Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

Oooo, ktoś ogląda American Horror Story :D. 1 sezon był świetny, 2 też dobry, ale do 3 się za bardzo przekonać nie mogę. Nie jest źle, ale jakoś dla mnie za mało się dzieje i sama fabuła jest trochę gorsza od poprzednich serii. Ale tak czy inaczej uwielbiam ♥.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No 3 trochę nie trzyma poziomu, jakaś za grzeczna dla mnie...

Ale do końca dotrwam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"The Tomorrow People" oglądam.

Nie wiem jak ja pogodzę oglądanie na bierząco 2873 seriali, praktyki, zajęcia i zaliczenia xDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

American Horror Story bardzo mi się podobało :) Na razie nie oglądam 3 sezonu, czekam aż będzie więcej odcinków, uwielbiam oglądanie jednego po drugim :P najlepiej cały sezon w 2-3 dni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W The Walking Dead jest już połowa sezonu i następne odcinki będą dopiero w lutym. Odcinek z niedzieli jest jednym z najlepszych. Tyle akcji, tyle śmierci, tyle zombie i czołg ♥.

 

 

Skończyli zdjęcia do 4 sezonu Gry o Tron i będą to montować do kwietnia, masakra... Czekam na trailer :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już po czołgu :P a taki potencjał zabawka miała....:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety, ale Daryl nie miał wyścia ;). Pozatym znowu się wszyscy rozdzielili i to mnie najbardziej wnerwia.

 

Ciekawi mnie co z Carol, bo dalej się nie pojawiła... I czy to z Juddith to napewno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To był ostatni odcinek TWD? ; o Kolejne dopiero ww lutym?

W ogóle ostatni odcinek był okropny, nie wiem, czy oglądać dalej. ALE PRZYNAJMNIEJ GUBERNATOR JUŻ NIE ŻYJE -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę że Carol powróci, Juddith myślę że żyje ;)

A dlaczego okropny, genialnie zrobiony, wiadomo było że musi coś się stać, bo to mieszkanie w więzieniu za długo trwało ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba aż za dużo się działo. Tyle ważnych osób zabito.

Co do Juddith, też mam takie przeczucie, ale nie wiadomo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy ważnych, w sumie w tym serialu nie ma ważnych, każdy jest zastępowany przez kogoś nowego.

Na tym polega tamten świat ;)

Dzisiaj ostatni odcinek The Blacklist :( i to mnie smuci bardziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio po cudownej lekturze "Mistrza i Małgorzaty" obejrzałam z ciekawości serial rosyjski z 2005; ekranizację tejże powieści Bułhakowa. Nie było to złe. Może nieco rozmijało się z moją wizją miejscami, może kilka rzeczy przeinaczyli, ale w sumie... nie było źle i nawet się wciągnęłam. 7/10

:-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio po cudownej lekturze "Mistrza i Małgorzaty" obejrzałam z ciekawości serial rosyjski z 2005; ekranizację tejże powieści Bułhakowa. Nie było to złe. Może nieco rozmijało się z moją wizją miejscami, może kilka rzeczy przeinaczyli, ale w sumie... nie było źle i nawet się wciągnęłam. 7/10

:-D

 

Zachęcam do oglądnięcia polskiej wersji, moim zdaniem dużo lepszej, z 1988 r. (miniserial, 4 odcinki) ;)

http://www.filmweb.pl/serial/Mistrz+i+Ma%C5%82gorzata-1988-7762

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako fan for life Mistrza i Małgorzaty oglądałam ten rosyjski serial, ale poległam po 3 odcinku... To było strasznie rozwlekłe. Przecież tam były dialogi prosto z książki...

 

Evi, gdzie można obejrzeć ten miniserial?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kinomaniak.tv powinno to być ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Xene na kinomaniaku oglądam polecam z niego oglądać, gdyż jest bez limitu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj czasami jest zbyt dużo oglądających i wtedy można tylko z limitem. Ale fakt, super strona do oglądania, sama głównie z niej korzystam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostały mi 4 odcinki do końca Breaking Bad. Czuję, że moje życie się kończy... Potem trzeba będzie zacząć się uczyć do matury... ;

Share this post


Link to post
Share on other sites
To będzie trzeci sezon Miecza Prawdy ?

COO? Była co prawda kampania SOS (Save Our Seeker) ale chyba już definitywnie miało nie być 3 sezonu..

Wygląda mi ewidentnie na fanowski filmik - zlepek z różnych filmów i urywki z 1 i 2 sezonu Miecza. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sanctuary - po porostu fajowe :D na siłę to zakończyli, ale mają zarąbiste sountrack-i.

Musicalowy odcinek ♥ ♥ ♥ No i szacun za zrobienie całości na zielonym tle :D Kocham Sanctuary, jedenz najlepszych seriali. Chcoiaż nie powala efektami specjalnymi to ma w sobie to coś :D Wielbię Henry'ego XD

 

Once upon a time - jest zarąbiste, kocham, nie jest to taki serial jak te kamelotowe. Faktem jest, że ludzie tu słabo nad sobą panują, ale mnie w tym jednak to nie razi, nie zauważam tego tak bardzo.

 

Właśnie kestem po najnowszym odcinku, kocham Redż ♥

 

Jak można to dodam kilka kreskówek: Amazing Spider-man, Ultimate Spider-man, Batman: The Brave and the Bold, Justice League, Justice League Unlimited, The Avengers: Earth's Mightiest Heroes, Young Justice.

Młodzi tytani - dosyć słaba seria

Serie Ben 10 - takie sobie

Jeszcze pewnie obejrzę wiele kreskówek :D

 

A mi było wstyd. że oglądam" bajki"! Teraz Avengers, Avengers Potęga i moc , Iron man - obrońca dobra... a na ogół to oglądam wszystko co mi wpadnie w ręce o superbohaterach. Kocham Marvel ♥ ♥ ♥

 

 

 

 

dżizes jak ja kocham Marvel....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będziecie się śmiać, ale wciągnąłem się w "wawe non stop" wcale nie jest to złe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.