Jump to content
Piotrek

Plebiscyt na ulubioną piosenkę (organizacja i dyskusja)

Recommended Posts

Elvenpath/Nymphomaniac, Pharaoh, Wanderlust/Fantasmic, 10th Man, Beauty, Ghost, Sahara/Escapist, Scaretale/Rest Calm. Nie jest źle, chociaż obecność takiego Sleeping Sun na tym etapie jest dla mnie kompletnie niezrozumiała (fajny kawałek, ale przy takiej konkurencji wymięka).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Angels Fall First: Elvenpath

Oceanborn: Stargazers

Wishmaster: Dead Boy’s Poem

Century Child: Ever Dream

Once: Ghost Love Score i Kuolema Tekee Taiteilijan

Dark Passion Play: The Islander

Imaginaerum: Scaretale

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Elvenpath"

"Swanheart"

"Dead Boy's Poem"

"Feel for You"

"Ghost Love Score"

"The Poet and the Pendulum"

"Arabesque"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do zakończenia rundy pozostały jeszcze ponad 2 h i jeszcze kilka głosów może paść, ale na chwilę obecną mamy problem, bo 2 pozostające w konkursie piosenki z Wishmastera mają tę samą liczbę głosów. Dotychczas w takiej sytuacji była dogrywka, co miało sens, bo w grze oprócz "dogrywkowiczów" były tez inne piosenki z tej samej płyty, i wystarczyło żeby po prostu ktoś opowiedział się za innym utworem.

Co proponujecie, na wypadek gdyby teraz wynik się nie zmienił?

Share this post


Link to post
Share on other sites

proponuję postąpić tak samo. może nie wszyscy zagłosują? może ktoś się dołączy? a może nawet ktoś zmieni zdanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbujmy z dogrywką. Martwić się będziemy rzeczywiście wtedy, kiedy się nie uda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpadło TPATP. Ludzie nienawidzę was.


A może by tak oba utwory dopuścić do finału?

To mogło by być drugie wyjście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postanowiłem, że obie piosenki zostaną dopuszczone do finału. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi ;)

Zapraszam do głosowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pablito no nie? Jak mogli wyrzucić The Poet And The Pendulum? Toż to przecież jest arcydzieło ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie Odpadło moje Slaying The Dreamer ,nie wierzę

 

No właśnie. Buu. Jak mogliśnie wywalić Marzyciela?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm… chyba sam się o to prosił. W końcu było nie było w tytule jest slaying… XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postanowiłem, że obie piosenki zostaną dopuszczone do finału. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi ;)

Zapraszam do głosowania.

 

szczerze mówiąc to nie bardzo mi się ten pomysł podoba, ale ok. ty rządzisz w tym temacie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Poet and the Pendulum i Over the Hills odpadły? No, chyba żartujecie, a dziś nie prima aprilis ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie dwa utwory które mogłyby stanąć w szranki z GLS czyli The Poet and the Pendulum i Song of Myself odpadły, osobiście dorzucam jeszcze do nich Lappi które zawsze traktuje jakoś całość i wtedy mamy trwającą prawie 10 minut mini-suitę która zespaja klimatyczny metal, akustyczny folk i ambient, w ogóle do czasu wyjścia Once to był chyba mój ulubiony kawałek NW...słuchając go czuje jakbym przenosił się do Laponii ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może niekoniecznie uważam, że TPATP jest godne pojedynku z GLS, ale widzę właśnie, że ma bardzo słabą konkurencję, nie rozumiem jak Elvenpath mogło tak daleko dojść - Lappi to byłby dobry konkurent ^^

BofB - prostsze GLS ^^, już moim zdaniem o wiele więcej emocji dałoby Ever Dream/Slaying the Dream w finale.

Zresztą łobuzy, zanim pojawi się więcej narzekających - Creek Mary's Blood i Planet Hell to bardzo dobre utwory, trzeba było o nie walczyć, ja chciałam np. zobaczyć Mary w finale, przy obecnym składzie przynajmniej faworyt nie byłby tak oczywisty.

Choć możliwe, że spora ilość osób tu będzie jeszcze bronić Scaretale ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sionqa - uważam tak samo... w finale brakuje mi właśnie Ever Dream, Lappi, Creek Mary's Blood, Planet Hell lub chociaż Phantom of the Opera... ja obstaję murem za Scaretale w takim ustawieniu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto wie jaki byłby skład rundy finałowej, gdyby frekwencja była większa...

Odsiane "Wyspiarza" było dla mnie jeszcze łatwe- teraz zaczną się problemy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że finałowa runda będzie pomiędzy Ghost love score a Scaretale :)

Co do 1szego to bankowo, ale to 2gie to moja teoria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że finałowa runda będzie pomiędzy Ghost love score a Scaretale :)

Co do 1szego to bankowo, ale to 2gie to moja teoria.

 

tez mi się tak wydaje ;) na 3 miejsce obstawiam Beauty of the Beast ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee mówisz o Scaretale? to moje pierwsze xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sacratelle

? Bardzo ciekawa zmiana tytułu. :D

Ogólnie faworyci dla mnie są również bardzo wyraźni, chociaż może zostaniemy czymś zaskoczeni? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.