Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

Nareszcie obejrzałam wszystkie dostępne odcinki Once Upon a Time. I zastanawiam się co dalej... Czy Once Upon a Time in Wonderland wiąże się jakoś z zwyczajnym OUaT ? Są Ci sami bohaterzy, zawiązujące się historie, itp? Bo inaczej czeka mnie Breaking Bad :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiąże te dwa seriale nic poza podobną nazwą i producentami XD Zreszta odradzam, nudny ten serial, nie podoba mi się już (a obejrzałam trzy odcinki tylko XD ). Polecam Sherlockusia, Castle, NCIS, Arrow, Agents of SHIELD i Sherlockusia.

No i koniecznie Sherlockusia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądam właśnie BBC Sherlocka po raz trzeci w ciągu czterech (?) dni. Dzisiaj kolejny odcinek, czyli jutro będzie w internetach! yay! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już obejrzałam wersję ENG. Cudowneeeeeeee ♥

(jak sie tylko napisy pojawią to oglądam drugi raz, bo teraz wypowiedzi Sherlocka są o wiele trudniejsze :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Własnie oglądam. I rozumiem sens, a nie o to tu chodzi. Czekam na napisy :))

Aha, zapomniałam dodać, że wpatrywanie się w Benedicta przez półtorej godziny i słuchanie jego brytyjskiego akcentu dobrze działa na moje samopoczucie ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam się brać za tego 'Sherlocka', ale patrząc na twarz tego gościa z Waszych avatarów jakoś mi się odechciało XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Once upon a time wymiata!! Natomiast spin-off "... in Wonderland" jest do bani. Czekam na dalszą część, zobaczymy co zła wiedźma ze wschodu narozrabia :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam się brać za tego 'Sherlocka', ale patrząc na twarz tego gościa z Waszych avatarów jakoś mi się odechciało XD

 

Kochanie, musisz się przełamać. Benedict może nie jest najprzystojniejszym facetem na świecie, ale chyba nie po to się ogląda filmy, prawda? Nie wiem czemu niektórzy się zrażają po zobaczeniu kilku sekund odcinka albo chociażby plakatu bo aktor grający główną rolę nie jest bogiem seksu i biznesu. Nymph, błagam nie bądź jedną z nich. Błagam.

Sherlock to jeden z najzajebistszych seriali jakie obejrzałam, a oglądam dużo ^^

 

 

Zresztą... bloody hell, Benedict jest słodki!!! Ma w sobie to coś.

Ja tam bym brała.

Tu i teraz.

I ten akcent

I płaszcz z podniesionym kołnierzem, mrr! Nic tylko brać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj przez przypadek włączyłem na Dżoana i jej przyjaciółki z Miami i boże jak coś takiego można oglądać..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj o 23.35 na Tv Puls Spartakus: Krew i piach. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kochanie, musisz się przełamać. Benedict może nie jest najprzystojniejszym facetem na świecie, ale chyba nie po to się ogląda filmy, prawda?

 

Zresztą... bloody hell, Benedict jest słodki!!! Ma w sobie to coś.

Ja tam bym brała.

Tu i teraz.

I ten akcent

I płaszcz z podniesionym kołnierzem, mrr! Nic tylko brać!

 

Benedict to nie jest gość 'od pierwszego wejrzenia", że tak powiem. Trzeba pooglądać, a jego fanem stajesz się z czasem. Przynajmniej ja tak miałam. I teraz jestem jego fanem numero uno.

Brałabym

I nie wypuszczałabym z łóżka.. :>

 

A płaszcz jest świetny. Taki sherlockowy ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Areszt łóżkowy u Sami. O__O

 

No cóż... :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też przez to przechodziłam :D Zakochałam się najpierw w akcencie, potem w zdolnościach aktorskich, tych ustach niezwykłych a później nawet w tym uśmieszku :D

Jest genialny. Chcę go ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami dzisiaj na MUNie:

Tylko Jill mnie rozumie...

Takie tam, wyznania Sherlockowe. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1484748_10151913590252734_2090334757_n.jpg

 

Ohohohohohohoho, czekam ♥. A pierwszy trailer serialu ma być w niedzielę.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam się brać za tego 'Sherlocka', ale patrząc na twarz tego gościa z Waszych avatarów jakoś mi się odechciało XD

 

Kochanie, musisz się przełamać. Benedict może nie jest najprzystojniejszym facetem na świecie, ale chyba nie po to się ogląda filmy, prawda? Nie wiem czemu niektórzy się zrażają po zobaczeniu kilku sekund odcinka albo chociażby plakatu bo aktor grający główną rolę nie jest bogiem seksu i biznesu. Nymph, błagam nie bądź jedną z nich. Błagam.

Sherlock to jeden z najzajebistszych seriali jakie obejrzałam, a oglądam dużo ^^

 

 

Niee, nie o to chodzi, po prostu ten facet mnie odstrasza haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale w serialu tego nie odczujesz, obiecuje :d Tak Cię wciągnie, że juz potem nie będziesz zwracała na to uwagi, aż w końcu go polubisz. No bo go sie nie da nie lubić :D Zrób to dla mnie i Sami, obejrzyj chociaż dwa pierwsze odcinki...plzzzzz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu w internecie będzie dzień później jak dodadzą polskie napisy xD.

 

No i nowy zwiastun, tym razem dobra jakość :D.

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jill, no to może się skusze, ale nie obecuje ;>

Poza tym kinomaniak ... wtf?! Ktoś mi powie o co chodzi? :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, skuś się :D

 

Co do kinomaniaka... teraz funkcjonuje pod inną nazwą: kinoman. kinoman.tv. Niby ci sami twórcy, baza jest jeszcze uzupełniana. Mam tylko nadzieję, że Sherlockuś będzie na czas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.