Jump to content
Piotrek

Co teraz czytamy?

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Skończyłam czytać Kapuścińskiego. Zaczęłam Gombrowicza i "Szekspira współczesnego".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie J.Piekara - Necrosis Przebudzenie, przed nim 50 Twarzy G., a wcześniej cały cykl J.Piekary o Inkwizytorze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necrosis to genialna książka, przeczytałem ją już kilka razy. Coś czuję, że w wolnej chwili znowu muszę do niej zajrzeć. A Inkwizytora też mam za sobą i nie mogę się doczekać kolejnej części. Mam nadzieje, że będzie równie dobra co poprzednie.

No i skończyłem czytać Mistrza i Małgorzate. Wspaniała książka i jeśli ktoś jeszcze nie czytał to powinien jak najszybciej to nadrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze Kossakowska pisze fajnie ;) też przeczytana w większości.

A że na dniach imieniny to zapowiada się kilka nowych pozycji do czytania między innymi "Wypychasz zwierząt" - Grzędowicza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marne tempo czytania mam ostatnio. W tym tygodniu przeczytałam aż 30 stron "Wielkiego marszu". Jestem mistrzem po prostu.

NIE MAM CZASUUUU ;((( A jeszcze tyle książek w kolejce...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

NIE MAM CZASUUUU ;((( A jeszcze tyle książek w kolejce...

 

Skąd ja to znam...

Kiedyś (jeszcze kilka miesięcy temu) potrafiłam przeczytać 4-6 książek tygodniowo, a jak wpadłam w wielki ciąg bibliofilski, to nawet około 15 w ciągu 2 tygodni. A teraz? Jeśli 3 uda mi się skończyć, to jestem zadowolona. Dziś dostałam kolejne 6 książek historycznych od mojej nauczycielki łaciny, które muszę przeczytać w ciągu najbliższych kilku tygodni. Stosik na półce się powiększa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja męczę Folwark Zwierzęcy. Nawet ciekawe, ale zaczęłam to czytać, jak miałam gorączkę i nic do mnie nie docierało, a teraz jakoś mi się nie chce. Tak, wiem, że to jest cieniutkie. Dobra, idę czytać. Dobranoc. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sezon Burz :)

Zrecenzuj, jak skończysz, bo nie wiem, czy wyłudzać od rodziców na święta :) Ja się chyba wezmę za "Kamienie na szaniec". A biedny "Mistrz i Małgorzata" leży taki nieskończony...i czeka... :< Ale... z Kamieniami uporam się szybko. Chyba, że będzie bardzo nudne.


Albo może jednak nie recenzuj, właśnie przeczytałam Maćkowy post w książkach fantasy :-D Zresztą, zrób jak tam sobie chcesz... To była tylko taka luźna prośba :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze apropos Sezonu Burz to nie spoilerując nic fabuły dodam, że w książce jest i Geralt i Jaskier a nawet pojawia się Yennefer :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sezon Burz :)

Zrecenzuj, jak skończysz, bo nie wiem, czy wyłudzać od rodziców na święta :) Ja się chyba wezmę za "Kamienie na szaniec". A biedny "Mistrz i Małgorzata" leży taki nieskończony...i czeka... :< Ale... z Kamieniami uporam się szybko. Chyba, że będzie bardzo nudne.


Albo może jednak nie recenzuj, właśnie przeczytałam Maćkowy post w książkach fantasy :-D Zresztą, zrób jak tam sobie chcesz... To była tylko taka luźna prośba :P

 

Mój brat zażyczył sobie "Sezon Burz" na święta. Nie wiem jak to zrobię z moim brakiem czasu na cokolwiek, ale mam zamiar mu niedługo już kupić i przeczytać przed nim, a potem mu złośliwie spoilerować xDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maciek: Yeeeeennaaaa :3 Ona jest fajna :3

Cóż za niecny plan, Jill ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Cóż za niecny plan, Jill ;>

 

Wieeeeeeeeeeeeeeeeeeem :D

 

968385b953de8960a6c845275086a2cd_cropped.gif?1361570860

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Jerzy Pilch, "Trup ze złożonymi skrzydłami". Z tyłu okładki jest napis: Jerzy Pilch, "Sobowtór zięcia Tołstoja". Takie wydanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiecie, czy gdzieś w bibliotece publicznej w Krk można wypożyczyć 'Papierowe Miasta' Johna Greena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż Ci specjalnie sprawdziłem w katalogach krakowskich bibliotek na czele z Wojewódzką ale nigdzie nie było.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się przymierzam do "Dzienników gwiazdowych", ale też w żadnej bibliotece nie mogę znaleźć. Mnie też czeka wyprawa do księgarni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pożyczyłam z miejscowej bilbioteki "Igrzyska śmierci", to lektura do rejonówki z polskiego :) (Motyw przewodni konkursu: młodość i bunt.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Pożyczyłam z miejscowej bilbioteki "Igrzyska śmierci", to lektura do rejonówki z polskiego :) (Motyw przewodni konkursu: młodość i bunt.)

 

Lektura do olimpiady polonistycznej?! Co też się dzieje w tej szkole.

 

Ostatnią sagą jaką czytałem było "Jutro" :)

 

Serią lub cyklem. Jakże mnie irytuje mylenie "sagi" z "seriami" bądź "cyklami"! Podobało ci się? Przeczytałam (chyba w zeszłym roku, ale mogę się mylić) i wyrobiłam sobie bardzo negaywną opinię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.