Jump to content
beatag60

Nasz image

Recommended Posts

ReStyle ogólnie ma ładne rzeczy. Tylko niestety przy takich cenach oferowany przez nich towar jest BARDZO słabej jakości... Co prawda tylko raz korzystałam z ich usług, ale ten raz wystarczył. Więcej nie skorzystam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja mam koszulkę z restyle od dawna i dobrze się trzyma. W prawdzie nie chodzę w niej za często, ale tak czy inaczej wydaje się być wysokiej jakości. Evi, może tylko trafił Ci się stały egzemplarz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up: śliczna jest *.* Może sobie taką sprawię...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja mam koszulkę z restyle od dawna i dobrze się trzyma. W prawdzie nie chodzę w niej za często, ale tak czy inaczej wydaje się być wysokiej jakości. Evi, może tylko trafił Ci się stały egzemplarz?

 

Nope, też kupowałam parę razy w Restyle i jakość była bardzo słaba. Koszulkom i rękawiczkom nie mam nic do zarzucenia, ale bardzo nie polecam kupować tam toreb i biżuterii. Szczególnie biżuteria jest straszna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja mam koszulkę z restyle od dawna i dobrze się trzyma. W prawdzie nie chodzę w niej za często, ale tak czy inaczej wydaje się być wysokiej jakości. Evi, może tylko trafił Ci się stały egzemplarz?

 

Nope, też kupowałam parę razy w Restyle i jakość była bardzo słaba. Koszulkom i rękawiczkom nie mam nic do zarzucenia, ale bardzo nie polecam kupować tam toreb i biżuterii. Szczególnie biżuteria jest straszna...

 

Dokładnie! To samo tyczy się parasolek... Akurat koszulek nie kupuję w sklepach internetowych, to część garderoby, którą MUSZĘ przymierzyć przed zakupem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to widocznie mi się trafiła ta dobra jakościowo :P.

 

 

A znacie może jakieś inne sklepy internetowe gdzie można kupić podobne koszulki, jeśli chodzi o tematykę, bo w Restyle mają naprawdę fajne wzory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Restyle ma fajne wzory, ale kiepską jakość. Widziałam jeszcze fajne koszulki na glovestar, chociaż trzeba przebierać w masie różnorodnych gadżetów dla 'mHrocznych' tak bardzo, że aż nie, gimnazjalistów.

Bardzo mi się podoba ich koszulka 'occult', ale nie wiem jak to u nich z jakością, bo nigdy nie zamawiałam.

http://glovestar.pl/k44,dziewczyny-koszulki.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glovestar też kojarzę, ale nienawidzę dekoltów pod samą szyję, więc koszulki od nich mi nie pasują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi też raz się przejechałam. Przepłaciłam u nich za torebkę, która na zdjęciach wyglądała ładnie i solidnie, a w rzeczywistości była strasznym bublem, wartym nie więcej niż 15zł....Natomiast podkoszulki mają w porządku. Mam od nich dwa: jeden z kotem, a drugi z Edgarem. Są z dobrego materiału i nadruki długo się trzymają. Jestem z nich zadowolona :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu takiej w Polsce nie ma. :(

 

10171840_778161212201925_6584761877514224615_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, imo nie jest za ładna. Wolę taką zwykłą, z okładką Im ale na czarnym tle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheh, zauważyłem, że ja to jedyne bezguście na forum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj tam od razu bezguście. Po prostu Ci się podoba, a mi nie. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin, każdy lubi coś innego. I dobrze. Byłoby szaro i nudno, gdyby każdemu podobało się to samo! Ważne, żeby pozostać sobą, a nie podążać ślepo za tłumem ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robię prezentację z angielskiego (o Finlandii ♥) i wpadłam na takie coś:

482338391v9_480x480_Front_Color-Black.jpg

tshirt_got_metal.jpg?side=ModelFront&height=225&width=225

Nosiłabym. ♥ Zwłaszcza tę drugą.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To drugie to koszulka strony metalfromfinland.com :)

A jeśli chodzi o koszulki okołometalowe, to wolę koszulę Angeli, z AE (Alissa też teraz takie nosi, widziałam na instagramie). Pure F.cking Metal!

001-223-015.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się ta pierwsza z WTF - trochę inaczej rozwinęłam ten skrót a potem przeczytałam napis pod spodem :D Tylko zdaje się, że to męska koszulka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się ta pierwsza z WTF - trochę inaczej rozwinęłam ten skrót a potem przeczytałam napis pod spodem :D Tylko zdaje się, że to męska koszulka.

 

Tego typu koszulki ZAWSZE kupuję męskie! Bo zawsze mogę ją później założyć na bluzę. A tak, imo, prezentują się świetnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tumblr_n5ouew2cPL1regrvvo1_500.jpg

Ta koszulka jest świetna, nosiłabym :happy:

Do czego to się człowiek może dokopać, wpisując "long haired guys" w googlach... :3

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.