Jump to content
beatag60

Nasz image

Recommended Posts

Do czego to się człowiek może dokopać, wpisując "long haired guys" w googlach... :3

 

Do jeszcze lepszych rzeczy można się dokopać, kiedy się wpisze to samo w Tumblra :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzę to :> Akurat tego kolesia znalazłam na jakimś blogu z kudłatymi (kiedyś już na nim byłam), który wyskoczył mi po wpisaniu wspomnianej frazy w gugiela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka śliczna. ♥ Joasiowa. ♥ I droga. ;_;

 

Mamo, Fik Ci kupi. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda całkiem, całkiem... ale ma ohydny kolor. Ależ ja nie cierpię tych pistacjowych, pastelowych barw, które są teraz w modzie. Na sam widok jest mi jakoś mdło. :huh:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sukienka ładna, tylko właśnie ten kolor...

 

W innym kolorze jak najbardziej :) Miałam ją kupić na studniówkę (wtedy była dość przeceniona ), ale w końcu nie kupiłam.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ladna sukienka, co do koloru to jest niezly, bo duzo zalezy od tego co do kogo pasuje. Mnie bardzo podoba się czarny, ale wygladam fatalnie w tym kolorze i zmniejszylam ilosc ubran w takim kolorze. Nie o tym chcialam Wam napisać.

Wybralam sie do Hot Topic i troche sie zawiodlam. Ten sklep jest niemal taki jak nasze metalshopy, mozna w nim dostac ubrania zwiazane ze znanymi zespolami i filmami. Niestety ceny sa nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do dosc niskiej jakosci materialu. W moim przypadku zakupy zakonczyly sie na jednej uroczej koszulce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słynne Marimekko:

mari2.jpg

Podoba mi się ostatnia sukienka, ale bez tych butów. Nie chodzę w sukienkach - wolę spodnie, ale od święta mogłabym się wystroić :)

mari1.jpg

Tu podoba mi się bluzka druga i trzecia ( licząc od lewej do prawej). Kupiłabym, ale muszą być drogie :(

Najbardziej chciałabym mieć coś w ten wzór - unikko:

images?q=tbn:ANd9GcR_ISNiP2j7WTId79XvP_61Adj6skYnfgZcstRD-dX3gS9M7u3cwQ

Tu wersja niebieska, ale są i w innych kolorach.

Może w przyszłym roku ( jak się uda) kupię coś z tej serii :3


W ogóle lubię motywy ludowe na ubraniach. Dzisiaj byłam w Kamionce ( Garncarska Wioska) na jarmarku i byli tam goście z Ukrainy i mieli ładne bluzki z ludowymi wzorami. Niestety zdjęcia nie zrobiłam bo siadła mi bateria w aparacie - chyba muszę kupić nową baterię :(

 

No, ale te trampki muszę sobie kupić:

images?q=tbn:ANd9GcQAXkrOPipu-CO4D-T14F07KwPMDZOxrFY8Em69o1xb4staAvRc

i taki samochód:

images?q=tbn:ANd9GcQ80ZgbfdJ5vhGnGGIJetWN7e0BakDeDMkF_uCwNpXrRasI3HBWHw

I jeszcze mnóstwo innych rzeczy w fińskie (i nie tylko) wzorki.

Taki samochód łatwo znaleźć na parkingu.

No, dobra już was nie zasypuje zdjęciami, już chyba do wszystkich dotarło, że mam świra punkcie (ludowego i nie tylko ) wzornictwa :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymf, od razu mi się to skojarzyło z elfickim wisiorkiem Arweny z Władcy Pierścieni. :)

Stojak_na_wisiorek_Arweny-Lord_of_the_Rings_Display_for_the_Evenstar_Pendant_nob9551.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Styl :3 Gotycki, subkultura gotycka jest moim oczkiem w głowie. :3 Kocham suknie, obroże, krzyże itp. Moją największą inspiracją co do strojów jest Anja Orthodox, większość moich stylizacji jest inspirowana nią. :3 Jednak gdy nie mam ochoty malować się i wciskać w suknie. Wkładam bojówki, glany i wielkie koszulki z zespołami. :3 Czasami też można mnie spotkać kiedy chodzę przebrana za wikinga po centrum Torunia. :3

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasami też można mnie spotkać kiedy chodzę przebrana za wikinga po centrum Torunia. :3

Haha, chciałabym to zobaczyć :D Pokażesz nam się w takim przebraniu? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasami też można mnie spotkać kiedy chodzę przebrana za wikinga po centrum Torunia. :3

A topór gdzie trzymasz? Bo chyba nie tak na widoku. Ludzie by się zgorszyli :devil:

 

Jak będziesz mieć jakąś fotkę w takim wdzianku, to wrzuć. Będzie wikińska samolubka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście jak będę coś mieć to wrzucę, co do toporu. Niech ludzie się gorszą noszę go na widoku. :3 Ja nawet jak chodzę ubrana normalnie (oczywiście według mnie) to i tak jestem główną atrakcją ulic Torunia. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam styl mieszany. Nie ubieram się na goth, lecz taki styl mi się podoba. Noszenie gorsetów itd nie jest mi wskazane na mój stan zdrowia. Ubieram się na czarno, ale w mojej szafie są też inne kolory. Lubię ciemne sukienki, w które się ubieram okazyjnie. Uwielbiam chodzić w koszulkach z WOŚP, które wiele dla mnie znaczą. Nie muszę chyba wspominać o koszulkach z ulubipnymi zespołami. Zakochałam sie w stylu rockowym, a raczej w kurtkach ramoneskach. W tym roku uzbierałam pieniądze i zakupiłam to cudo. Mam nadzieję, że przechodzę je lata. :)

Nie jestem gothem, ale możemy powiedzieć, że metalheadem. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę że nie tylko ja mam mieszany styl. :3 Ja momentami jak na siebie patrzę to już nie wiem. Czy ja got, czy metal czy może wiking. xD Wszystko zależy od chęci i warunków pogodowych. Nie polecam gorsetów i glanów w lato. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od chęci i warunków pogodowych. Nie polecam gorsetów i glanów w lato. xD

 

Ja w lecie w ogóle nie polecam czerni. W lecie jestem metalem w ukryciu :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakochałam sie w stylu rockowym, a raczej w kurtkach ramoneskach. W tym roku uzbierałam pieniądze i zakupiłam to cudo.

 

Miłość od pierwszego włożenia :) . Uwielbiam ramoneski ♥ Posiadam dwie , jedną czarną , a drugą ciemno niebieską . W ogóle kupiłam je przez totalny przypadek , ale uwielbiam je , choć mają jak na razie niecałe 3 miesiące .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakochałam sie w stylu rockowym, a raczej w kurtkach ramoneskach. W tym roku uzbierałam pieniądze i zakupiłam to cudo.

 

Miłość od pierwszego włożenia :) . Uwielbiam ramoneski ♥ Posiadam dwie , jedną czarną , a drugą ciemno niebieską . W o

góle kupiłam je przez totalny przypadek , ale uwielbiam je , choć mają jak na razie niecałe 3 miesiące .

Uwielbiam zapach mojej ramoneski :D Wiem jestem dziwna, ale w ten sposób można odróżnić prawdziwą skórę od sztucznej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od chęci i warunków pogodowych. Nie polecam gorsetów i glanów w lato. xD

 

Ja w lecie w ogóle nie polecam czerni. W lecie jestem metalem w ukryciu :>

 

 

A ja trzymam się jakoś i w lato jestem metalem tylko bez glanów. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pochwale się moją koncertową koszulką ,którą zaprojektowałem specjalnie na koncert Tarji w Krakowie na którym byłem

Przód

25uphzm.jpg

Tył

213fbxw.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudna koszulka Pawełku:) Świetny pomysł, żeby podkreślic fanowanie Tarji- gratuluje:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swietna jest! :) bardzo dobry pomysl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.