Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

To jest straszne. Wytrzymałam coś koło 4 minut i potem zaczęłam się zastanawiać 'co ja robię ze swoim życiem...??"

Share this post


Link to post
Share on other sites

To coś jak Trudne sprawy? LOOOL masakra, oglądałam takie coś kilka razy, jak byłam u koleżanki i gotowałyśmy :P Nie lubię takich "produkcji", ale jak komuś pasuje... No ja nie mogę długo na to patrzeć w każdym razie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wawa jest mega, to jest serial na poziomie xDDD Obecnie to bardziej mnie wciągnęła Wawa niż pierwsza Miłość, która jest już tak naciągana, że mam dość.

 

Ja właśnie obejrzałam dwa ostatnie odcinki "Once upon a time"

No genialne. Ryczę, że powrót dopiero w marcu ;(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja czekam na Once upon a time z Marilynem Mansonem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądnęłam pierwszy odcinek Gry o Tron i jestem wkurzona. Śniegu nie ma, jak zaczęła się jakaś akcja (i to przed czołówką :P ) to DVD oczywiście się zwiesiło a w dodatku Sansa powiedziała że ma trzynaście lat a przecież trzynaste urodziny ma dopiero w trzeciej części :dodgy:


Ale wilkory fajnie wyglądają :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a w dodatku Sansa powiedziała że ma trzynaście lat a przecież trzynaste urodziny ma dopiero w trzeciej części :dodgy:

A w książce Dany po swoich 14 urodzinach ogarnia, że jest w ciąży. W takich czasach to normalka, ale teraz śluby 13-latek by nie przeszły. Żadna aktorka by tego nie zagrała, więc nie ma co się dziwić, że w serialu ich postarzyli ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sensie młoda aktorka. Wyobraź sobie 14-letnią dziewczynę, która gra sceny Danerys. Nikt by jej tej roli nie dał. To jest nawet zabronione czy coś. W jakimś filmie 17-latek miał scenę z seksem i wtedy na planie musiała być jego mama, bo tak trzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, o tą. Miałam sobie kupić, ale jakoś tak nie jestem pewna czy to zrobić, bo w sumie chyba są tam same cytaty z książki, a ja mam wszystkie części. Czyli to jakby kupić sobie streszczenie, posiadając pełną wersję. Trochę dziwne, ale na pewno fajny dodatek, no i są tam ilustracje ^^.

 

Btw. Kit Harington, która gra Jona Snow ma dzisiaj urodziny. Swoją drogą to nie wygląda na 27 lat ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Btw. Kit Harington, która gra Jona Snow ma dzisiaj urodziny. Swoją drogą to nie wygląda na 27 lat ;).

 

Poważnie? :happy:

Ja zastanawiam się czy nie kupić sobie tych dwóch komiksów i chyba to zrobię gdy przeczytam pozostałe książki (cztery ).


A czwarty sezon serialu będzie na podstawie drugiej części Nawałnicy Mieczy czy pierwszej Uczty wron .?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czwarty sezon serialu będzie na podstawie drugiej części Nawałnicy Mieczy czy pierwszej Uczty wron .?

Chyba i tego i tego. 3 sezon to jakieś 65% Nawałnicy Mieczy, więc 4 to dokończy i zacznie Ucztę dla wron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ratujcie mnie, ludzie!

Gdzie mogę obejrzeć pierwszy odcinek trzeciego sezonu BBC Sherlocka? Który wyszedł wczoraj, ale już powinien być...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torrenty? Bo na kinomaniaku pewnie sprawdzałaś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

iitv.info - tam dodają najszybciej najnowsze seriale, to też powinno być ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale muszę dopiero mieć konto premium, żeby to obejrzeć. Chyba, że nie ogarniam czegoś...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zapytam jeszcze raz. Gdzie mogę obejrzeć serial "Lip Service" z polskimi napisami? Najlepiej online, ale niekoniecznie.

Albo chociaż podajcie strony z serialami, może akurat znajdę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kinomaniaku i zalukaj nie ma niestety napisów. Ale może spróbuj ściągnąć na dysk i potem zgraj napisy po angielsku z sieci żeby Ci było łatwiej zrozumieć. Ja tak robiłam jak się nie mogłam doczekać nowych odcinków po polsku xD A jak jesteś naprawdę kiepska z angola, to poproś kogoś żeby potłumaczył :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.