Jump to content
Piotrek

Plebiscyt na ulubioną piosenkę (organizacja i dyskusja)

Recommended Posts

Guest Simo

Sahara i Last Of The Wilds idą ząb w ząb :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie mogą się nawet pogryźć, bo to tylko DPP - niech odpada co chce i w jakiej chce kolejności. Bardziej martwię się tym, że moje ulubione utwory na innych albumach odpadają :( FantasMic [*]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale dziwnie głosować na lubiane End Of All Hope czy Ghost River, podczas gdy WIHAAAAHA jeszcze się trzyma ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarówno Sahara jak i Meadows of Heaven to jedne z najlepszych kawałków na DPP, w zasadzie oba jak dla mnie ustępuja tylko TPTP

Sahara to doskonała muzyka, orient, majestat z tym że jeden z bardzo niewielu tekstów o niczym ;), MoH to za to poza muzyką i pewną innowacyjnością nie tylko jak na NW ale w ogóle (chór gospel w metalu) przede wszystkim tekst, emocje i hołd lda dzieciństwa stąd glos na Saharę mimo że muzycznie są podobnym poziomie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

MoH jest jednym z moich ulubionych utworów na DPP, Saharę zaś słucham cholernie rzadko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MoH słucham głównie orkiestrala... reszta jest milczeniem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja z całego DPP lubię tylko Islandera :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
MoH to (...) hołd lda dzieciństwa

Z tej kategorii dzieł Tuomasowych najbardziej lubię "Away":-D

 

"Meadows of Heaven" przesłuchałem po raz pierwszy od bardzo dawna, kiedy skończyły się "pewniaki" do wyrzucania i musiałem zdecydować się na któryś z utworów, który mi się dobrze kojarzył :) I pewnie będę tego słuchał częściej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem Sahara to jeden z niewielu utworów z DPP, które się do czegokolwiek nadają (i pierwszy, w którym spodobał mi się głos Anette - i to od pierwszego odsłuchu, czyli w czasach, kiedy ją jeszcze hejtowałam), no ale już nie chcę tu malkontencić ;).

 

Meadowes Of Heaven uważam jednak za nie do końca udany eksperyment (mówcie co chcecie, ten chór gospel pasuje tam moim zdaniem jak chomik do mikrofalówki) i choć, podobnie jak Sahara, ten kawałek spodobał mi się podczas pierwszego odsłuchiwania DPP ... to podobał mi się właściwie tylko wtedy, nigdy później nie mogłam dojść do tego, co ja w nim widziałam :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saharę bardzo lubię, może tekst nie jest jakiś wybitny ale uważam ją za całkiem przyzwoity utwór ( jeden z niewielu na DPP ). Głos Anette mi w nim pasuje, nie ma żadnych wymuszonych pisków i udziwnień. MoH omg wszystko byłoby do zniesienia gdyby nie ten chór gospel, który ogólnie lubię ale nijak ma się on do zespołu... no po prostu mi nie pasuje ( już wolę Slow Love Slow na IM, które też jako tako jest eksperymentem i czymś nowym).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten chór gospel ma nawet sens, jeśli pamiętać że to rodzaj muzyki religijnej, a w tytule piosenki są "niebiosa" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie można :) Widzę, że i tak odpadła Sahara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybkie pytanie:

Niedługo do gry wejdzie OTHAFA. Czy wrzucić do puli także nowszą wersję Astral Romance (tę z Tonym)? Pytam, bo w sumie dotychczas żadnych nowszych czy alternatywnych wersji nie było. Mnie to obojętne, ale jestem ciekaw czy Wy macie na ten temat jakieś zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam takie, że kiedy AR było jeszcze w grze, to nań nie głosowałam, bo wolę nowszą wersję i zawsze patrzę na moją klasyfikację ulubionych utworów na AFF właśnie przez pryzmat tej nowszej wersji XD Dla mnie możnaby to wrzucić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na razie wygląda na to, że ta runda zakończy się bez dogrywki :)

 

Macie jakieś typy na skład rundy finałowej, czyli zwycięzców poszczególnych płyt, łącznie z OTHAFA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ghost Love Score. I może Song Of Myself, chociaż ja na oba na pewno kiedyś zagłosuję xd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ghost Love Score na 90% w finale będzie. Czy SoM będzie ... Uważam, że Rest Calm, czy Scaretale są lepsze :) Z DPP wejdzie do finału na 90% TPATP. Z Century Child ja bym wcisnął do finału Upiora z Opery, ale jego już nie ma, wiec ja nie wiem ;p z OTHAFA Away lub 10th Man Down... No ciężko będzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z CC to Beauty of the Beast ! Ma części, rozwój akcji... i finał. Prawie jak GLS, ale nie tak dobry rzecz jasna ;)

 

A jeszcze Wishmaster został, ale FantasMic wyleciał, więc.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przejdzie GLS, raczej przejdzie TP&TP i Scaretale/SoM (wolałabym Scaretale)... Z Wm podejrzewam że Wishmaster albo The Kinslayer, ale kto wie, może się nie znam. Z AFF obstawiałabym na Elvenpath albo Know Why The Nightingale Sings, ale to tak na intuicję. Heh... Się zobaczy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z AFF I OB nie mam pojęcia. Z Wishmastera obstawiam The Kinslayera, z CC Ever Dream, z Once GLS bez dwóch zdań, z DPP zapewne Poeta, a z IM Scaretale albo SoM xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

motorade, FantasMic już odpadło :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Higher Than Hope i Dead Boy's Poem [*] Jestem w żałobie po nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No dokładnie ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.