mikołaja gdzieś z boku ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, widywałam takie motywy jak np. prezenty, bombki albo żółte kurczaczki i pisanki gdzieś w pobliżu banneru. A na "tle" strony laseczki cukrowe, pierniczki, "nadpalone" tło, nadgryzione pierniczki i napis "Admin tu był", długie cukierko-niewiadomo-co sprzed kilku lat jako zastępstwo pierniczków, nietoperki na Halloween... I tak dalej, i tak dalej. Fajne są takie bajery, cieszą oko ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam prośbę - gdy wstawiacie obrazki w postach to wybierajcie te małych rozmiarów, a gdy się nie da to spróbujcie je zmniejszyć i wstawić jako załącznik, bo gdy wstawicie dużą grafikę z linku, to ładuje się ona jako gigant a dopiero później strona informuje, iż obrazek jest za duży i należy kliknąć aby go otworzyć.

 

Nie posiadam szybkiego Internetu i otwieranie takiej strony jest mordęgą - nic się nie da przeczytać, bo ładuje się "godżilla" która co chwilę przesuwa stronę w dół.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja taką propozycję mam.

Nie myśleliście nad zmianą wyglądu strony?

Np. jakieś dwie wersje wyglądu. Jedna w okresie zimowym, a druga w letnim. Albo jakaś wersja świąteczna.

Na początku byłoby trochę z tym roboty, ale jaki efekt!

Nie chodzi mi o drastyczne zmiany, tylko kolory czy coś.

 

Modły zostały wysłuchane! :) Jeśli ktoś nie widzi magii świątecznej zimy, zaleca się użycia kombinacji klawiszy CTRL+F5 celem odświeżenia pamięci podręcznej przeglądarki. Enjoy!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeju, jak pięknie tu u nas ♥ Przynajmniej na DE mamy prawdziwie białe święta ♥ Dzięki, Tato! :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej jak ładnie ♥. Wygląd będzie zmieniany na każdą porę roku?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaawwww ♥ Kocham nasz nowy wygląd, jest przepiękny!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że Wam się podoba. ;)

 

Ojej jak ładnie ♥. Wygląd będzie zmieniany na każdą porę roku?

Zimowy klimat pasuje do kolorystyki naszej strony i do samego NW. Z żywą, wiosenną kolorystyką i ciepłymi barwami jesieni i lata pewnie będzie problem. Myślę, że do tego czasu uda nam się wspólnie coś wymyślić. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam z tym wyglądem skojarzenie z Oceanborn :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimowo i pięknie ♥

Dobrze, bo u mnie tylko deszcz, wiatr, grad... halucynacji z głodu brakuje... :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ślicznie jest :))

Przydałby się jeszcze ten bałwan z okładki The Score :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.