Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Masz na imię Joasia. Już za to należy Ci się ode mnie serduszko.

Paula... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich :) Jestem Ala, mieszkam i studiuję w Lublinie. W wolnych chwilach czytam książki i oglądam filmy. Jestem fanką "Wikingów" i "Gry o tron" ("Pieśni lodu i ognia" też ;)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Alu :)

Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić na DE ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich *niepewne spojrzenie*.

 

Jak idzie się domyślić z mojego nicku - nazywam się Pola :)

Nightwish'em zainteresowałam się 2 lata temu dzięki przyjaciółce, która była (i nadal jest) ich szaloną fanką. Cóż, zaraziła mnie na dobre. W wolnych chwilach czytam książki (swoją drogą to jedna z moich pasji), piszę własne książki i opowiadania oraz słucham muzyki - chyba nic porywającego :3

Bardzo miło mi tutaj gościć, mam nadzieję, że będę mogła zostać z wami jak najdłużej! ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich przybyłych (jak to brzmi :P) bawcie się i zostańcie z nami jak najdłużej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Pola !

Sporo osób na forum bardzo lubi czytać książki, więc myślę, że o tym również będziesz miała z kim tutaj dyskutować. No i o NW oczywiście :)

Baw się dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę masy nowych twarzy na forum, nie mam pojęcia kto to, więc szybko pędzę do tego tematu zobaczyć kto jest kim i takie tam... ;)

 

Witam nowo przybyłych ^^ Czujcie się jak u siebie ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Studiuję filologię angielską, I rok ;) Co do zainteresowań to literatura, mitologie (skandynawska, celtycka, fińska), języki obce i zwierzęta. A no i lubię też czasem zrobić obiad lub coś upiec :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, ile nowych twarzy widzą moje stare oczyska! Pozdrawiam wszystkie młode wilki na forum! Mam nadzieję, że choć połowa z nich pozostanie na forum po konkursie. ;)

 

@hietAla; Witaj nam! Ha! Filologia angielska! Chciałam to studiować, ale nabór był tak wielki, a miejsc tak mało na Uniwersytecie Gdańśkim, że się nie dostałam. Traumę mam do dziś; ani na skandynawistykę, ani na filologię angielską się nie dostałam, ale cóż...

 

@PolaChan; Witaj! A czemu Twojej koleżanki tu nie widzę? Dla fanek NW zawsze znajdzie się miejsce na DE! Zaproś ją! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj hietAla (też jestem z Lublina:))

Witaj PolaChan, zapraszamy również koleżankę/fankę:)

Mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilija - Zawsze można poprawić maturę i próbować jeszcze raz :) U mnie niby miejsc było 90, a osób na roku mam 130 i próg z tego, co się dowiaduję musiał być baardzo niski, bo ludzie ze słabą maturą się dostali. Mi się marzy skandynawistyka na UG...

 

beatag60 - o proszę, miło :D

 

Zamierzam zostać na dłużej, bo całkiem fajnie tutaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie, PolaChan i HietAla! Mam nadzieję, że zostaniecie z nami jak najdłużej! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie, PolaChan i HietAla! Niech DE będzie waszą osłodą w trudnych chwilach. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim!

Nightwisha zaczęłam słuchać w 2006r. Zaczęło się do Sleeping Sun, Nemo i kilku spokojniejszych utworów, byłam wtedy jeszcze strasznym dzieciuchem i ostrzejsze brzmienia były nie dla mnie. Z czasem przekonałam się do reszty i teraz NW dla mnie jest na pierwszym miejscu.

W wolnych chwilach rysuję, dłubię w grafice komputerowej, czytam, namiętnie oglądam 'Wikingów', uczę się fińskiego, zajmuję się obserwowaniem ptaków i (być może w najbliższej przyszłości) sokolnictwem.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na DE :)

Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :) czuj się jak w domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.