Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Uff... pierwszy weekend sesji zaliczony :P

Żeby nie te cztery kółka, to bym opiła, a tak muszę zaczekać do końca całości i zdania indeksów :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale zarąbiste forum to kolejna społeczność na tym świecie która mnie tak zachwyca, "Wielkie Dziękuje dla Was", niech po zostanie zawsze ten klimat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie zaprzestałem słuchania jakiejkolwiek innej muzyki na rzecz Bronski Beat, The Communards i Jimmy'ego Somerville'a :D serio - ostatnio taką fascynację miałem... Chyba nigdy :) ale to minie - i wrócę do nich :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jem teraz płatki' date=' na śniadanie :D [/quote']

 

Ja niedawno zjadłem" kukurydziane i z cukrem. :) Mógłbym napisać książkę o zdrowym żywieniu ale dietetycy spaliliby ją uroczyście na stosie. :D

No ale... zwykłe płatki są takie zwykłe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też lubie kukurydziane z cukrem :), dzisiaj jadłem Magusie, ostatnio tylko takie.

No maja dieta, nie jest właściwa, przydało by się zdobyć kilka kilo. eheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądam właśnie Miodowe Lata na YT. Kocham ten serial, mogę go oglądać w nieskończoność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie podzielam twojego humoru

chyba też sobie coś załączę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiepscy i Miodowe Lata... taak... to było coś! :D Uwielbiałem te dwa seriale oglądać w telewizji kiedyś... Dziś rzadko oglądam cokolwiek, ale lubię do tego wracać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiepskich też uwielbiam. A z polskich seriali to fajna jest jeszcze Rodzina Zastępcza. I jeszcze jakoś dwa lata temu na TVP 2 leciała Licencja na wychowanie, którą też lubiłem oglądać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rodzinę Zastępczą bardzo dobrze znam i nawet dziś zdarza mi się oglądać. :) Licencji na wychowanie niestety nie znam.

 

Z tych nowszych całkiem fajnie ogląda się Rodzinkę.pl czy jakoś tak... Ten najmłodszy mnie rozbraja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja jestem kompletnie zacofana: Kiepskich organicznie nie trawię, Rodzinkę.pl toleruję, ale - jako że bez szału - nie oglądam raczej, Rodzinę Zastępczą kiedyś, teraz - jak uda mi się gdzieś trafić...

 

Generalnie nie mam zwyczaju oglądać seriali, sitcomów etc. Z pl - jak wyżej, ze świata - Moja Rodzinka i nieśmiertelne Allo, Allo. Zauważyłam, że preferuję humor brytyjski (Monty Python, Hotel Zacisze etc.), nie pasuje mi amerykański bezstyl, francuski chaos, włoskie wiele-hałasu-o-nic...

 

Ale ja akurat dziwna jestem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja jestem kompletnie zacofana: Kiepskich organicznie nie trawię, Rodzinkę.pl toleruję, ale - jako że bez szału - nie oglądam raczej, Rodzinę Zastępczą kiedyś, teraz - jak uda mi się gdzieś trafić...

Mam tak samo, dodatkowo nie trawię miodowych lat...

 

Zauważyłam' date=' że preferuję humor brytyjski (Monty Python, Hotel Zacisze etc.)[/quote']

Jak i ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja jestem kompletnie zacofana: Kiepskich organicznie nie trawię, Rodzinkę.pl toleruję, ale - jako że bez szału - nie oglądam raczej, Rodzinę Zastępczą kiedyś, teraz - jak uda mi się gdzieś trafić...

Mam tak samo, dodatkowo nie trawię miodowych lat...

O, ja też za miodowe lata dziękuję :D

 

Zauważyłam' date=' że preferuję humor brytyjski (Monty Python, Hotel Zacisze etc.)[/quote']

Jak i ja :)

 

Żółwik? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co Ludzie Powiedzą! Uwielbiam ten serial :) Allo Allo też :) z komediowych co jeszcze? Moja Rodzinka. I to raczej byłoby tyle :) nie ogladam ogólnie seriali komediowych.


Co Ludzie Powiedzą! Uwielbiam ten serial :) Allo Allo też :) z komediowych co jeszcze? Moja Rodzinka. I to raczej byłoby tyle :) nie ogladam ogólnie seriali komediowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co Ludzie Powiedzą! Uwielbiam ten serial :) Allo Allo też :) z komediowych co jeszcze? Moja Rodzinka. I to raczej byłoby tyle :) nie ogladam ogólnie seriali komediowych.

 

:*

 

Kiedyś było jeszcze "Pan dzwonił, milordzie?" czy jakoś tak...

 

Ale to wszystko wyspiarskie pomysły...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Allo All" było świetne, zresztą większość seriali komediowych, które wymienialiście wcześniej kojarzy się z dzieciństwem, może dlatego tak dobrze się je wspomina. Z drugiej strony stawiano w nich na grę aktorską i dobre poczucie humoru. Tak jak w "miodowych latach" gdzie akcja rozgrywała się zazwyczaj w jednym pomieszczeniu, a mimo to serial oglądało się z przyjemnością :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.