Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

annaif - pamiętam Dwa Światy! Też zawsze czekałam na nowy odcinek :) A jakoś chyba rok temu znalazłam to gdzieś na torrentach (oba sezony), ściągnęłam i oglądałam jeden odcinek za drugim. So much nostalgia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja teraz odlecialamm...

Na Yt znalazłam serial Paloma, Luz Maria tez gdzieś krąży. Co następne, Power Rangers?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ejjj... co chcesz od Power Rangers? To też oglądałam jak byłam gówniarą xD Za tymi wenezuelskimi/brazylijskimi serialami nie przepadałam nigdy, chociaż Zbuntowany Anioł był fajny. I pamiętam, że na Paulinę też był "szał" u mnie w szkole xD wszystkie dziewczyny to oglądały, trzeba było być na czasie :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Power Rangers to moje dzieciństwo ♥ Zbuntowany anioł też zresztą :D Oglądało się też Czarodziejki z księżyca, c'nie? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jaha!:)

 

Power Rangers to wspaniały serial. Na zajęciach z aktorstwa powinien być puszczany aby pokazać jak nie h grać ;) ale za lebka się jaralismy TRANSFORMACJA!

Te brazylijskie seriale są nie gorsze pod względem drewnianej gry ale trzeba jedno przyznac: jak obejrzysz pierwsze 3 odcinki i ostatni to wiesz o co chodzi :)

 

Przyznać się kto oglądał Mode na sukces?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jaha!:)

 

Power Rangers to wspaniały serial. Na zajęciach z aktorstwa powinien być puszczany aby pokazać jak nie h grać ;) ale za lebka się jaralismy TRANSFORMACJA!

Te brazylijskie seriale są nie gorsze pod względem drewnianej gry ale trzeba jedno przyznac: jak obejrzysz pierwsze 3 odcinki i ostatni to wiesz o co chodzi :)

 

Przyznać się kto oglądał Mode na sukces?;)

 

Mody na sukces widziałam DOSŁOWNIE dwa odcinki. Jak kiedyś byłyśmy ze znajomymi na takim zadupiu, że tylko TVP1 i 2 odbierało. I akurat jak włączyłyśmy TV to była Moda na Sukces.

Jill - Ja uwielbiam Sailor Moon! Widziałam wszystkie seria po kilka razy (200 odcinków, LOL) + wszystkie odcinki extra, filmy... Nawet próbowałam oglądać tą serię z aktorami, ale nie dałam rady. Mam wszystkie tomy mangi ♥ a tak btw - ponoć mają odnowić SM i puszczać od nowa. W tym lub przyszłym roku ;) A Gorzką Zemstę też oglądałam xD już zapomniałam o tym hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałam, że była wersja SM z aktorami. Też lubiłam oglądać "Czarodziejkę z księżyca", ale chyba nie widziałam wszystkich serii.

"Modę na sukces" kiedyś oglądałam bo myślałam, że to serial i że się kiedyś skończy. Telenowel nie lubię, ale u mnie w domu je oglądali więc trochę kojarzę. Była kiedyś telenowela o Palomie ( taka dziewczyna)- wszyscy to chyba oglądali ( ja nie) nawet starsi panowie, którzy bardzo to przeżywali i dyskutowali o tym na przystanku ( a myślałam, że tylko moje koleżanki i ogólnie kobiety oglądają takie rzeczy). Dla mnie to była męczarnia- wszędzie tylko telenowele.

Oglądałam też "Ziemię 2 " http://www.youtube.com/watch?v=GhHjmtvI9NM - teraz nie wiem czy bym oglądała to, kiedyś to było dla mnie coś nowego, ciekawego, a teraz to tylko serial z przeszłości ( ewentualnie rzuciłabym na niego okiem, tak przez sentyment).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj odpaliłam na YT "Luz Marię", a mój chłop z łazienki zawodzi: nie no, litooościiii... Nie no, przeginasz teraz :D

 

Wyłączyłam ;)

 

Moda na sukces się NIGDY nie skończy.

 

Obadajcie na YT Modę na suknię, świetna parodia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ponoć mają odnowić SM i puszczać od nowa. W tym lub przyszłym roku ;) A Gorzką Zemstę też oglądałam xD już zapomniałam o tym hahaha

No coooś ty!! Świetnie! Kochalam tą bajkę ♥ Nie wiesz orzypadkiem na ktorym kanale? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jill - nie wiem czy w Polsce to będzie, robią to w Japonii, jako że jest to któraś tam rocznica :P ale obstawiam, że w Internetach będą odcinki z angielskimi napisami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polska zawsze taka poszkodowana... pozostaje nam śledzić sprawę i regularnie szukać info w internetach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz, łatwiej jest coś przetłumaczyć na angielski niż na polski ;) Pomyśl sbie jak przerąbane muszą mieć Węgrzy :)

 

Z seriali jeszcze wielbię:

HOUSE MD ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doktora House'a oglądałam i nawet bardzo lubiłam ten serial.Tak gdzieś do 5 sezonu? Później miałam wrażenie, że to wszystko tak na siłę ciągną. Oglądnęłam do końca, ale nie czerpałam z tego już takiej przyjemności. Raczej żeby odbębnić, jak już zaczęłam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałam podobnie. Obejrzałam całe cztery sezony, piątego nie skończyłam nawet, potem wyrywkowo jak trafiłam w TV i takie ważniejsze odcinki. Jakoś mnie znudziło. Szczególnie sezonz psychiatrykiem był nudny jak flaki z olejem, ale oglądałam bo akurat jakoś tak wypadło, że miałam wolne i nie miałam co robić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Az tak zdesperowana nidy nie bylam xDDD Ale olądałam "Gorzką Zemstę"...dwa razy.. i obejrzałabym raz jeszcze ♥ Ta telenowela pokazała i jak żyć xDDD

 

http://www.filmweb.pl/serial/Gorzka+zemsta-2003-194062#

 

 

kf_fnu0dioghkc7lv.jpg

 

ach, młodość...

 

Żeś mi, to przypomniałaś o tym pamiętam jak moja siostra, to oglądała i ja kątem oka czasem były takie sceny, że nie wyrabiałem ze śmiechu. Była w tym serialu piękna rudo włosa kryminalistka. A przyznam, że zapomniałem, że coś takiego było twój post mi o tym przypomniał. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rudowlosa kryminalistka? Nie pamiętam nic takiego... pamiętasz coś więcej o niej? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rudowlosa kryminalistka? Nie pamiętam nic takiego... pamiętasz coś więcej o niej? :D

 

O nią mi chodziło. pomyliłem się miała czerwone włosy. A po za nią, to nic takiego chyba nie oglądałem tego tak co odcinek. :)

 

129vt.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A faktyyyycznie! Zapomniałam o niej! Kto to w ogole byl? Pamiętam, ze chyba w Juanie była tak szaleńczo zakochana, potem na samym końcu serialu byl motyw z jakimś lasem czy bagnem... i ona ich tam porwała... wszystkich? Kurcze już nie pamiętam, naprawdę muszę znow obejrzeć ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie pamiętam tylko pamiętam, że ją ruchome pisaki w lesie wciągnęły. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To były bagna! Ona porwała którąś z tych dziewczyn chyba :P To już były ostatnie odcinki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie rozwaliła Aśka, miała jechać w prawo i miała kierunek włączony prawy, a dała gaz do dech i w pojechałą w lewo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo nie lubiłam tego pana instruktora. Imo był strasznie nieprofesjonalny... Ale taki się sprzedawał. Bo chamy i prostaki najlepiej się sprzedają. Nie wiem skąd oni brali tych ludzi, każdy jeden jak miał na rondzie skręcić w lewo to jechał pod prąd... Obstawiam, że to wszystko było ustawiane, bo nie chce mi się wierzyć, żeby tylu niedouczonych (bo nie chcę używać gorszych słów) ludzi miało prawo jazdy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.