Jump to content
beatag60

Nasz image

Recommended Posts

Hm, pomysł nawet ciekawy, ale legginsy same w sobie wyglądają dość okropnie - przynajmniej moim zdaniem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze, może mi się podobają, ale nie do wszystkiego ubrałabym to. Takie legginsy to praktycznie do niczego by nie pasowały.

Podpisuję się pod tym, co napisała Paula. Legginsy są okropne, jak można w tym chodzić na co dzień?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam uwielbiam kobiety w legginsach, ale jak ma tyłek zakryty coś w tym stylu. :)

 

0000ZMQ1U7EFYM77-C0-F3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legginsy bardzo ładnie wyglądają! Sama bym częściej chodziła, gdybym miała odpowiednio długie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dużo chodzę w legginsach. Zwłaszcza, że mam deficyt spodni. Moje jedyne rurki się porwały jakiś czas temu, smutek ;-;

Ostatnio dostałam od siostry takie w czarno-białe pasy, co prawda pionowe, a nie poziome, czyli takie, na jakich punkcie mam fisia (pasiaste rajstopy ♥ pończochy ♥ legginsy ♥), ale i tak są świetne. Fajnie komponują się z glanami :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam lubię legginsy (chociaż przy mojej tuszy wyglądają raczej idiotycznie, więc rzadko noszę), po prostu te mi się nie podobają. ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fakt, te nie są najładniejsze. Imo lepiej by wyglądały, gdyby nie były takie błyszczące, ze śliskiego materiału. I gdyby były odrobinę ciemniejsze. Poza tym jakoś mi tył nie leży, jest taki trochę pustawy w porównaniu z przodem. Może jakby tę mapę trochę inaczej na nich "rozłożyć"... Bo pomysł jest nawet fajny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosiłabym te leginsy. Chociaż pewnie już jestem do nich za stara, whatever. Widziałam kiedyś dziewczynę, która je nosiła i dobrze pasowały do zwykłej tuniki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mila pionowe pasy na leginsach ,to leginsy w stylu basisty Iron Maiden Harrisa

 

a o to dowód

2249305_orig.jpg

 

jeszcze nosi podobne z szerszymi pasami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubię koszule w kratę ;) może niekoniecznie taki krój, ale jestem na tak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam koszule w kratę!!! Chyba pierwsze co jak wchodzę do sklepu to patrzę na nie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie mnie zjecie, ale ja nie lubię takich koszul. Jedyna koszula jaką mogę na siebie założyć, to biała z długimi rękawami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja kocham koszule. Te w kratę średnio (chociaż czasem, kiedy mi się nie chce myśleć co na siebie założyć, to wyciągam z szafy strój drwala - dżinsy, biały t shirt i koszula w kratę :)), bardziej wolę zwykłe, męskie codzienne ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

koszule w kratę są super ,po domu często chodzę w niebieskiej flaneli w kratę

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zależy od tego, kto je nosi i jaki krój. Akuratnie noszą je modne chłopaczki w buraczanych rurkach i to trochę rujnuje mi postrzeganie, bo za współczesną modą męską kreowaną przez jakieś H&M'y nie przepadam. Sama lubię nosić męskie, za duże koszule, w tym te w kratę (oczywiście nie w każdą kratę - w taką, jaka nie kojarzy mi się zbytnio z: drwalem, prostym chłopem, informatykiem, albo lalusiem) i to, czy podobałyby mi się noszone przez faceta zależy od tego jaki to człowiek (lubię go?), jaki to krój koszuli i wzór kraty.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem wielkim fanem takich koszul. Mam niestety dwie koszule, ale zamierzam powiększyć garderobę takimi koszulami. :D

Zaprezentuje moje:

 

10p8zty.jpg

 

Tą niestety mało widać...

14mfju1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja szafa to w lwiej części koszule, ale szczerze pisząc nie do końca przekonują mnie propozycje Nymph z poprzedniej strony. Właściwie to mógłbym się podpisać pod postem Tai. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian

Takie koszule podobają mi się u kobiet : D U mężczyzn trochę inne.

 

Ares

Haha mam bardzo podobną niebieską koszulę. W sumie to drugą też, tylko bardziej różową XD

 

edit.

 

tumblr_mlze2dSHUX1r3hbd2o1_500.jpg

Świetne spodenki :D ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to tak: oryginalne i hm... praktyczne, tylko czy na pewno stabilne?za to drugie na pewno:)

47355266_bro.jpg.b898eca7342508092b9ecafda434944b.jpg

buciki.jpg.76eee4cfefb73f07fe28542f97d5e0db.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.