Jump to content
Piotrek

Plebiscyt na ulubioną piosenkę (organizacja i dyskusja)

Recommended Posts

Ja się buntuję, jak Pharaoh odpadnie, to na co ja będę w finale głosowała? Jak DevilATDDO też odpadnie? Zbuntuję się i nie oddam wtedy głosu na GLS, a co!

Dobra, niech WalkingITAir przejdzie dalej, przecież to taki genialny cover, niech wygra ^^

Wątpię, żebyś Pharaoh zobaczyła w finale i tak i tak :P

 

Ja pytałam, czy był ten plebiscyt ogłoszony na fb i myślę, że to też by coś zmieniło, choć bardziej niepokojące jest to co napisał Maciek:

Mnie martwił że na 113 zarejestrowanych forumwiczów udział bierze 10 osób..a codziennie jak pokazują statystyki jest ok 30 zalogowanych' date=' czemu nie biorą udziału, wolna wola nie zmusimy nikogo do pisania.[/quote']

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że nie wszyscy znają całą dyskografię Nightwish i nie chcą głosować na nieznane utwory, więc nie głosują wogóle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może znają wszystko, ale mają zbyt duży dylemat żeby zdecydować się na odrzucenie jakiegoś utworu, ponieważ wszystkie bardzo lubią?

 

Wątpię' date=' żebyś Pharaoh zobaczyła w finale i tak i tak[/quote']

Też mi się tak wydaje, więc jak przyjdzie co do czego i w finale będzie: cokolwiek (prócz DPP) vs GLS, to niewykluczone, że na GLS nie zagłosuję XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może znają wszystko' date=' ale mają zbyt duży dylemat żeby zdecydować się na odrzucenie jakiegoś utworu, ponieważ wszystkie bardzo lubią?[/quote']

To ja powinnam nie głosować :happy: Już jeden z moich ulubionych utworów odpadł :(

 

Też mi się tak wydaje' date=' więc jak przyjdzie co do czego i w finale będzie: cokolwiek (prócz DPP) vs GLS, to niewykluczone, że na GLS nie zagłosuję XD[/quote']

Hahah, widzę Twe zdziwienie jeśli GLS w finale nie będzie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja powinnam nie głosować Już jeden z moich ulubionych utworów odpadł

Który, który ? ^^

 

Ja już mam za sobą takie głosowanie, więc trochę jestem obyta w wybieraniu między lubię i lubię ciut bardziej ;) Pierwszym razem było gorzej, miałam większe dylematy. Co nie znaczy, że nadal nie mam porblemu z wyborem. Teraz jest jeszcze w miarę łatwo, bo wśród większej liczby utworów łatiwej mi wytypować ten najmniej lubiany/najrzadziej słuchany/czy tam kieruję się jescze innymi kryteriami. Ale za chwilę już tak prosto nie będzie - Wishmaster i Century Child są dla mnie bardzo równe, podobnie Imaginaerum. No i Oceanborn (najchętniej nic bym nie wyrzucała :() i Once (po odrzucniue kilku utwrów znów będzie problem, ale przynajmniej czołówkę mam tu w miarę ukształtowaną).

 

Hahah' date=' widzę Twe zdziwienie jeśli GLS w finale nie będzie [/quote']

Ja bym się wręcz ucieszyła ^^ To by było coś niespodziewanego i dobrze, bo zrobiłoby się ciekawie.

 

Zastanawiam się jak by to było, gdybyśmy głosowali na najczęściej występujące utwory (takie naj10 z 10naj :P) w naszych typach na 10 najlepszych utworów Nightwisha.

Bo tak, to będzie po jednym zwycięzcy na album i wtedy dopiero "winnero of the winners", a w takiej 10 mogłyby się znaleźć np. dwa utwory z Once, a żadnego z AFF. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finał pewnie będzie GLS vs TPTP/Song of Myself/Scaretale choć tych utworów poza GLS nie jestem pewien ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Podpisuję się pod Maćkiem - na 99% będzie tak jak mówi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maciek ja to chciałam ogłosić jako wyrocznia, ale zostaje mi tylko się z tobą zgodzić :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też myślę podobnie ^^

 

Ja się obrażę jak odpadnie Romanticide! xD a z tym głosowaniem na fb to dobry pomysł, może mielibyśmy lepszą frekwencję?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ewentualnie można przeprowadzić dwie ankiety - jedna forumowa a druga fejsbukowa. I wtedy zobaczymy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie oczekujcie morza ludzi w plebiscycie bo generalnie jak rzucicie okiem to tematy nightwishowe leżą na czele z płytami, utworami, wykonaniami itd więc siłą rzeczy to się przekłada na plebiscyt. Uwierzcie wiele precyzyjnych planów realizujemy i działań też może tak z zewnątrz nie widać ale one są (włącznie z rozsyłaniem zaproszeń), wielu userów jest codziennie na forum, ciągle nowi się rejestrują i dochodzą a i tak nie biorą udziału i na razie tego nie przeskoczymy.

 

Celowym i logicznym byłby całościowy mailing do wszystkich userów naraz że zaczynamy plebiscyt i należało to faktycznie zrobić na początku, teraz trochę musztarda po obiedzie.. aczkolwiek na pewno się jeszcze nad tym zastanowimy i może taki mail do wszystkich pójdzie. :)

 

Tak w ogóle może fakt że "i tak wygra GLS trochę zniechęca " ale nie pozostaje nic innego jak głosować bo narzekania na frekwencje nic nie zmienią ;) a może jednak nie wygra GLS i będzie ciekawie ;), ja osobiście widziałbym SoM jak zwycięzcę...(mimo że GLS jest muzycznie lepsze:P)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja bym wolał The Poet and The Pendulum :P Bo wiem, że The Escapist nie wygra, więc chociaż to niech będzie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysłanie masowego maila na pewno nie zaszkodzi, a faktem że już zaczęliśmy nie ma się co przejmować. Inna sprawa, czy taka wysyłka cokolwiek da... Ale spróbować można.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym wolał The Poet and The Pendulum

Nieeeee ^^ Nic z DPP ^.^

 

Który' date=' który ? ^^ [/quote']

Swanheart :( - mam przeogromny przeogromny sentyment.

 

 

Zastanawiam się jak by to było, gdybyśmy głosowali na najczęściej występujące utwory (takie naj10 z 10naj ) w naszych typach na 10 najlepszych utworów Nightwisha.

Bo tak, to będzie po jednym zwycięzcy na album i wtedy dopiero "winnero of the winners", a w takiej 10 mogłyby się znaleźć np. dwa utwory z Once, a żadnego z AFF.

To by była niezła ciekawostka ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieeeee ^^ Nic z DPP ^.^

Właśnie, POPIERAM XD

Jak już, to niech będzie SOM (jeśli na finał z czymkolwiem z Oceanborn nie mogę liczyć, chociaż..) zamiast GLS ^^

 

Swanheart - mam przeogromny przeogromny sentyment.

Ach, no to w takim razie rozumiem, choć to często pomijany przeze mnie utwór, ale głównie ze względu na umiejscowienie na płycie - tuż za Passion i przed skocznym Moondance, a ja nie zawsze mam ochotę na ballady.

 

Co do wolniejszych utworów i sentymentu, to moimi są Sleeping Sun (przy czym wersja 2005 mogłaby dla mnie nie istnieć) i Nightwish (które nota bene też już odpadło).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaraz się rozpłaczę :-(

Good bye [*] Pharaoh...

Farewell to [*] Romanticide :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romanticide, też nie mogę się pogodzić z tym, że ten utwór tak szybko odpadł. Cóż, na tym polega ta zabawa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze nie powinnam sie odzywac, bo nie glosowalam w ostatniej turze (gupie zycie osobiste), ale Romanticide i Pharaoh? Serio, serio? O co chodzi, ze za ciezkie? Jak tak, to dlaczego prawie nikt nie głosuje na tragiczne Master Passion Greed?

 

Przepraszam za brak polskich znakow, wina komputera (boru, jak ten zlom ostatnio robi mi na zlosc -.-')

Share this post


Link to post
Share on other sites
/.../ dlaczego prawie nikt nie głosuje na tragiczne Master Passion Greed?

Sam sobie zadaję to pytanie... Choć moim celem jest teraz wyeliminowanie "Whoever Brings The Night"...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ak tak' date=' to dlaczego prawie nikt nie głosuje na tragiczne Master Passion Greed?[/quote']

Odpowiem troszkę brutalnie...

DPP jest taką płytą, gdzie gdyby powstał plebiscyt na najgorszą piosenkę NW miałabym problem z eliminacją piosenek z tej płyty :P Tylko los 2 piosenek z tej płyty nie jest mi obojętny ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też się zastanawiam nad tym, dlaczego ludzie nie wywalają MPG. Wasze gusta są dla mnie wielką zagadką ;)

 

Zauważyłem też ciekawą rzecz: czasami jakiś utwór dostaje dużo głosów i ledwie unika wyeliminowania i wydawać by się mogło że w następnej rundzie przyjdzie na niego kolej, a tymczasem nadchodzi następna tura i niespodzianka- ludzie zaczynają głosować na coś zupełnie innego...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

prawie nikt nie głosuje na tragiczne Master Passion Greed?

 

 

Też się zastanawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
DPP jest taką płytą' date=' gdzie gdyby powstał plebiscyt na najgorszą piosenkę NW miałabym problem z eliminacją piosenek z tej płyty Tylko los 2 piosenek z tej płyty nie jest mi obojętny ^^[/quote']

Mam podobnie. ;)

 

Co do Master Passion Greed: wolę to niż Evę i jej megazaczepistą solówkę :huh:, tu przynajmniej Marco się fajnie drze :P Ale jak odpadnie Eva, to najprawdopodobniej głos ode mnie pójdzie własnie na MPG.

 

Generalnie powinnam przesłuchać DPP w całości i wyrobić sobie opinię od nowa, ale jakoś nie mam na to siły :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.