Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

Słyszałam spekulacje, że Mary. Ale im nie wierzę. To by nie miało sensu. Najważniejsze, że nie Sherlock (wiedziałabym, facebookowy fandom nie śpi :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałam wczoraj na żywo na BBC... powiem jedno... O KU***!!!

nie wytrzymam do następnego sezonu. Jakie emocje, jakie emocje! Trzęsły mi się ręce przez gdzine, nie mogłąm się ogarnąć. Końcówka mnie rozwaliła emocjonalnie i wybuchłam śmiechem ♥

Sami nie czekaj na tłumaczenie!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Ohh, nareszcie jakiś porządny trailer. Niemogę się doczekać ♥.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seriali produkowanych przez HBO nie trawię, za to FOX i ABC są super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałam wczoraj na żywo na BBC... powiem jedno... O KU***!!!

nie wytrzymam do następnego sezonu. Jakie emocje, jakie emocje! Trzęsły mi się ręce przez gdzine, nie mogłąm się ogarnąć. Końcówka mnie rozwaliła emocjonalnie i wybuchłam śmiechem ♥

Sami nie czekaj na tłumaczenie!

 

Nie mam najmniejszego zamiaru, angielski był świetny w tym odcinku, Magnussen uważał strasznie na swój english, wymowa Mycrofta zawsze była świetna, a mamrotanie Benedicta jestem w stanie jakoś przeżyć.

 

 

 

Ten odcinek był PRZEGENIALNY!

Na początku strasznie trzęsły mi się ręce i ogólnie cała się trzęsłam, jak S.H. umierał. Myślałam, że tam zejdę. Jednocześnie miałam świadomość, że on nie może tak po prostu sobie wziąć i umrzeć.

A potem poszedł do domu tego Magnussena i ja wiedziałam, że zaraz coś się będzie działo. I ta sprawa. On przegrał. Chwycił się ostatniego, co mógł zrobić dla Mary. U Conan Doyle'a było, że tylko Irene przechytrzyła Sherlocka. A tę sprawę przegrał.

I byłam strasznie, strasznie załamana. Dopóki nie pojawił się ON! ;)

Nigdy bym nie pomyślała, że tak się ucieszę na widok Moriarty'ego. To było jak potężny kamień z serca. Tak mi było ciężko i smutno. A potem w jednej chwili prawie płakałam, a w drugiej śmiałam się na głos :)

Moffat, you sneaky little bitch... Nie moge się doczekać następnego sezonu!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądam cały dzień Xenę i Herkulesa i ja mówię, gdzie się podziały tak dobre seriale się pytam ? Brak mi ich. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już jutro nowy odcinek Supernatural! ♥ Napisy pewnie zjawią się gdzieś za dwa dni. Nie mogę się doczekać :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałam wczoraj na żywo na BBC... powiem jedno... O KU***!!!

nie wytrzymam do następnego sezonu. Jakie emocje, jakie emocje! Trzęsły mi się ręce przez gdzine, nie mogłąm się ogarnąć. Końcówka mnie rozwaliła emocjonalnie i wybuchłam śmiechem ♥

Sami nie czekaj na tłumaczenie!

 

Nie mam najmniejszego zamiaru, angielski był świetny w tym odcinku, Magnussen uważał strasznie na swój english, wymowa Mycrofta zawsze była świetna, a mamrotanie Benedicta jestem w stanie jakoś przeżyć.

 

 

 

Ten odcinek był PRZEGENIALNY!

Na początku strasznie trzęsły mi się ręce i ogólnie cała się trzęsłam, jak S.H. umierał. Myślałam, że tam zejdę. Jednocześnie miałam świadomość, że on nie może tak po prostu sobie wziąć i umrzeć.

A potem poszedł do domu tego Magnussena i ja wiedziałam, że zaraz coś się będzie działo. I ta sprawa. On przegrał. Chwycił się ostatniego, co mógł zrobić dla Mary. U Conan Doyle'a było, że tylko Irene przechytrzyła Sherlocka. A tę sprawę przegrał.

I byłam strasznie, strasznie załamana. Dopóki nie pojawił się ON! ;)

Nigdy bym nie pomyślała, że tak się ucieszę na widok Moriarty'ego. To było jak potężny kamień z serca. Tak mi było ciężko i smutno. A potem w jednej chwili prawie płakałam, a w drugiej śmiałam się na głos :)

Moffat, you sneaky little bitch... Nie moge się doczekać następnego sezonu!

 

 

 

Przeżywałam to samo..ba! Chyba wszyscy fani przeżywali to samo :D

 

Powrót Moriarty'ego to najlepszy prezent jaki Moffat mógł mi dać na koniec sezonu! ♥

 

Kocham tych człowieków ♥

Na zmianę przez cały docinek się śmiałam i płakałam, a zakończenie mnie ścięło z nóg. Nie wytrzymam do kolejnego sezonu!

 

Do kwietnia też nie wytrzymam! Dany, Jon, Arya, Tyrion, Jaimie... matko będzie sie działo! ♥ I smoki takie dorosłe! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończyłam BB. Chociaż zakończenie nie było zaskakujące, to fabuła była prowadzona w wyśmienity sposób :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakończenie było wg mnie słabe. W porównaniu do tempa fabuły i sposobu rozwiązywania innych wątków, to końcówka była kiepska.

Ale cały serial bardzo na + :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Jest już ten dłuższy, promocyjny filmik 4 sezonu :D. Cóż... can't wait!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To będzie piękna wiosna spędzona przed kompem i telewizorem! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawy serial na Tv Puls się zapowiada ;)

 

1924682_741450172556661_887561258_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądam Arrow od samego początku. Genialny serial! Przeprzystojny aktor w roli głównej, fabuła na podstawie komiksów, piękne kobiety i... łuk! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG, Arrow na pulsie ;o. Oglądałam trochę 1 sezonu z koleżanką i całkiem fajne, ale niewiele pamiętam, bo to było w tamtym roku :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
OMG' date=' Arrow na pulsie ;o[/quote']

 

Co złego w Pulsie jest? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałaś OMG na pulsie i myślałem, że coś w nim złego jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oglądam "Plecak pełen przygód" - stary serial, gra w nim M. Orłoś. kraj produkcji: Polska, Finlandia, Niemcy :). właśnie się skończył ;)- jutro kolejny odcinek na TV ABC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.