Jump to content
Piotrek

Plebiscyt na ulubioną piosenkę (organizacja i dyskusja)

Recommended Posts

Czy ktoś jeszcze jest zdziwiony małą ilością głosów?

 

Chyba że ci, którzy jeszcze nie zagłosowali przesłuchują teraz dyskografię i układają własne rankingi na co zagłosować w której rundzie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja jestem bardzo zaskoczona... myślałam, że jakoś sprawnie to pójdzie i będzie większy odzew :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No cóż, nie każdy pewnie wszystko czyta ... Ostatnio zauważyłem szybki wzrost liczby użytkowników forum - po ogłoszeniu związanym z wywiadem z Marco. Przez co pewnie kilka osób się zarejestrowało, by zadać pytanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dla mnie to wszystko jest trochę bez sensu, bo wiadomo że najprawdopodobniej wygra Ghost Love Score ;d

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiadomo że najprawdopodobniej wygra Ghost Love Score ;d

 

No raczej... ja mam tego samego faworyta ;) Ale kto wie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiadomo że najprawdopodobniej wygra Ghost Love Score ;d

 

No raczej... ja mam tego samego faworyta ;) Ale kto wie...

 

a ja nie :P i chyba nie ma co przesądzać na początku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pół godziny przed końcem dogrywki w dwóch przypadkach nadal mamy remis. Co teraz, zakładając że nikt już nie zagłosuje? Ja proponuję przepuścić oba kawałki z par do następnej rundy- tam przy większej puli głosy pewnie inaczej się rozłożą. Jakieś kontrpropozycje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja bym odrzucił oba, tudzież nie liczył ostatniego oddanego głosu - kto pierwszy ten lepszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprawka- zostało półtorej godziny.

Propozycję odrzucenie obu utworów rozumiem, ale dlaczego miałbym nie liczyć ostatniego oddanego głosu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mówię, kto pierwszy ten lepszy. Tzn mam na myśli ostatni oddany głos na któryś z tych dwóch utworów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jak można nie liczyć ostatniego oddanego głosu?

A w ogóle wszyscy, którzy brali udział w 1 rundzie już zagłosowali w dogrywce?

Bo jak nie to może taka dogrywka powinna trwać połowę rundy = 2 dni?

 

Albo po prostu wywalamy oba utwory, gdzie był remis i już? Póki więcej osób nie zacznie głosować, to obawiam się, że przy dogrywce po dogrywce :P będziemy mieli kolejny pat i znów remis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No czyli wyrzucamy obie i tyle :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na szczęście jeszcze nie teraz.

Trochę się pospieszyłem i nie zauważyłem, że oddano 9 głosów, co sprawia, że w żadnym z albumów nie ma remisu. Uff. Co nie zmienia faktu, że plan awaryjny się przyda- tyle że jeszcze nie teraz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś jeszcze jest zdziwiony małą ilością głosów?

 

 

Przyznam się szczerze że jestem, w ogóle poczatkowo były plany aby w Twej zabawie był obowiazek uzasadniania głosów bo miała ona rozruszac dyskusje no ale jeśli do pisania samych tytułów jest tylko 8-9 głosów, to przy obowiazku uzasadnień pewnie byłby palce jednej ręki w zabawie..

 

 

Nie tylko chodzi o zwycięzcę ale warto też zobaczyć jak się ułoży kolejność na płytach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyznam się szczerze że jestem' date=' w ogóle poczatkowo były plany aby w Twej zabawie był obowiazek uzasadniania głosów bo miała ona rozruszac dyskusje no ale jeśli do pisania samych tytułów jest tylko 8-9 głosów, to przy obowiazku uzasadnień pewnie byłby palce jednej ręki w zabawie..[/quote']

 

Ja bym pisała uzasadnienia ;) Zresztą już napisałm do 1 głosowania (jest w tym temacie).

I też myślałam, że więcej osób sie pobawi :(

 

Nie tylko chodzi o zwycięzcę ale warto też zobaczyć jak się ułoży kolejność na płytach

O to, to. Za jednym zamachem mamy całą statystykę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja napiszę dlaczego zagłosowałam tak, a nie inaczej :) a więc:

-The Carpenter: 'śpiewającemu Tuo' mówię zdecydowane nie ;] muzyka dość dobra i tekst fajny, ale cały wokal zupełnie mi nie podchodzi.

-Swanheart - piosenkę lubię, ale w porównaniu z resztą na Oceanborn musiało na nią wypaść. Za mało zróżnicowana jak dla mnie.

-Two for Tragedy - po prostu słucham jej najrzadziej, niczym nie przyciągnęła mojej uwagi.

-Forever Yours - tu miałam ogromny problem, ponieważ uwielbiam wszystkie piosenki z Century Child. Wybrałam ten utwór dlatego, że jest najbardziej spokojny, a ja lubię jednak NW w ostrzejszym wydaniu.

-Kuolema Tekee Taiteilijan - po odpadnięciu Live to Tell the Tale znów miałam problem i wahałam się między Kuolemą a White Night Fantasy. Padło jednak na pierwszą piosenkę, gdyż muzyka mniej mi się w niej podoba, chociaż duży plus, że jest po fińsku.

-Eva - piskliwy głos Anette mnie odrzuca. Bardzo rzadko słucham, chyba najmniej z całego DPP.

-Slow, Love, Slow - brawa za odwagę zrobienia czegoś nowego, ale dla mnie zupełnie nie pasuje to do zespołu. Wykonanie na żywo bomba, ale na płycie w porównaniu z resztą jednak odstaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astral Romance - ten kawałek pozostawię bez komentarza :P

Swanheart - lubię, ale reszta jest jednak IMHO na dużo wyższym poziomie.

Two For Tragedy - cała płyta podchodzi mi średnio. to znaczy nie ma tam wielu moich ulubieńców. więc tu też nie jest mi tak trudno eliminować. ze stratą tego kawałka łatwo mi się pogodzić.

Dead To The World - jakoś tak na to padło. bez większych powodów, po prostu coś trzeba było wyeliminować :P

Dark Chest of Wonders - nie powala. a ciężko mi wybrać coś z Once, bo całe mi się podoba...

Bye Bye Beautiful - jak poprzednio. poza tym tutaj do eliminacji w byle jakiej kolejności jest dla mnie większość piosenek.

Imaginaerum - bo nie wnosi niczego nowego. miałam głosować tak jak poprzednio, ale po przeglądnięciu na co oddane są głosy postawiłam na to. niech odpadnie jak najszybciej i będzie po krzyku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tym razem tylko 2 utwory biorą udział w dogrywce. Na wszystkich pozostałych albumach sytuacja była jasna.

Dobra wiadomość: podskoczyła frekwencja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybór z dogrywki:

Bye Bye Beautiful - dlaczego? Bo to najbardziej popowy twór w dziejach NW, bardzo fatalny singiel, który uprzedził na długi okres czasu do całego albumu. Nie cierpię tej piosenki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cadence Of Her Last Breath - bo tak sobie pomyślałam, że jak każdy zagłosuje na to samo to znowu będzie remis, więc zmieniłam decyzję. tutaj i tak mi wszystko jedno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zagłosowałam na COHLB, albowiem "Bye, bye, beautiful" (mimo zarzucanego mu popowego klimatu i wokalu Anety) ma w sobie masę pasji i agresji (tu: brawa dla Marco za stanięcie na wysokości zadania). I tak, mimo że (jak to już Maciek bodajże potwierdził) BBB było skierowane do Tarji, to będę tego utworu bronić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie BBB kontrowersyjnie się kojarzy właśnie w związku z Tarją- dlatego sio;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

COHLB.

Nie przeszkadza mi, to że BBB kojarzy się z Tarją. To sympatyczny utwór, a COHLB słucham bardzo rzadko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cadence Of Her Last Breath - bo tak sobie pomyślałam, że jak każdy zagłosuje na to samo to znowu będzie remis,

Jak na razie właśnie mamy remis ;)

 

EDIT: A jednak nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.