Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

Jaimie to też bardzo interesująca postać i spodobał mi się już od pierwszego odcinka, lubię takich bohaterów, którzy przechodzą wewnętrzną przemianę. Mam nadzieję, że to się rozwinie w dobrym kierunku :D Jon to jest jednak moja miłość platoniczna numer 234545342. Ma w sobie to coś... taką niewinność, wzbudza współczucie, aż trzeba go kochać!

 

A jeśli chodzi o Radcliffe'a, to lubiłam go jako dzieciaka w HP. Potem już mnie denerwował i robi to nadal. W "Kobiecie w czerni" grał tak okropnie, że myślałam, że nie dotrwam do końca o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak można tyle seriali na raz oglądać?! xD

To Arrow brzmi interesująco, może kiedyś się za to zabiorę : )

Lista seriali, które ja aktualnie oglądam:

 

1. Supernatural (Nie z tego świata) - uwielbiam ten serial, w którym dwaj bardzo przystojni bracia zmagają się z nadnaturalnymi problemami tego świata: demony, anioły, Lucyfer, wampiry i różne dziwadła : D Bardzo polecam. Serial zaczyna się rozkręcać tak w 3/4 sezonie.

 

2. The Walking Dead - na świecie wybuchła epidemia ZOMBIE : D może brzmi to prymitywnie, ale to na prawde ciekawy serial. Co poniedziałek wychodzi premiera nowego odcinka.

 

3. Skins - z jednej strony wieczne melanże, a z drugiej ukazanie problemów nastolatków w życiu, rodzinie, miłości : )

 

Aktualnie tylko te 3. Nie lubię oglądać wiele na raz : D

 

Z seriali obejrzanych:

 

1. Dr House - mało kto nie zna. Serial o geniuszu jakim jest doktor Gregory i o Jego ekipie. Końcówka serialu mnie trochę zdziwiła i zasmuciła.

 

2. The Mentalist - człowiek, który szuka zemsty na seryjnym zabójcy 'Red Johnie', który zabił mu rodzinę. Wstąpił do policji jako konsultant. Ma on nietypowe zdolności, które ułatwiają mu rozwiązywanie spraw.

 

3. 13 posterunek - bardzi dobry, Polski serial komediowy, który często poprawia mi humor : D

 

Wiele mam jeszcze obejrzanych seriali. Może z czasem jeszcze o nich napiszę ; )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym ja miała wypisać wszystkie obejrzane seriale, to siedziałabym całą noc nad kompletowaniem tej listy xD

 

The Walking Dead - na świecie wybuchła epidemia ZOMBIE : D może brzmi to prymitywnie, ale to na prawde ciekawy serial. Co poniedziałek wychodzi premiera nowego odcinka.

 

Wyjaśni mi ktoś fenomen TWD?

Dla mnie to bardzo przeciętny serial i nie mam pojęcia czym się tu jarają fani xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z seriali śledzę jedynie Once upon a time, South Park i Family Guy.

Futurama się skończyła, House również.

Once upon a time in wonderland nie trafiło do mnie.

Gry o tron, Braking bad nigdy nie oglądałem, za to całe internety opierają się na tych 2ch serialach.

 

@Nymphetamine +1 za "Lucyfer" z dużej litery :)

@Sami, +1 za Daniela Radclifa, który do końca życia pozostanie Harrym Potterem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymf ten filmik z Supernatural z fb zachęcił mnie do ich obejrzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin cieszy mnie to ; )

Z czasem się idzie na prawdę wkręcić w ten serial :) Ja go uwielbiam i bardzo polecam. Jak zaczniesz oglądać, to czekam na relacje na priv : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedys ogladalem kilka sezonow Supernatural i wkreca xD

Do tego Zaklinacz Dusz, Charmed i wiele wiele innych.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj od rana miałam zagadkę życia. Szliśmy ze znajomymi na zajęcia i po drodze (nie wiem jak to się stało, po prostu tak jakoś dziwnie wyszło) zamiast rozmawiać, to śpiewaliśmy wszystko co mieliśmy do powiedzenia...przez co wyglądaliśmy pewnie na jakiś zapalonych studentów akademii muzycznej, ale to nam tylko pochlebialo xD

W pewnym momencie kumpela wpadła w taki idealny ton, który mi się od razu skojarzył z jakimś serialem, w którym został nagrany jeden odcinek w stylu musicalu. Pamiętałam tylko jedno słowo z jednej piosenki, miałam ją cały dzień w głowie i nie mogłam sobie przypomnieć z którego to serialu! Miałam też przeczucie, że ten musicalowy odcinek w ogóle nie pasował do klimatu serialu, ale był tak urzekający i cudownie wyszedł!

Męczyłam się z tym cały dzień (taka już jestem, że mi takie zagadki nie dają spokoju) i w końcu o godzinie 18.15 na ćwiczeniach z pedagogiki nie wytrzymałam i zrobiłam listę seriali, które juz obejrzałam. Nie pytajcie jaka długa ta lista była...

ale wreszcie sobie przypomniałam serial i konkretny odcinek :D Świętuje swoje małe zwycięstwo i oglądam jeszcze raz ♥ ♥ ♥

 

 

[video=youtube]

 

Jeju, już zapomniałam jaki ten serial jest genialny ♥333333

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś kolega powiedział, że mam kapelusz zupełnie jak Walt White z Breaking Bad. Sprawdziłam,kapelusz kropka w kropkę identyczny. I zaczęłam oglądać serial... To jest genialne! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda?! Reżyser Sanctuary powinien robić musicale! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektore momenty sa nudnawe, ale Not Abby jest super xD xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętacie to? Leciało to na Discovery;)

 

7199895.3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo jest takich programów o łowcach duchów itp. i zawsze jak latam po kanałach i trafię na takie coś to oglądam, więc możliwe, że widziałąm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pamiętam zawsze nie mogłem się piątku doczekać, bo o 22 zawsze leciały Duchy 2 odcinki zawsze, to oglądałem i ciary miałem po plecach. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej, pamiętam jak mi koleżanka o tym opowiadała dawno temu, ale nie oglądałam nigdy, w sumie nie wiem czemu. Może się bałam, może za późno leciało? : D

Szkoda trochę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uwielbiałem odcinek jak tą babkę nawiedziło świetna była :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego wszyscy z całej Gry o Tron kochają tylko Jona i ewentualnie Dany?

 

Nieeee!!! Tylko Jon i Arja ♥ ewentualnie Tyrion :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arja ♥ Kocham to cudowne dziecko♥

 

...a Jona wszyscy kochają nie bez powodu ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Jaime'a nikt nie kocha.. Oprócz Cersei, ale po piątej części ona tez już zaczyna mieć wątpliwości :>

 

Własnie oglądam Breaking Bad, trzeci sezon i to jest dokładnie jeden z tych seriali, które się nie nudzą. Dokładnie jak Gra o Tron czy Sherlock BBC. Trzeba bardzo silnej woli, żeby nie włączyć następnego odcinka. Szczerze polecam. Respect chemistry! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z Gry o Tron też uwielbiam Jona i Aryę :D. No i teraz po Tańcu ze Smokami tak mi smutno (co czytali wiedzą). Dany mnie niesamowicie wnerwia, na początku ją lubiłam, teraz nie. Tyrion jest świetny (tylko te jego upodobania do pewnej części kobiet -_-) i nawet jest książka z jego cytatami i życiowymi radami xD. Lubię jeszcze Petyra, Ygritte, Brienne i w sumie w każdym jest coś fajnego. A Jamie to jakoś tak dla mnie nie wie czego chce. Jest taki... dziwny.

 

A Breaking Bad wszyscy polecają, miałam się za to zabrać, ale czasu brak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy polecają BB, czyli coś musi w tym być... :)

W odcinku, który ostatnio oglądałam, główny bohater czytał "Leaves of Grass" Whitmana : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie "tylko": The Walking Dead, The Blacklist oraz American Horror Story

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.